Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
23 grudnia 2016 10:56
Gdzie taki szpital?
Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka przy ul. Fieldorfa we Wrocławiu - polecam!
Dobra, dobra espana weź się lepiej przyznaj, że to jakaś klinika urody bo Cię żywcem zjemy z zazdrości  😁
Spośród tylu rzeczy,które można zrobić chorując na urlopie ja wybrałam chyba najdziwniejszą :P
Hej 🙂
Nie było mnie tu wieki 😉
Trochę się zmieniłam. Starsi bywalcy zauważą 😉




Pamiętamy  😅 Macierzyństwo Ci służy, fiu, fiu  😍
Tristia super Ci w jaśniejszych włosach  😍
maleństwo   I'll love you till the end of time...
27 stycznia 2017 11:47
Tristia, wyglądasz lepiej niż kiedykolwiek. I coraz młodziej, ja nie wiem, jak to możliwe, Benjaminie Buttonie Ty!
espana, blondek, maleństwo- Dzięki dziewczyny🙂 Ciemne włosy z przytłaczającą grzywką postarzały mnie. Czuję się teraz jak nastolatka 😉 Hehe  😁
Maleństwo- Mam taki mały cyrograf  😀iabeł: 😉
Tristia genialnie! oczywiscie ze pamietamy, pieknie wygladasz - dlugie jasne wlosy i brak grzywki - super zmiana!
Tristia, wow, nie poznalam cie! Super wygladasz.

Mi sie ostatnio tez nazbieralo pare fotek:











JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 stycznia 2017 15:20
wiedźma,  😍 Ty wiesz  😍
Tristia, tak czytam komentarz espany i myślę "wtf, nastolatka i macierzyństwo?!", patrzę na profil, wiek i... nie dowierzam. Do tej pory! 😲 Piękna, naturalna kobieta z Ciebie! :kwiatek:
JARA, wiem, juz ci napisalam na fb, ale nie moglam sie powstrzymac (prosze nie brac wszystkiego na powaznie 😉 ):


Tristia extra wygladasz! Nie wiedzialam nawet, ze masz dziecko 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
27 stycznia 2017 20:38
wiedźma, ja się dołączam do fanklubu!!!
Ja pamiętałam jak Tristia żegnała sie z forum to była w ciąży  😁 Ale naprawdę wyglądasz świetnie  ❗ Figura super, włosy, a buzia jaka gładka. Do bagażnika  💃
Dzionka- ja tez nie wiedzialam, ze Ty masz dziecko 🙂 Gratuluje 🙂
Espana- w sumie nie pamietam czy sie zegnalam z forum ale po sprzedazy Alkazara moja przygoda z jezdziectwem sie zakonczyla. Jako mama jeszcze sie troche udzielalam w watku dzieciowym.
Widze, ze jeszcze troche dawnej dobrej revoltowej ekipy zostalo, wiec moze i ja wroce czasem 😉
Nad figura ciagle pracuje a gladka cera to efekt photoshopa ale milo czytac takie komentarze. Dziekuje  :kwiatek:
Wiedzma- super fotki. Szczegolnie te "zimowe"- to chyba w studio? Ogolnie nie przepadam za zdjeciami studyjnymi i kocham plenery (zarowno jako widz, modelka i fotograf) ale Twoje maja klimat 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 stycznia 2017 10:49
Tristia, wyglądasz jakieś 10 lat mniej 😉

wiedźma, drruuuugie jest takie cudowne  💘
Tristia, pięknie wyglądasz! zdecydowanie lepiej w tej fryzurze!
smartini, teraz tylko wplac wpisowe, a co miesiac w ramach czlonkowstwa newsletter z informacjami niedostepnymi dla innych!
Tristia, w studio wlasnie. Poszlam robic zdjecia do CV, a ze moja pani fotograf ma na miejscu szafe pelna akcesoriow, chwycilam wystajacy kozuch i sie nim nakrylam spontanicznie.🙂 To byla totalna improwizacja. Dziekuje. :kwiatek:
madmaddie, ja i kucyk dziekujemy, polecamy sie na przyszlosc!
emptyline   Big Milk Straciatella
29 stycznia 2017 22:40
Tristia, o ja Cię! Zupełnie inna osoba! Mega pięknie wyglądasz. I tak świeżo! <3
Tristia z tym żegnaniem chodziło mi o ostatnie Twoje posty, jakie pamiętam  😉 Do dzieciowego prawie nie wchodzę  🙂
Tristia - BAGAŻNIK! Cudnie Ci w tym kolorze i wyglądasz tak... no nie mam słów!!! 😜 😜 Przepiękna jesteś, no! 😍 😍 I też Cię pamiętam, wracaj do nas 😉 Ps. ale masz nogi!
Bischa   TAFC Polska :)
09 lutego 2017 07:12
Nie umiem zmniejszyć zdjęcia na telefonie, wiec w linku.
Wczoraj w pracy 😎

fotka
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
09 lutego 2017 12:21
Tristia Nie mam słów (a to się rzadko zdarza), wyglądasz cudownie 💘
Zdecydowanie ładniej Ci w jasnych włosach 😜
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 lutego 2017 19:40
Bischa kto to jest ten Pan na zdjęciu?  😉
Bischa kto to jest ten Pan na zdjęciu?  😉

Kamil Stoch 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 lutego 2017 20:24
Tak czułam, że pewnie jakaś znana postać  🙂 Ale ja go widziałam tylko podczas skoków - wyglądał jakoś inaczej kiedy leciał  😁
Bischa   TAFC Polska :)
10 lutego 2017 20:17
Dokładnie to Kamil Stoch. Złapałam ich gdy lecieli do Sapporo na najbliższe zawody  😉 Jeszcze mam fotkę z Maciejem Kotem, a najlepsze ze Piotr Żyła byl u nas na obiedzie, a potem mi uciekł 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się