Końska Rewia Mody XI 2017

Rudzik cudnego masz konia i ten pearl mu idealnie pasuje. W ogóle ten pearl jest piękny. 😜
wątek zamknięty
anil22, Libella odcień piękny, sama nie mogę się napatrzeć. Choć trochę się obawiałam czy nie będzie za ciemny  😉
Burza, ojej dziękuje  :kwiatek:
Livia, Rudzik, keirashara dziękuję  😍

Rudzik przepiękna maść! A co do kompletu, to jak dla mnie strzał w 10!

Libella, welcome in my world :P Ja - pierwsza hejterka RP koloru zielonego, bardzo mocno rozważam kolejną szmatę z Heritage  😵
I strasznie za mną kantar z futrem chodzi (po wooja mi takowy?!  😜 ) - tylko mam kolejną rozterkę czy granat <3 czy bordo, które z tej kolekcji robi prze-prze-szał u mnie, strasznie do mnie "mówi" ten odcień  😍

Moon, mamy kantarek z futrem merlota i jest cudowny! Choć fakt, granat za mną również chodzi 😀

wątek zamknięty
KaWeRa Przecudnie  😍 co za sliczności
wątek zamknięty
[b]KaWeRa[/b] Twój koń jest tak śliczny, że cokolwiek mu założysz będzie szał  😀iabeł:

Ja ostatnio zrobiłam małe zakupy, konkretnie kompet Walnut BS z dopasowaną koszulką od Girl Power  😜 oraz znalazłam owijki chyba HKM idealnie pasujące do Racing Green z Haritage, teraz tylko muszę czaprak zamówić  🙄

wątek zamknięty
Tak przy okazji, czy ktoś z was dopasowywał owijki do mango? Widziałam jakieś jump tec chyba pasujące, ale nie wiem jaki kolor to był, zwykły żółty czy co...
wątek zamknięty
A to mój łobuz w derce polarowej oraz kantarze i uwiązie merlot 🙂 Derka nie wiem dlaczego, ale bardzo mnie zauroczyła. Mamy jeszcze komplet cotton z owijkami, może dziś zrobię zdjęcia 🙂


Jakość zdjęć halowa 🙁
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
24 stycznia 2017 09:58
dairoxroxi co to za golf, mogłabyś przybliżyć markę albo wrzucić linka? Trzeba przyznać, że idealnie dopasowana odcieniem do walnuta, co nie jest łatwe. Ja mam cottona i miotam się między starymi odcieniami shitake, żeby coś dopasować na siebie, bo wszystkie góry walnut pikeura już się wyprzedały.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
24 stycznia 2017 10:42
wątek zamknięty
KaWeRa, - Twój koń powinien robić jako oficjalny model dla tej kolekcji 😍 Wygląda pięknie w tym kantarze, jak szyty na niego.
dairoxroxi, - dawaj na koniu! 😀 Świetne są te golfy nawiasem, chyba sobie taki sprawię 🙂 Jak jego materiał w macaniu?
Wigorrr, - mi ta derka taka strasznie ala lata 90' się wydaje 😀 Ma coś w sobie 🙂
wątek zamknięty
KaWeRa omomom piękny  koń!
wątek zamknięty
keirashara [s]Mam nadzieję, że pogoda dopisze w weekend bo chwilowo mamy takie lodowisko, że koń ledwo ze stajni wychodzi[/s]  🤔wirek: to taka bawełna, nie za gruba wręcz bym powiedziała, że całkiem cienka, ale przyjemna w dotyku i noszeniu.
Zamówiłam dziś czaprak racing green, mam już owijki wiec może uda się zorganizować dwie sesje  😍

Edit. Dziś rano spadł śnieg więc nie mogłam nie skorzystać z tego  😁 Tak więc komplet Eskadron Walnut, nie bijcie za owijki ale to są pony i jednak są za małe na grubą nogę mojego konia + podkładkę  🤦



wątek zamknięty
[quote author=budyń link=topic=100617.msg2638182#msg2638182 date=1484766727]
Ja widziałam na żywo merlota dzisiaj i jak na zdjęciach mi się podoba, tak na żywo jest fatalny 🙁 Brzydki bordowy brąz.
[/quote]
Mam dokładnie takie same odczucia. Aż byłam zdziwiona, że taka różnica w odcieniu między zdjęciami i rzeczywistością.
wątek zamknięty
dairoxroxi Golfik jest super, chyba kupie go sobie do pracy  😀iabeł:
wątek zamknięty
To dorzucam siebie i Cyrona w czapraku insigniablue 🙂 Fot: Iza Gettel
wątek zamknięty
KoniaraHors   Pamiętaj ,będę z tobą galopować do końca
28 stycznia 2017 10:30
Jaki kolor z Eskadron Heritage / Classic Sports jesień zima 2016 dla kasztana ?
wątek zamknięty
Do mnie doszedł racing green ostatni DL jakiego znalazłam  😜 owijki pasują idealnie, jakby ktoś szukał/ potrzebował to HKM ciemnozielone za jakieś 55 zł pakowane w taką tubę 😉




wkrótce zdjęcia na koniu, ostatnio mamy dobrą passę do zdjęć  😁
wątek zamknięty
dairoxroxi, pomiajając owijkowanie 😉 to mi się niesamowicie podobacie w takich szarościach. Jeszcze w tej scenerii z padającym zdjęciem fotki naprawdę mają klimat.

Laguna, już pisałam na fb, chcę Cię oglądać na koniu 🙂 Zatem wsiadaj w siodło i nie szczędź zdjęć 🙂

Ja też dziś skorzystałam wreszcie ze słońca i mam mnóstwo fotek, Suszarka przymierzył racinggrenna <3


wątek zamknięty
Laguna Świetny ten komplet czaprak+ kurtka 😉
quantanamera Nie no, te owijki to jest porażka, zaraz po zdjęciach zostały zdjęte i teraz wypatruje fulli  😡 Dziękujemy za miłe słowa odnośnie ponurych kompletów, jak to dobrze że posiadam takich sporo  🤣 A Suszarka wygląda szałowo, właśnie zastanawiałam się czy wpadniesz ze swoimi rudzielcami w racing greenie bo to kolor stworzony dla nich  💘
wątek zamknięty
Quanta - bo ja cierpię na straszny deficyt fotografów  😕 Iza musiała z W-wy przyjechać żebym wreszcie miała jakieś zdjęcia na koniu. Swoją drogą to pierwsze zdjęcia jakie mam w siodle od 2 lat  😜
A derkę ukradnę 😎 Chciałam kupić tą brand we wszystkich kolorach z heritage, ale się zgapiłam i nigdzie już nie ma w rozmiarze L  😕 😕
A Ty masz rozm L czy XL? W ostateczności pewnie kupie XL i dam Danusi do Jarpoli żeby mi skróciła. Bo derki są obłędne

dairoxroxi wstyd przyznać ale straciłam fortunę na tegoroczną kolekcję heritage, CS i Pikeura  😡 Totalnie moje kolory 💘
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
30 stycznia 2017 08:43
no i niestety quanta moje obawy się potwierdziły, że racinggreen najlepiej wygląda na kasztanach

Laguna, piękny komplet, kurtka+ czaprak. Zastanawiałam się nad ta kurtką w kontekście merlota, ale to chyba nie ten odcień

diaroxroxi na twoich zdjęciach czaprak wygląda jak grafitowy, musiałam się dobrze przyjrzeć, ale fakt owijki dobrane doskonale.
wątek zamknięty
Laguna, piękny komplet, kurtka+ czaprak. Zastanawiałam się nad ta kurtką w kontekście merlota, ale to chyba nie ten odcień


Nie. To Pikeur sangria. Bo czaprak to insigniablue z lamówką sangria z tegorocznego zimowego classic sport.
Na nogach koń ma jeszcze owijki sangria. Jak Iza dośle mi resztę zdjęć to wstawię to gdzie widać całego konia 🙂
wątek zamknięty
Laguna, super wyglądacie!
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
30 stycznia 2017 09:03
Laguna tak wiem, że to sangria, ale miałam nadzieję...
Pikeur nie wypuścił nic kolorystycznie pasującego do kolekcji heritage. Miałam nadzieję że ta Mara nie będzie się mocno gryzła z merlotem, ale na twoich zdjęciach wygląda bardziej na ciemną fuksję niż bordo
wątek zamknięty
Rudzik, tez szukałam jakiegoś ciuszka do merlot, ale Pikeur nic nie oferuje. Dobrałam polar Premier Equine. Kolor prawie prawie taki sam :-)
wątek zamknięty
Laguna tak wiem, że to sangria, ale miałam nadzieję...
Pikeur nie wypuścił nic kolorystycznie pasującego do kolekcji heritage. Miałam nadzieję że ta Mara nie będzie się mocno gryzła z merlotem, ale na twoich zdjęciach wygląda bardziej na ciemną fuksję niż bordo


Zdjęcie Iza przyciemniła podczas obróbki i kurtka w rzeczywistości jest dużo jaśniejsza. Mam dostać jeszcze zdjęcia robione w słońcu to podrzucę.
Niestety ta sangria nie będzie grała za bardzo z merlotem. Jest jaśniejsza.
Ale kurtka sama w sobie fajna. Ciepła i jednocześnie lekka. Dla mnie mogłaby być krótsza, bo siedząc w siodle trochę mi się podwij tak jak na zdjęciu, ale ja mam ten problem ze wszystkimi kurtkami i bluzami. Jestem bardzo krótka od ramion do bioder.

edyta Dziękuję
wątek zamknięty
Laguna Wow super ten granat.
quantanamera Ten kolor jest szałowy, mam ten kantar, żałuje że nie mam tej derki.
dairoxroxi Zestaw świetny, wrzuć zdjęcia na koniu.
Ja już ne mogę się doczekać, kiedy dostarczą mi konia i bedę mogła w coś ubrać  😁
wątek zamknięty
quantanamera Nic tylko się zachwycać!  😍
wątek zamknięty
KaWeRa, omg! Ten kantar wygląda u Was obłędnie 💘

dairoxroxi, bosko Wam w Walnucie, bardzo mi się ten kolor podoba, ale chyba na Pamirze i Siwej wyglądał by średnio... 🙁

Laguna, oh i ta kurtka pod czaprak! 😍 Ty to chyba masz pokaźną kolekcję do obfocenia 😀

quantanamera, pięknie Suszarce w zieleniach <3

Moje dzieciaczki w RacingGreenach w wersji trochę lepszych fotek niż ostatnio  😍
[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15965855_1321442267912786_2926487676092649053_n.jpg?oh=5e3552b54fa0cc5ca508884948fa9ef4&oe=58FFD844[/img]
[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16266245_1336189743104705_8474308987643525624_n.jpg?oh=ca09f33563bf50c86884625ee14bf5cd&oe=5942ADF9[/img]
[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16298812_1338596846197328_316667554885241198_n.jpg?oh=91a0a2410f437e34b32ca99e2cb55f53&oe=5911432A[/img]
wątek zamknięty
Laguna, oh i ta kurtka pod czaprak! 😍 Ty to chyba masz pokaźną kolekcję do obfocenia 😀


Nawet nie pytaj  😁

A kurtka nie tylko pod kolor czapraka ale i owijek  😎 No i czapka pod kolor też  😁

A te zielenie na kasztanach i siwych rewelacja. Tak jak całe życie byłam wrogiem publicznym nr 1 zielenii (nawet ostatnio dałam popręg do wymiany gum, byle tylko nie były zielone 😜 ) tak racinggreen mam już w wersji BS, BS glossy i Brand 😵




wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.