... ślub :) ...

Szanowne Panie z Warszawy i okolic. Poszukuję kogoś , kto udekoruje salę lampkami w rozsądnej cenie. Oferta którą dostałam to 3tys  🙇
Scottie   Cicha obserwatorka
24 stycznia 2017 21:12
Majowa, lampkami? Chodzi Ci o dekorację światłem??
Majowa, lampkami? Chodzi Ci o dekorację światłem??
no tak, żeby małe lampki były na całym suficie. Takie jak choinkowe.
Scottie wybrałam model Carla, na obcasie flare 7cm, kolor jaki chciałam był niestety tylko w materiałach ekskluzywnych, gdyby nie to to cena byłaby jeszcze przyjemniejsza. Jak tylko do mnie przyjdą wstawię zdjęcia  😉
Szalona😉, a z ciekawości - ile masz czekać? 😉
Doubler około trzech tygodni 😉 nie spieszy mi się , bo suknia ma być w marcu najwcześniej i w sumie dopiero wtedy też będą potrzebne 🙂

Zamówiłam sobie już też personalizowaną podwiązkę na allegro 😀
Ten czas tak szybko leci, już zostały tylko cztery miesiące z hakiem, ale wszystko idzie do przodu i po naszej myśli, więc się póki co nie martwię niczym 😍
Majowa, nie wiem jak duży jest sufit, ale nie dziwi mnie, że ktoś to wycenił na 3000 zł jeśli tych lampek ma być dużo.
Ale ja tych lampek nie kupuje tylko wypożyczam  👀
Scottie   Cicha obserwatorka
25 stycznia 2017 18:54
Majowa, a to nie pomogę, bo inną dekorację światłem miałam na myśli. A lampki, o których mówisz, mam już zamontowane na sali (przykryte materiałem) i płacę za nich włączenie ok 900 zł.
Szalona😉, śliczne klasyczne!! Ciekawa jestem, jak się będą prezentowały na zdjęciu 🙂 A podwiązki nie kupuje Ci świadkowa? Ja w ogóle nie chciałam podwiązki, ale świadkowa się uparła, że to jej obowiązek i muszę ją dostać.

Do mnie dziś przyszły naklejki- serduszka do przyklejania zdjęć w księdze gości. Jeszcze w przyszłym miesiącu domówię kilka innych modeli. Rozglądam się też za księgą gości i wymarzyła mi się księga z czarnymi stronami, ale ciężko na allegro znaleźć ładną i z ok. 80 kartkami.
Majowa, rozumiem, ale takie wypożyczenie też jest drogie, jak coś ma być ślubne to od razu cena skacze o 50% 😉
Scottie nie słyszałam o takim zwyczaju, w naszych okolicach chyba nie praktykowany 😉 koleżanki wychodzące za mąż sobie same kupowały 😉
Majowa, rozumiem, ale takie wypożyczenie też jest drogie, jak coś ma być ślubne to od razu cena skacze o 50% 😉
a potem zdziwienie że coraz więcej par rezygnuje z wesela  🙁  Ja rozumiem że każdy chce zarobić. Ale to już jest zdzierstwo.
Majowa, rozumiem, ale takie wypożyczenie też jest drogie, jak coś ma być ślubne to od razu cena skacze o 50% 😉


Dlatego ja grażynowałam u fryzjera i nawet się nie zająknęłam, że ten kok jest na MOJE wesele XD
U nas stanęło na 21.07.2018  😎
Mamy już orkiestrę ,fotografa i kamerzystę.Lokal w budowie  😁
Majowa, no niestety, ja też mam kamerzystę amatora, kilka rzeczy po znajomości się udało, m.in makijaż czy samochód... Patrząc na to, że niektóre pary prześcigają się w dodatkowych atrakcjach i dekoracjach to będzie coraz drożej.
Szalona😉, a spersonalizowana to znaczy jaka? 👀
Scottie, również nie słyszałam, żeby podwiązkę kupowała świadkowa... I też się zastanawiam czy w ogóle chcę, podobnie jak Ty 🤣 A księga może taka? Dziewczyna z jednej z grup na FB zamawiała, zapłaciła taką samą cenę i ma z czarnymi kartkami w środku. 😉
Dekster, w budowie? 😁

Będzie coraz drożej i coraz bardziej odległe terminy - już są rezerwacje na 2019, a niektórzy myślą i pytają o 2020... 😵
W budowie.Swój budujemy.Trzeba mieć rozmach  😁
Obyśmy tylko zdążyli.Przyjęliśmy bardzo bezpieczny  termin i o ile się nam noga nie podwinie to damy radę.
Donoszę co u nas jutro jedziemy oglądać sale ,ktora generalnie spełnia nasze oczekiwania w 100%. 😀 a więc tak jest wiejsko,w środku lasu , nad rzeką od nas 25 km. Sala jak chciałam nie za duża na 50 osób. 😀 Wnętrze fajne klimatyczne.
Problem był ,żeby konie nas wiozły,ale juz go rozwiązałam. 😉 Jedziemy białym fiatem 126 p z 1983 r. 😉  a ostatnie 7km w formie bramy przesiadamy się do bryczki. Mam nadzieje ,ze to wyjdzie. 😉

Moja mama juz rozsyła wici ,ze wesele nie bedzie duże i narazie kwasów nie ma.

Kościół idziemy załatwiać w niedziele,ale tam problemów nie bedzie bo to mała wioska. 😉
Fotograf załatwiony. 😉 Po moich męczarniach na uczelni udam sie nieposzukiwania sukni. 😀 Juz nie moge się doczekać.
Razem z W. zaczęliśmy walkę z kg. 😉

Jedyny problem narazie to nauki, wysłaliśmy zgłoszenie dwa tyg. temu na weekendowy ,ale narazie cisza. Chyba podpytamy księdza w niedziele.

Szalona😉 buty śliczne. Chyba też zaopatrzę sie w tym sklepie. Maja naprawde ładne. 🙂

Dekster, aaa ok... to ambitnie 😁

elena111, przypomnij termin? 😉 Super, że udało Wam się znaleźć taką salę jak chcieliście! Sporo ogarnęliście 😁
Scottie   Cicha obserwatorka
26 stycznia 2017 14:32
Doubler, ja też o podwiązce od świadkowej nie słyszałam, sama byłam świadkową i nie kupowałam. Dopiero teraz, jak zaczełam czytać te grupy na FB i stronę Ślub na głowie, to gdzieś tam wyczytałam, że niebieską podwiązkę powinna kupić świadkowa. Ja raczej będę miała rajstopy i nijak mi nie gra podwiązka do rajstop 😉 A jeszcze się zsunie podczas pierwszego tańca i będzie obciach 😁 I Dzięki za podsunięcie linka do allegro, zapisałam sobie sprzedającego- podoba mi się ta księga, tylko jest cholernie droga i ma mało kartek :/
Scottie, za mało? pisałaś o 80, a tam jest 100... Chyba ze chodziło Ci o 160 stron (80 kartek) to wybacz :kwiatek: Ale może jakieś indywidualne zamówienie czy coś 😉 Dlatego ja też nie chcę podwiązki. 🤣 Może moja potencjalna świadkowa też o tym nie słyszała, jeśli jednak to wymyślę jej inną tradycję 😁
Doubler spersonalizowana, to w tym wypadku znaczy że chciałam na niej nasze imiona i datę ślubu 😉 pare złotych, a też będzie pamiątka 😉
elena111 no mnie też się podobają, bo takie klasyczne i myślę że posłużą mi na wielu imprezach, a samych wesel w tym roku mamy kilka 😀
Dekster ambitny plan z tą własną salą i w sumie duża odpowiedzialność, ale trzymam kciuki żeby wszystko poszło po waszej myśli 🙂
Dubler termin 7.10.2017 r.

Śpieszę sie z załatwianiem bo wsumnie mam mało czasu. W czerwcu chciałaby sie obronić. Od lipca pracuje po 9 h dziennie do połowy września (sezon). Wtedy mam tylko poniedziałki wolne ,ale zawsze jestem tak zmęczona że nic mi sie nie chce. :/ Albo gdzies sobie wtedy jadę. 😉

Chciałabym jeszcze w najbliższy czasie załatwić DJ i zobaczyć jaki model sukni bedzie na mnie najlepiej wyglądał. 🙂

Szalona😉
Mam podobny plan na te buty. 🙂 Tym bardziej ze mam sukienki idealnie pasując do takich jasnych bucików.


elena111 moje nawet jasne nie będą, bo zamówiłam niebieskie, więc znajdą potem szerokie zastosowanie 😀
elena111, to już całkiem niedługo, szybko zleci! 😉 Chociaż dziewczynom przed Tobą jeszcze bardziej 😁 Ale z obroną rozumiem, my co prawda mamy teraz w poniedziałek... ale to dopiero inżynier, a planujemy magisterkę i jak dobrze pójdzie - obrona w przyszłym roku czerwiec/lipiec, ślub w sierpniu 😁 W razie czego mam świetnego DJ do polecenia, dojedzie wszędzie, bo po całej Polsce potrafi kursować! 😜
Doubler ja magisterkę. 😉 i bardzo się cieszę z,że juz koniec tych okropnych studiów. Mam ich serdecznie dosyć. 😉 Mam nadzieje ,ze nie przesunie mi sie ta obrona na wrzesień. 😉 Bo bedzie nie za ciekawie,ale tez dlatego asekuracyjnie wybrałam październik. 😉
Napisze do Ciebie pw o DJ. 😉

Szalona😉 nie zauważyłam. Ale ciekawy kontrast. Ja zostanę przy tradycyjnych jasnych. 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
26 stycznia 2017 18:15
Doubler, dobrze myslisz- ja chcę 80 KARTEK, czyli 160 stron. A tam jest 50 KARTEK, czyli tylko 100 stron 🙂
Muszę się pochwalić sala zarezewowana i noclegi. 😀 Co najważniejsze cena rewelacyjna  🏇  😁
Scottie, wybacz, źle zrozumiałam :kwiatek:

elena111, pochwal się salą! 😉
http://sciernisko.pl/?a=50

Na zdjęciach z zewnątrz już wygląda inaczej.
Płacimy z noclegiem od osoby po wstępnych ustaleniach 180 zł. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się