Revoltowicze z Podkarpacia

Mozii   "Spełnić własną legendę..."
14 czerwca 2016 09:33
Stajnia Agnieszki Dutki w Czarnej 😉 W którą część Bieszczad się wybierasz?
Dziękuję. Jeszcze nie jestem zdecydowana, bo to też od stajni zależy. Wiem tylko, że wyjeżdżam w czwartek lub piątek, czyli czasu niewiele
Cześć wszystkim,
znacie może kogoś w okolicy kto zajmuje się dopasowywaniem siodeł? 🙂
Edit: pomyliłam wątki
Do jakiego weterynarza zwrócić się w sprawie urazu nogi? Potrzebny taki który wykona badanie w razie potrzeby usg i/lub rtg.
desire   Druhu nieoceniony...
14 września 2016 18:28
skibonify, Monika Szubart
byłby ktoś chętny niedługo na golenie konia w zachodniej częsci podkarpacia tudzież k. Rzeszowa?
galopada_   małoPolskie ;)
17 grudnia 2016 16:24
mamy tu kogoś z okolic Ropczyc?
Chodziłam do technikum koło Ropczyc, jak coś to mogę w czymś pomóc
galopada_   małoPolskie ;)
19 grudnia 2016 19:02
bielanska21, szukam kontaktu do osoby, która kupiła z jednego miejsca trzy młode ( 3 letnie) ogierki po ogierze Justus (Miłek, Mars, Master). Wiem, że trafiły właśnie w okolice Ropczyc 😉
Znam obecną właścicielkę tych koni, a nawet mam kilka zdjęć z ich nowego domu 🙂 Odezwij się na priv
Ja niestety nie pomogę, bo nie wiem gdzie stoją ;/
galopada_   małoPolskie ;)
20 grudnia 2016 17:57
bielanska21 już namierzone dzięki nancy94  😅 :kwiatek:
Czy ktoś się tutaj orientuje gdzie na podkarpaciu wykonam posiew z wymazu z końskiego nosa? Najlepiej z antybiogramem. Musi być u weta, czy "ludzkie" laboratorium też przyjmie?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
23 stycznia 2017 10:38
Ludzkie przyjmie, ale często cuda wychodzą. Wiem, że na podkarpackiej w Rzeszowie jest klinika małych zwierząt i tam przyjmują również koński materiał do laboratorium. Zadzwoń i podpytaj 😉
Dziękuję  :kwiatek:
Podkarpacki wątek wyszedł z ukrycia! 😜 Jakoś mało zżyte to nasze województwo, bo inne prowadzą aktywne dyskusje, a u nas cisza totalna. 🙁
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
24 stycznia 2017 09:49
mundialowa, taki mamy klimat  😎 smog wszystkich dusi  😁

To ja zagadnę- kogo spotkam w Stubnie na zawodach w lutym?  👀
Mozii, widziałam, że sporo znajomych się wybiera, ale ja z racji sprzedania aparatu - niestety nie. Którego konia bierzesz? Widziałam, że u Ciebie teraz sporo końskich zmian. 😉
Ja chyba wpadnę w jeden dzień z aparatem przypomnieć sobie, jak się robi zdjęcia w halowych warunkach.
Zobaczę jeszcze jak mi się sesja rozłoży.
Właśnie Mozii, którego bierzesz? 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
27 stycznia 2017 19:01
Zgłoszony rudy(Eryk)  🙂 Ale wczoraj miałam mały wypadek, noga spuchnieta... mam nadzieję że do Stubna wydobrzeje 😉 Będę na pewno bo moje dwie dziewczyny jadą  😀 nancy94 uśmiecham się ładnie o foty 😀
Mam nadzieję, że wydobrzejesz do zawodów. Zdrówka 🙂
Jeśli będę i jeśli coś wyjdzie, to zdjęcia będą 🙂
Hej! Potrzebuje na cito dobrego weterynarza do zrobienia TUV - możecie kogoś polecić, kto jest naprawdę dobry i jest szansa na umówienie się na jutro/niedzielę na wizytę w stajni w okolicy Rzeszowa?


Proszę o pomoc :kwiatek:
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
03 lutego 2017 14:41
Dr Kalinowski często bywa na podkarpaciu, a nóż będzie 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
07 marca 2017 08:26
Post pod postem ale dawno wątku nikt nie ogrzewał  🙂
Kto się wybiera na kolejne zawody w Stubnie? 👀
Rozglądam się za stajnią w okolicy Rzeszowa, dokładniej: możliwością jazdy z przyzwoitym instruktorem, na zadbanych koniach. Możliwością samego przebywania ze zwierzakami, też nie pogardzę. Niekoniecznie chcę tracić kasę na biedaszkółki, wielkich sportów też nie potrzebuję. Jako, że nie posiadam samochodu, to mile widziane wskazówki dojazdu.
Proszę napiszcie mi coś o tutejszych stajniach.
osoawiachim, polecam Boską Dolinę w Dylągówce. Ogarnięte konie, kilku instruktorów, hala, piękne tereny. Tylko nie wiem, jak z dojazdem bez samochodu, bo ja zmotoryzowana.
Czy w Stubnie jeszcze istnieje stadnina?  (za moich czasów była, nawet znana -ogier Sotis 😀)
rzepka, jest i ma się bardzo dobrze 🙂

mundialowa, dziękuję.
Może się zbiorę w tym tygodniu.
Z racji przedłużającego się odwyku od koni, to nawet wywożenie gnoju i odkudlanie będzie mnie cieszyło.
Coś tu jeszcze jest, oprócz Dylągówki, jakieś przydomowe stajnie itp.?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się