produkty ANKY

Racjonalna a jak z rozmiarówką u nich? Standardowa?
Fajne te kolorki  🤣 chociaż nic nowego.
Racjonalna, podpinam się pod pytanie. Masz może porównanie względem bryczesów Pikeura, jak wypada rozmiarówka bryczesów Anky? Na zdjęciach wyglądają na bardzo smukłe i zdecydowanie na długą nogę.
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
26 stycznia 2017 15:39
Te już trochę mam, bo chyba ze 3 lata natomiast noszę rozmiar 38/40. Trochę mi się przytyło ostatnimi czasy i te moje 38 jest na mnie teraz takie na styk, a nawet troszkę zbyt obcisłe. Wolałabym chyba 40, ale schudnę!  :P
Zamówiłam bryczesy  🙂 Wzięłam 40, bo też jakoś mi przybyło tu i tam i chcę czuć komfort (wszystkie moje bryczesy mam na rozmiar 38)  😉
edit. Może komuś się przyda opinia. Dzisiaj do mnie dotarły. Są wykonane z jakiegoś materiału, który zimą ogrzewa a latem chłodzi  😁 przy czym nie jest jakoś specjalnie mocno rozciągliwy. Jest miękki, fajny w dotyku ale średnio rozciągliwy bym powiedziała. Na tyłek ich jeszcze nie wkładałam więc nie wiem jak z wygodą. W każdym razie wyglądają bardzo ładnie, starannie uszyte no i eleganckie. Zobaczymy jak się sprawdzą w praktyce.
Na ootemanie jest juz nowa kolekcja 🙂
Liczylam na fajne żywe wiosenne kolory a tu trochę kicha. Może na żywo zyskają
Dacie link?
podoba mi sie ta pistacja 🙂
anil22 Kup pistacje, kup! Będę wiedzieć czy brać do swojego  🤣
Mi się jeszcze podoba Gipsy Grey, ciekawe jak na żywo ten brokat będzie się prezentował..
dairoxroxi Haha  😂 wydaje mi się, że ładnie będzie.
Ja zostawiłam sobie black brokat dla karego.
Livia   ...z innego świata
04 lutego 2017 13:14
Ja się mocno zastanawiam nad brokacikami - czyli Gipsy Grey i Sparkling Silver 🙂 Ale Pistacja też ładna, w zasadzie powinni zmienić nazwę na Mięta 🙂

edit: jest jeszcze trzeci brokacik widzę - Desert Palm, ale ten już bardziej brązowy 🙂
A ja właśnie kupiłam taką staroć, która za mną chodziła i chodziła.
Mam słabość do odcieni żółci, beży, jasnych brązów, złota itd. Mam sporo takich odcieni, ale sraczkowatego jeszcze nie.  😍  Lada moment urodziny, więc .. raz się żyje.

[url=https://animalia.pl/anky-pad-skokowy-atc-snake-print-cognac-rozm-full/szczegoly/33479/#opis]https://animalia.pl/anky-pad-skokowy-atc-snake-print-cognac-rozm-full/szczegoly/33479/#opis[/url]
Dziewczyny po co wstawiłyście tę pistację...  🤬 Raczej kupuję tańszy sprzęt a zawsze chciałam taki kolor. Zamówiłam kiedyś nawet w jarpolu i akurat materiał się skończył w hurtowni  😕 Jeśli ktoś nie zacznie szyć takich będę musiała wydać kupę kasy.. Oj złe baby jesteście, złe!

tunrida, przepiękny  😍 Beże i brązy pasują do prawie każdej maści.
Ten zielony kolor nazywa się piscina, czyli w wolnym tłumaczeniu będzie to raczej basen 😁 niż pistacja 😉 To jest dość blady kolor, bardziej podobny do siebie na zdjęciu owijek niż na fotce padu:





Dwa kantary z szarym podszyciem też będą miały to podszycie z brokatem.

A brokaty są faktycznie trzy - dwa szare (gipsy grey podobny dosyć do ebony, drugi jasny sparkling silver) i brąz.
Zamówiłam kiedyś nawet w jarpolu i akurat materiał się skończył w hurtowni  😕


"Akurat materiał się skończył w hurtowni"... Ja zamówiłam u nich pad w... marcu. Zaraz będzie rok, a materiału wciąż "chwilowo nie ma w hurtowni". A pady w tym kolorze jak wisiały na stronie jako dostępne, tak nadal są na sprzedaż. Fajnie, nie? : P

Mnie ciekawi różnica pomiędzy tym Blue Marlin a Cornflower. Odcień ten sam, Marlin chyba tylko trochę bledszy.
quantanamera, trochę mnie pocieszyłaś. Bo jakby był taki jak na zdjęciu padu to musiałabym go mieć (a nieczęsto zdarza mi się coś takiego). A jak jest aż tak jasny jak te owijki to może dam radę żyć bez niego.

"Akurat materiał się skończył w hurtowni"... Ja zamówiłam u nich pad w... marcu. Zaraz będzie rok, a materiału wciąż "chwilowo nie ma w hurtowni". A pady w tym kolorze jak wisiały na stronie jako dostępne, tak nadal są na sprzedaż. Fajnie, nie? : P


Tego co ja dostałam nie mają w ofercie a info dostałam od razu. W zamian wymyśliłam sobie bakłażan i go uwielbiam. Ale taki zielony pastelowo-miętowy cały czas mi siedzi w głowie.
Tego co ja dostałam nie mają w ofercie a info dostałam od razu. W zamian wymyśliłam sobie bakłażan i go uwielbiam. Ale taki zielony pastelowo-miętowy cały czas mi siedzi w głowie.


U mnie z info też trochę cienko, bo się musiałam upominać o nie... 5 razy już, jeśli dobrze liczę. I to mimo przedpłaty i obietnic o niezwłocznej informacji. Ale to temat na inny wątek. : P

Odkąd zaczęłam się na poważnie interesować Anky, to jest trzecia kolekcja. I już trzecia, w której mam takie "łeee, no łaaaadne, ale nic nie jest chciejstwem absolutnym". Kupiłam Ebony na wyprzedaży, do niego Hot Pink, do którego poszukuję aktualnie owijek i czekam na coś, co mnie urzeknie. Może skuszę się na Heraldic Blue, jak dotrwa do wyprzedaży, ale przeglądając stare kolekcję widzę po 2-3 "must have'y" w jednej, a tu nic, żadnej iskry. : (
Pretty Pink mi się podoba, ale muszę poczekać na jakieś foty, żeby go porównać z Hot Pink. : P
Livia   ...z innego świata
05 lutego 2017 18:56
quanta, na tym zdjęciu ten pad wygląda niemal jak Baltic 🙂

Sivrite
, bo nie ma już takich fajnych kolorów, jak kiedyś... w zasadzie większość już była, a dodając do tego że chyba od 5 kolekcji w KAŻDEJ jednej jest różowy, niebieski i czerwony to... no odechciewa się 😉 Ale może to i dobrze - jak chcę całkiem przejść na west, to nie mogą mnie klasyczne pady kusić, więc będzie mi lżej zrezygnować 😁
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 lutego 2017 18:58
Za mną właśnie kilka Anek "chodzi".
Tylko nie wiem czy dobrze ma kucyku  by wyglądały te kolory.
quanta, na tym zdjęciu ten pad wygląda niemal jak Baltic 🙂

Sivrite
, bo nie ma już takich fajnych kolorów, jak kiedyś... w zasadzie większość już była, a dodając do tego że chyba od 5 kolekcji w KAŻDEJ jednej jest różowy, niebieski i czerwony to... no odechciewa się 😉 Ale może to i dobrze - jak chcę całkiem przejść na west, to nie mogą mnie klasyczne pady kusić, więc będzie mi lżej zrezygnować 😁


Do niebieskiego akurat nic nie mam, bo odcieni niebieskiego jest na pęczki. Ale różowy i czerwony? No kurde, toż różowego są w ogóle ze 3 odcienie, czerwony można robić co najwyżej jaśniejszy i ciemniejszy...
Ale zwróć uwagę, że kiedyś było tylko tych 6 z danej kolekcji. W 2016 dołożyli Therapeutic, Powder Print i Dots, więc niby dodatkowe 6. I jeszcze Lizardy, które czasami wchodzą. A jednak w poprzednich latach w tych 6 dało się znaleźć coś "wybitnego", a teraz w tych 12 nie bardzo. : P
Quantanamera a Denim nie będzie brokatowy? 🙁 Bo bardzo mi podchodzi. Ta piscina z koloru owijek też, ale z padu już nie 😉
Laguna, niestety, denim jest w dodatku z takiego innego materiału (nie zamsz) - a la dzins, ale bardziej bawełniany, on bardzo szybko traci parametry w użytku pod siodłem i wszelkie ankowe dżinsy raczej średnio polecam.

A tu mam basenowy w naturze:

Moon   #kulistyzajebisty
06 lutego 2017 06:32
Przypomina mi bardziej lekarski kitelek 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
06 lutego 2017 06:58
Śliczny jest ten kolor!  😍 Czemu "Anki" muszą mieć aż taaaką cenę 🙁 😉
Quantanamera nic mi nie mów. Mam poprzedniego Denima i chyba najgorsza szmata. Miękki jak ręcznik. Tragedia.
Ale ta piscina..... 😎
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 lutego 2017 15:11
Podoba mi się ta piscina. Jak wejdą do sklepów, to sobie obvzaję na żywo  😉
Dzieki quanta na prawde wielkie dzieki za to piekne zdjecie kompletu na siwku 😵 Tetaz to juz musze miec ten komplet 😍
Dzieki quanta na prawde wielkie dzieki za to piekne zdjecie kompletu na siwku 😵 Tetaz to juz musze miec ten komplet 😍


A idźcie wy z tymi zdjęciami  😍 ... Na coś innego kasę zbierałam  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się