Howrse gra :)

zrobione 🙂
może ktoś chciałby sprzedać kupn na pl? :kwiatek: :kwiatek:

Jak któraś jeszcze chce to mogę konie ubić 😉



Ja chętnie  :kwiatek:
Oraz ponawiam prośbę, jeśli ktoś ma wolne ubicia to zapraszam. 8:2+100 000eq 🙂

Aktualne?
Ubicia już nieaktualne. Pomogła mi wabankowa oraz julka177  :kwiatek:
wczoraj całkowicie z nadmiaru czasu poklikałam w pięć Ksantosów i dwa dały mi rogi obfitości 😵 😎
Widziałyście już tę nową apkę na telefon howrse? W końcu ją unowocześnili i można normalnie piniaty klikać itd., czad  😜
Zapiszcie swoje konie do moich zawodów - wyścigi, bieg przełajowy i skoki FlowersLand  (bieg +4000 um, skoki +4500 um, wyścigi 4800 um)
Kochani 🙂 dawno nie grałałam i wypadłam trochę z obiegu, powiedzcie mi proszę ile teraz warte są:
- 1 kupon
- OM
- WM
- Chmurka
- FK
-MF
-KK
- konie ze słabym pg ale ze zwierzakami
oczywiście w przeliczeniu na Eq (lub jeśli chodzi o konie to i w kuponach)
Pozdrawiam Was i będę wdzięczna za odpowiedź 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
31 stycznia 2017 16:28
tajfunowa- a z jakimi towarzyszami masz konie? Bo z niektórymi bym odkupiła za CR i/lub eq.
Ja się zastrzelę, zapomniałam przydłużyć  konto pegaza, teraz mam wszystkie konie na hura siup , przez cały miesiąc będę je  teraz segregować  🤔 😵
uuu znam ten ból z poprzedniego konta, calore pamiętasz tooo brrrr jak sobie przypomnę 😀 z 2 razy mi się to zdarzyło
Jestem na maksa na siebie wkurzona, nie wiem jak ja je s powrotem posegreguję  :emot4:
a tak nieśmiało zapytam, to ile wy tam sztuk macie tych koni? :P
xxagaxx,  ok 550, wiem, inni mają dużo więcej, ale miałam między innymi,  konie trofea, poukładane  w zakładkach rasami, zakładki wszystkich gatunków boskich, ogólnie miałam poukładane wszystko z sensem i przejrzyście, teraz mam bajzel na kółkach, ehh  moje gapiostwo 🙁
Cierp1enie, haha, pamiętam, jakaś masakra to była 🤣 u siebie też mi się to zdarzyło parę razy, a jeszcze jak nie przedłużyłam VIPa, to nie pamiętałam, jakie udogodnienia miałam zaznaczone i też musiałam strzelać 🤣
Ja już nie pamiętam ile miałam, ale pamiętam że np boskie brakowało mi tylko 6 boskich by mieć wszystkie. Dzikusy, konie ze zwierzakami, wszystkie z maściami, ogólnie prawie całe trofea zrobione miałam. Także można sobie wyobrazić 😀
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
01 lutego 2017 21:20
Czarownica i Dementek - wystawcie konia proszę, oddam wam wasze kupony.
🙂


Wystawiłam.
Dziękuję 🙂 kupiony
jeny, a ja tu mam 100 sztuk i ledwo nad tym panuje :P
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
02 lutego 2017 09:47
Dzięki tej promocji pozbędę się niepotrzebnej Liry Apolla  🤣
Ciekawe, ile zdobędę piniat, bo kuponów nie będę marnować na tą promocję.
ja dopiero na 10 piniacie, kiepsko to widzę. Kuponów nie będę używać, bo nie mam. A szkoda, bo Gipsa bym sobie przygarnęła.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
02 lutego 2017 13:49
Straciłam 60 punktów (2 kliknięcia), o 10 godz. miałam 5 kliknięć, a mogłam skorzystać tylko z 3... Zgłosiłam na kontakt i zero odzewu, nawet nie raczyli ruszyć.  😤
Miałyście coś takiego?  😲
Ja jestem na pinacie nr. 13.
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
02 lutego 2017 18:46
To szalejecie bo ja na 7  😵 ale jak ma sie ograniczony internet u siebie i u rodziców tylko sie gra to tak jest ...
ja mam koniec 12
Proszę o gratulacje na Marta Goch
Straciłam 60 punktów (2 kliknięcia), o 10 godz. miałam 5 kliknięć, a mogłam skorzystać tylko z 3... Zgłosiłam na kontakt i zero odzewu, nawet nie raczyli ruszyć.  😤
Miałyście coś takiego?  😲


Kontakt nie pracuje w weekendy. Dostaniesz odpowiedź dopiero w poniedziałek.

U mnie 20. Pójdzie już do końca na samych klikach. Wyszło mnie to równowartość 38 kuponów. Nie cierpię eventów z dwoma boskimi, zawsze są horrendalnie drogie (co najmniej, jakby te z jednym Boskim nie były już i tak obrzydliwie drogie).
Wygrywasz!
Ostatnim razem wygrałeś za pomocą Złotego Runa…

1* Klasyczne siodło
Palcat
Objęcia Morfeusza
Znalazłeś Ziemia, który zostanie dodany do twojego konta w przeciągu kilku minut!
💘
Oli gratulacje  🙂

Szkoda, że nie mam kuponów, bo połasiłabym się na Ziemię, mam do niej sentyment ze starego konta.
No, ale na razie chcę uzbierać 5 kuponów by zmienić nick na mój stary rosolowa
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się