Zdjęcia Naszych Koni cz.X (2017)



U nas też nareszcie troche śniegu  😍






wątek zamknięty
Młody śniegowo🙂
amazonka* 😍
wątek zamknięty
dairoxroxi taka ich uroda - kozia bródka , wąsy ... 🤣 ale na wiosnę to wszystko obcinam bo mnie denerwuję błoto przyczepiające się do każdego włosa  😉
amazonka* idealne dobranie kolorystyczne  🙂
wątek zamknięty
amazonka* wow, przepiękne  😍
wątek zamknięty
Amazonka* - dwa pierwsze mega
wątek zamknięty
A pamiętacie Klarę? 🙂





wątek zamknięty
amazonka* cudne blond stadko 🙂

Dziś tak pięknie w Poznaniu szadź zawitała na drzewach, krzakach, że aż się pokusiłam wstać o 8 i porobić zdjęcia  😜 nawet sama się z karym załapałam, plus przydomowej stajni i konia pod ręką non stop  😍  już więcej postaram się nie spamować zdjęciami 🙂


wątek zamknięty
Odezwę się raz na rok skoro dostałam takie piękne zdjęcia  😍
Fot. Aleksandra Walas

Zdjęcia-giganty.
Zapomniałam zmniejszyć 😡
wątek zamknięty
Absolutnie piękne macie konie i zdjęcia  :kwiatek:
My nieśmiało chciałyśmy się z wątkiem przywitać, chodź bardzo rzadko się tu pojawiamy.


wątek zamknięty
A pamiętacie Klarę? 🙂

pamiętamy!  przesłodki konik 😍
wątek zamknięty
Ile wspaniałych zdjęć waszych pięknych koni! Aż wstyd wstawiać swoje, ale... innych póki co nie mam, a chciałabym wam kogoś przedstawić - może ktoś mnie tu jeszcze pamięta, więc tak nieśmiało się wcisnę 😉
Na razie poznajemy się bliżej (choć właściwie znamy się od jego urodzenia), ogarniamy, uczymy nowych rzeczy i mamy jeszcze chwilę czasu na podjęcie ostatecznej decyzji, co dalej - czy zostanie ze mną, czy nie.
Po śmierci Kuby obiecałam sobie, że nigdy więcej koni, jednak... bez tego chyba nie da się żyć, po prostu 🙂 A udało mi się już trochę pozbierać.
Oto Portek, który jest już poważnym, 7-miesięcznym małym-dorosłym, bardzo dzielnym i pojętnym konikiem 😉


Proszę o kciuki, żeby ta decyzja była jednak tą dobrą :kwiatek:
I oczywiście pozdrawiamy cały kącik ZNK! :kwiatek:
wątek zamknięty
harja, jaki żubr 😂 Śmieszny maluch, w sumie chyba nigdy nie widziałam zimowego źrebka pkz. Niech się chowa dobrze i zostaje!
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 stycznia 2017 11:59
hajra Cudowna wiadomość 😍 i gratuluję maluszka 😜
mymelodii Co to za kobyłka?
wątek zamknięty
Harja jakie to cudowne kudlate  😍 gratuluje, niech sie zdrowo chowa!

Ja tez pozdrawiam z pacjentem!
wątek zamknięty
harja, ale mamutek! Superowy!
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
22 stycznia 2017 12:31
harja, tak się zastanawiałam kiedy wrócisz na forum. Zawsze lubiłam Twoje zdjęcia z Kubą, czekam na kolejne z Maluszkiem. Matko, jaki włos, możesz warkoczyki na brzuchu pleść.
faith Bimi też za Was trzyma kciuki, żeby się udało.
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
22 stycznia 2017 14:30
Harja miło Cię widzieć taką uśmiechniętą,  dużo szczęścia z maluchem i czekamy na jakieś piękne zdjęcia małego żubra  :kwiatek:
wątek zamknięty
Robiłam porządek w komputerze i tak mi się zatęskniło za latem...



W środę ma być u mnie koleżanka może jakieś aktualne zimowe foty nam wyjdą.

wątek zamknięty
harja, jej, chyba naprawde długo mnie nie było na rv.. cudowny pluszak  😍 😍
wątek zamknięty
lusia722  a to jest Melodia, moja mała szajbuska ( mała 158cm), 13 letnia, Małopolka ze sporym dolewem araba co widać po jej zachowaniu od razu 🙂 naszym głównym zajęciem jest szlifowanie, rzeźbienie i dreptanie kapuchy na własnym podwórku. okres zawodowych występów mamy już za sobą 🙂

Chyba nasze najbardziej aktualne zdjęcie :
wątek zamknięty
Dziewczyny, jeszcze nie ma czego gratulować, ale dziękuję za ciepłe słowa :kwiatek: Zobaczymy, co się z tego "urodzi" - na pewno dam znać, jak już się okaże co i jak, póki co mam mega mętlik i nie jestem jeszcze w 100% pewna, bo jednak nie minęło dużo czasu od Kuby, a to przecież mega odpowiedzialność, same wiecie, jak jest. I pojawia się pytanie, "a co jeśli znowu....?" Wiadomo, życie do góry nogami, tym bardziej, że to źrebak, niezapisana karta, trzeba z nim zrobić praktycznie wszystko od początku - czy sobie poradzę? Już jest silny i spory, zapowiada się na konkretnego konia, więc trochę strach, czy dobrze go poprowadzę dalej... 🙂 Tylko, że on już mnie rozwalił na łopatki i w tym problem, a naoglądałam się w międzyczasie różnych koni i z żadnym nie zaiskrzyło... 😉)
Jednak, odpukać, jest chyba najmądrzejszym i najspokojniejszym dzieciakiem, z którym miałam okazję do tej pory pracować, a charakter konia (poza zdrowiem) jest dla mnie najważniejszy.
Mały rzeczywiście włochaty jak żubr 😉 Póki co ścięłam źrebięcą grzywę, żeby odrosła porządna, a nie takie wiechcie 😉 ale nadrabia resztą, hihi.
budyń, właściwie to czysty belg 🙂
faith, nie jestem w temacie zupełnie, ale skoro pacjent, to życzę dużo zdrowia i powodzenia!
Rudzik, strasznie mi miło  😡 twoja kobyłka też jaka włochata! 🙂😉
Dżastin, lusia722, vanille  :kwiatek: :kwiatek:
Kastorkowa, bardzo dziękuję! Jak tylko będzie okazja, to odkurzę aparat i spróbuję zrobić coś konkretnego 🙂 :kwiatek:
Wszystkiego dobrego dla was :kwiatek:
wątek zamknięty
harja trzymam kciuki za podjęcie dobrej decyzji  🙂 Mam nadzieję, że maluch zostanie z tobą i będziemy mogli podziwiać wasze postępy na forum... (a mam  przeczucia, że tak będzie  🤣 )
wątek zamknięty
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
23 stycznia 2017 15:23
harja - moja baba jak ją kupiłam była w podobnym wieku (miała 8 mies. i też była włochata http://re-volta.pl/galeria/foto/82527 ), zanim się obejrzałam to zaraz już będzie miała 5-te urodziny, czas szybko leci a praca z nią to była sama przyjemność, nie kombinowała, nie cwaniakowała i mimo ogromnej masy chyba nie zupełnie nie zdaje sobie sprawy z tego, że gdyby chciała to pierdnięciem wysłałaby mnie w kosmos. Z resztą przecież wiesz jakie są grubasy. Nie tylko czas leczy rany, drugi zwierzak może to gojenie przyspieszyć - przeszłam przez to.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 stycznia 2017 18:27
hajra zawsze się coś może wydarzyć. Nie tylko z koniem.
Uwierz mi na słowo.
Jako dziecko marzyłam o własnym kucyku/koniu, później zrozumiałam, że mojej rodziny najzwyczajniej
nie stać na taką fanaberię. Więc na przekór wszystkiemu podjęłam pracę w stajni.
Początkowo dla zabicia czasu...i tak już leci 8 rok.
O własnym koniu nawet nie śmiałam marzyć. Wiedziałam już ile to kosztuje pieniędzy, ale i wyrzeczeń.
W najgorszym dla mnie momencie życia dostałam w prezencie Księcia.
Nie bardzo chciałam konia, ale sama wcześniej namówiłam znajomego na kupno i głupio mi było odmówić.
Chciał go oddać za darmo byleby w dobre ręce. Nikt kucyka nie chciał.
No to jak miałam go zostawić.

Mimo, że czasami mam ochotę puścić go do lasu i pognać w siną dal. Mimo, że L4 to jego drugie imię.
Jest pochłaniaczem czasu, energii i pieniędzy. To tylko dzięki niemu dałam radę...
Motywuje mnie i wymaga samodyscypliny. Zmusił do nauki jazdy konnej.
I daje niezliczone chwile radości, szczęścia...
I choć bym chciała, to nie żałuję, że pojawił się w moim życiu.
Życzę Ci, żeby kosmatek też był takim lekiem na cało zło.
Chociaż pewnie nie raz będziesz pluła sobie w brodę i rwała włosy z głowy :kwiatek:
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 stycznia 2017 18:41
Hajra 7 miesięcy, ale kantarek to już chyba ma full  😂
Ja po stracie ukochanego konia nie wytrzymałam nawet kilku miesięcy. Jak żyć bez koni? bez codziennej wizyty w stajni? Co robić po pracy? Przecież nie pojadę do domu tv oglądać 🤔wirek: Decyzję o kupnie "czegoś" podjęłam bardzo szybko, też mnie jeden dzieciak zauroczył od pierwszego wejrzenia (pomimo iż się zapierałam, że nie kupię pierwszego którego pojadę oglądać) w moim przypadku to była bardzo dobra decyzja (pomimo, że dziad ma z uszami niejedno 😀iabeł: ), oby w Twoim też tak było. Konie, to nie hobby, konie to styl życia. Jak się raz w to wdepnęło, to się zwykle nie wychodzi 😉 Życzę Ci najlepszego wszystkiego na nowej drodze :kwiatek: Mamuciątko jest przeurocze 😍 i niech rośnie zdrowy ogromniasty 😀
wątek zamknięty
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
24 stycznia 2017 20:38
amazonka cudne 🙂

a tu nasza młodzieżówka:









wątek zamknięty
Witamy się 🙂

Fotka niestety za duża.
wątek zamknięty
BW gdzie ty masz takie ładne tereny? 👀
wątek zamknięty
harja, świetny malec. Miło Cię znowu widzieć uśmiechnięta.  Życzę wszystkiego najlepszego.
Co to dokładnie za malec bo po gabarytach widać że okraglutki😉
wątek zamknięty
BW gdzie ty masz takie ładne tereny? 👀


Pod samą stajnią 🙂 Kiedyś na tej łące pasły się krowy a teraz z tej łąki mamy siano 🙂
Ogólnie teren jest bardzo spoko jeśli chodzi o jazdę z ćwiczeniami ale wiadomo że piasku to to nie zastąpi.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.