Końska Rewia Mody XI 2017

Moja "piękna" przeróbka, czyli komplet racing green na letniej sierści. Zostawiać czy puszczać w świat?  👀

wątek zamknięty
Jak dla mnie bardzo elegancko. Gdybym ja miała zadecydować to bym zostawiła, ale to Tobie musi się podobać 😉
wątek zamknięty
No właśnie letnia sierść mnie chyba przekonała, no nic będę mieć komplet sezonowy  🤣 :kwiatek:
wątek zamknięty
Te stare polopady są boskie. Mam ich z 20 i są dużo lepsze od tych obecnych. Grube, puchate i się tak szybko nie szmacą.
Tez go macałam ale stwierdziłam że już mi białych wystarczy 😉
A ten z białą lamówką jeszcze był?


Dziewczyny jak pierzecie te białe pady? Tez mam polopad i po 2 razach ma pełno zabrudzeń od siodla, których nie moge sprać:-(
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
01 lutego 2017 22:04
Julita ja używam pasty Komfort
wątek zamknięty
[quote author=Laguna link=topic=100617.msg2643771#msg2643771 date=1485937636]
Te stare polopady są boskie. Mam ich z 20 i są dużo lepsze od tych obecnych. Grube, puchate i się tak szybko nie szmacą.
Tez go macałam ale stwierdziłam że już mi białych wystarczy 😉
A ten z białą lamówką jeszcze był?


Dziewczyny jak pierzecie te białe pady? Tez mam polopad i po 2 razach ma pełno zabrudzeń od siodla, których nie moge sprać:-(
[/quote]

Namaczam, pocieram mydełkiem galasowe brudne miejsca, zostawiam na chwilę, wcieram szczoteczką do paznokci aż się pojawi piana. Spłukuję i proces powtarzam. Znowu wcieram mydełko i już bez spłukiwania wrzucam do pralki na zwykłe pranie w 40 stopniach z kapsułką do prania Ariel.
wątek zamknięty
Czy mamy na re-volcie (bądź może na FB) kogoś kto szyje czapraki na zamówienie, tak jak kiedys Krysiex (jeśli dobrze pamiętam)?
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 lutego 2017 09:37
Caball i okunka, tzn. Caball na fby już chyba tylko znajdziesz lub na ich stronie, a okunke na r-v.
wątek zamknięty
I Jarpol czyli forumowa Danusia
wątek zamknięty
dairoxroxi zostaw  😍
wątek zamknięty
dairoxroxi, mnie się podoba i w wersji zimowej i w letniej  😍
Ma ktoś foto tego kompletu na jasno gniadym? kusi mnie  🤬
wątek zamknięty
Dzieki bede próbować  :kwiatek:
wątek zamknięty
Spełniona paroletnia chcieja- oberżyna 😍
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 lutego 2017 19:45
Burza jest pięknie 😜
A ja w końcu nabyłam pierwszy raz w życiu komplet.
Na Księcia średnio może pasować, ale to ma być dla mnie  😍 Jemu nie robi w czym biega  😉
wątek zamknięty
lusia722, przyda się zdobyć owijki jakieś pod kolor, choćby na lepsze wyjście, bo nic nie mam 🙂 dzięki 🙂

Pokaż!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 lutego 2017 19:49
Burza, przepięknie! Takie ciemne fiolety są dla was idealne - pamiętam, że w Hortensji też był szał 🙂
wątek zamknięty
Livia, było super, tylko przy letniej żółtej sierści trochę mi nie leżał, a Plum był za ciemny. Na teraz na halę i wieczory- coś uroczego ten kolor 🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 lutego 2017 22:31
Burza pokażę jak do mnie dotrze. Może nawet na koniu,  bo pewnie nie wytrzymam.
Z owijkami będę miała problem,  bo poza tymi dla niezaawansowanych czyt. climatex albo polar-elastyk.  To nie potrafię zawijać zwłaszcza tych kucykowych nóg.
wątek zamknięty
Burza idealnie 😍

Do mnie dotarły owijki, a nie mam kiedy ich wypróbować, czy pasują do mustangbrowna, bo jak jestem w stajni, to już jest taaak ciemno. 🤔
wątek zamknięty
Mam pytanie trochę z innej beczki ale w temacie  😉 Jakie firmy/modele czapraków ujeżdżeniowych możecie polecić na konia w rozmiarze cob? Konia mam niewysokiego, do tego delikatnej budowy i wszystkie czapraki wyglądają na nim jak płachta, co mnie strasznie drażni. Może powinnam w tym przypadku kupować pony o profilu ujeżdżeniowym? To się z kolei boję, że będą jednak za małe  🙁
wątek zamknięty
Burza, jest szał  😍

larabarson, odpowiem a contrario, mam wielkokonia i na nim maleńkie były ujeżdżeniowe czapraki BR; no jak chusteczki do nosa  😉
ES są duże, a najlepiej nam pasują Eskadrony cottony, bo inne modele już sa mniejsze.
Także ja bym celowała w BR.
wątek zamknięty
larabarson mam ten sam problem.
Siodło 16 cali, krótka tybinka, ja z krótką nogą ale mattesa mam w rozm L.
Przez to wychodzi mi futro poza czaprak, a znowu DL np Eskadrona wyglądają tragicznie. Jak derki.
Mimo, że wszyscy jęczą, że niektóre pady Anky robili strasznie krótkie to były to dla mnie najbardziej użyteczna seria padów.
Na tą chwilę radzę sobie na kilka sposobów.
Raz - kupuje DL i przerabiam u krawcowej.
Dwa kupuję w Jarpolu i zaznaczam żeby szyli mi krótsze. Poniżej wklejam Ci takiego skróconego Jarpola. Mam.nadzieje, że widać bo zimą Cyron jest tak ciemny, że brąz się z nim zlewa 😉
Trzy - kupuje starsze modele Anky
I czwarta metoda jak juz naprawdę jakiś czaprak bardzo mi się podoba to na upartego kupuje PD ale sprawdzam wcześniej długość wzdłuż grzbietu

wątek zamknięty
larabarson, - pady yorka są tycie i króciutkie. Ich DR pod moją ujeżdżeniówką leży ledwo-ledwo, dziubka absolutnie nie zrobię, za to pod skokówką leży idealnie 😎 Na moim wielkoludzie to minus, na mniejszego konia i pod mniejsze siodło niewątpliwie plus 🙂  Jakość w stosunku do ceny mają rewelka. No i caball z pewnością zrobi Ci bez problemu nieco mniejszy pad.
lusia722, - pochwal się cóż to takiego 😀
Burza, - pięknie! 🙂 I ta lamówka idealnie gra z śniegiem w tle 🙂
wątek zamknięty
Euro stary to dopiero olbrzymy wychodzą, wiem coś o tym. Z resztą Eskadrony podobnie 🙂
Laguna jejku byłam pewna, że Twój koń jest raczej z tych większych  🤣 Fajnie, że wrzuciłaś akurat czaprak w brązie na ciemnym koniu, bo właśnie się przymierzam do czegoś podobnego.
keirashara mam York Luna i właśnie on mi się wydaje strasznie duży i przytłaczający mojego konia  🙁
wątek zamknięty
Ale mój koń jest zbtych większych 😉 Ma ponad 172 cm w kłębie.
Tyle że tutaj tak wyszedł. A siodło używam małe, bo ja jestem mała (158 cm wzrostu)  😉
Wszystko zależy od perspektywy zdjęcia. To zdjęcie lepiej pokazuje nasze proporcje 😉
wątek zamknięty
Haha no właśnie, to zdjęcie widziałam wcześniej i byłam pewna, że masz wielkokonia  😜 A tu mnie zmyliłaś tym brązem i skracanymi padami  😉 Ja mam siodło "normalne" tzn. 17 cali i długość tybinek standardową, tylko z kolei koń taki kurdupelek  😁
wątek zamknięty
Siodło na zdjęciu na hali to 17 cali ale skrócona tybinką do 38 cm.
Siodło na zdjęciu powyżej ma 16 cali  😀
wątek zamknięty
larabarson, - ja mam yorka arwile DR i jest tyci 😉 Ideolo leżał pod equipe synergy, typową skokówką 🤣
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 lutego 2017 10:15
larabarson, popieram Lagunę 🙂 Pady Anky bardzo fajnie wyglądają pod małymi siodłami - i stare, i nowe. Euro-Star robił kiedyś czapraki w rozm. M, były trochę mniejsze od tych typowych. Do mniejszego siodła poleciłabym też łezki Eskadrona, ale nie wiem, jak będą wyglądać przy normalnym... 🙂
wątek zamknięty
larabarson Na zdjęciu ES w rozmiarze M da się dorwać te pady w ogłoszeniach, a jakość jest mega! Kon 165 cm, siodło 16" tybinka 35 cm

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.