Stajnie w Lublinie

Czy planowana jest w najblizszym czasie wizyta dr Blanki Wysockiej?
Potrzebuje dokładny adres (lub wskazówki dojazdu dla kogoś bez orientacji w terenie) do stajni Pana Witka w Zemborzycach.
Najchętniej na priw
Krężnicka 236
sardynka dziękuję ślicznie  :kwiatek:
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
24 stycznia 2017 13:37
Sonika jedziesz tak jak nad zalew, (zalew masz mieć po lewej stronie), jedziesz cały czas prosto zostawiając zalew daleko za sobą aż zobaczysz z lewej strony za top marketem hale namiotową, tam jest stajnia Pana Witka 🙂
[s]Dzięki za informacje dziewczyny wink. Pytałam, bo zaczęłam pracę dosłownie 2 km od tej stajni i chciałam wiedzieć, czy jest w ogóle sens się interesować tym miejscem[/s]
edit: nie ten wątek  :kwiatek:
mils   ig: milen.ju
01 lutego 2017 20:01
Mam pytanko. 🙂 Są w okolicach Lublina (tak do 25km od miasta, najlepiej stajnia z halą) jakieś sensowne konie do współdzierżawy? Takie, na których można porzeźbić ujeżdżeniowo i skokowo? Przeglądałam ogłoszenia, ale niewiele tam znalazłam. Szuka czegoś, żeby pojeździć więcej niż 1x w tygodniu, bo w Dakarze niestety na większą częstotliwość nie mam szans, z tego co wiem. 🙁
Planujemy kurs masażu z Marią Soroko w naszej stajni 29-30 kwietnia .  Jest zapotrzebowanie ? 🙂 
FaMaGusta, Ja chciałam zrobić 1,5 roku temu to było 3 chętnych. Pewnie ja bym się zdecydowała.
Zgłosiło nam się dzisiaj trzy osoby, także miejmy nadzieję, że damy radę. Kilka lat temu robiliśmy i I szy i II stopień.  Zapraszam bera7 w takim razie 😀
FaMaGusta, dajcie znać o kosztach itp. Ja chętnie skorzystam jeśli uda mi się na ten czas znaleźć opiekę do koni i dziecka.
Hej, na razie informacyjnie- planuję w tym roku zorganizowanie w Sadłowicach 3 dwudniowych konsultacji:
najpierw w okolicy maja z Haliną Gronowską- nastawiony głównie na pracę z ziemi, dla chętnych również treningi ujeżdżeniowe- trochę inne spojrzenie na pracę z koniem
później konsultacje ujeżdżeniowe z Iloną Janas
w wakacje konsultacje skokowe z Katarzyną Kokowską
Niestety, ponieważ dwie z tych osób są czynnymi zawodnikami ciężko podać precyzyjny termin z takim wyprzedzeniem. Szczegóły będę umieszczać na stronie www naszej stajni:
[[a]]https://www.facebook.com/Stajnia-Sad%C5%82owice-1880931702136387/?fref=ts[[a]]
Piszę w tej grupie, bo zakładam, że tu post dotrze do najbardziej zainteresowanych.
Na konsultacje z Panią Haliną chętnie się wybiorę, o ile nie będzie kolidowało to z kursem z Bernim (12-15 maja), także dawaj znać  :kwiatek:
FaMaGusta jeśli koszt będzie taki jak podany na stronie facebookowej to możliwe że i ja się zapisze na taki kurs.
Mam nadzieje że informacje będą na bieżąco na fb ?
Kasia, jak coś będziesz konkretniej wiedzieć to tu też napisz. Albo na priv/e-mail. Z panią Haliną bardzo bym się chętnie spotkała, ale nic nie mogę planować z wyprzedzeniem więc jakby co dopiero w ostatniej chwili będę wiedzieć.
Pewnie dziewczyny, dam znać  🏇
Poszukuje informacji - kto prowadzi jazdy, jaki jest ich poziom i cena w stajniach: Bukowa Zagroda, stajnia w Siennicy Nadolnej i w Dakarze? Może ktoś wie  :kwiatek:
Ja jestem bardzo zainteresowana konsultacjami  z Haliną Gronowską (praca z ziemi + trening ujeżdżenniowy). Jeśli chodzi o Ilonę Janas, to zależy o terminu. Dwa pytania: jaki koszt i czy jest szansa, że to będzie w weekend tak, żeby nie brać urlopu

Edit: Kasia, napisałam Ci na fejsie na priv
24-26 marca planujemy u nas konsultacje z Andrzejem Gloskowskim. Koszty zależne od ilości par. Mamy pierwszych chętnych.Odzywajcie się
Hej, wstępny termin kursu z Haliną Gronowską w naszej stajni w Sadłowicach jest już znany- to 22-23 kwietnia. Na razie jednak wszystkie miejsca (tylko 7) zarezerwowane są przez naszych pensjonariuszy. Słuchacze nie są przewidywani na kursach z p. Gronowską. W związku z dużym zainteresowaniem na pewno będą nowe terminy, będę ogłaszać tutaj i na Fb stajni 🙂
22-23.04 to ja akurat wybywam na konsultacje z Mariusem Schniderem, ale dawaj znać koniecznie jak już coś będziesz wiedziała o kolejnych terminach!  :kwiatek:
Pewnie 🙂 myślę, że zaraz po pierwszym lub na pierwszym ustalimy kolejny termin, bo jest sporo chętnych "z zewnątrz'". Kilka osób pytało o jakiś dłuższy kurs, może pomyślimy w wakacje nad jakimś 5cio dniowym.
Super! Czekam na info wobec tego  :kwiatek:
Czy może ktoś z Was polecić kogoś od ujeżdżenia, kto doradziłby kilka rzeczy przy kucu i poprowadził jazdę przed zawodami? Super jakby ceny nie były wygórowane.
Najchętniej czynny zawodnik 🙂
mils   ig: milen.ju
01 marca 2017 15:38
A nasza forumowa Jasnowata?
aien   wędrowiec
01 marca 2017 15:55
też polecam Jasnowatą 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
01 marca 2017 15:57
Zdecydowanie Jasnowata 😀
Gdzie zrobic prawo jazdy na przyczepe w Lublinie? Najblizej mi w zachodniej lub poludniowej czesci miasta, ale zalezy mi zeby zdac bezbolesnie
Poszukuję kaletnika, który na cito ogarnie mi urwaną sprzączkę w popręgu      ?? 🙂
Polecam kaletnika przy  ul. Kunickiego 47. Nie wiem czy będzie na cito ale bardzo estetycznie i SOLIDNIE zreanimował mi ochraniacze 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się