sklepy internetowe

Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
25 stycznia 2017 12:00
Mega + dla Dobry-Koń  👍 😍 błyskawiczna wysyłka  😍
Duży plus dla GNL,
Produkty byly z dostępnością 10-14 dni po 8 dniach przesyłka u mnie. Chociaż nie bylo jednego produktu pani pomogła mi wybrac inny w zamian pasujący kolorystycznie do czapraka którego nazwę jej podałam. Miły gratis i super kontakt z klientem.
+ dla horse-trade
w niedzielę wieczorem złożyłam zamówienie a we wtorek rano paczka była u mnie 🙂
jak zawsze jestem bardzo zadowolona po zakupach tam
EDIT: Nope, jednak nie plus... Jak rozwiążę sprawę, to poprawię posta na plusowy bądź minusowy.
+ dla Ganasz. Pierwszy raz tam zamawialam, bo mieli akurat to, co potrzebowalam. Pani sprawdzila na magazynie jak wygladaja wodze do oglowia, odzwonila, sprawdzala jakie wedzidla z magazynu. Swietny kontakt.
Nie polecam sklepu jeździeckiego parkur. Zamówiłam kamizelkę, czekam.. cisza
Zadzwoniłam pan poinformował że sprawdzi dostępność i wyśle maila, po tygodniu znowu dzwonię kamizelka jest ale pan zapomniał, po następnym tygodniu dzwonię kiedy zostanie wysłana cisza.. i byłaby jeszcze długo gdybym nie zrezygnowała z zamówienia. Zresztą na maila z odmową odpowiedzi, nie otrzymałam. 
Jednym słowem DUŻY MINUS
Zresztą na maila z odmową odpowiedzi nie otrzymałam.  icon_rolleyes ke

Co to jest mail z odmową odpowiedzi? 🤔
[quote author=_Gaga link=topic=81.msg2644476#msg2644476 date=1486106635]
Zresztą na maila z odmową odpowiedzi nie otrzymałam.  icon_rolleyes ke

Co to jest mail z odmową odpowiedzi? 🤔
[/quote]

...[na mail z odmową] [odpowiedzi nie otrzymałam]. : D Trochę przecinki zaszwankowały.

A ja czekam na odpowiedź od Animalii odnośnie tego, co robimy z fantem podkładek pod owijki, które nijak się mają wymiarowo do tych, które zanabyłam, już nie wspominając, że są 4 takie same zamiast 2 przodów i 2 tyłów.
[quote author=_Gaga link=topic=81.msg2644476#msg2644476 date=1486106635]
[quote author=LuntPS link=topic=81.msg2644329#msg2644329 date=1486047533]
Zresztą na maila z odmową odpowiedzi nie otrzymałam.  icon_rolleyes ke

Co to jest mail z odmową odpowiedzi? 🤔
[/quote]

...[na mail z odmową] [odpowiedzi nie otrzymałam]. : D Trochę przecinki zaszwankowały.

A ja czekam na odpowiedź od Animalii odnośnie tego, co robimy z fantem podkładek pod owijki, które nijak się mają wymiarowo do tych, które zanabyłam, już nie wspominając, że są 4 takie same zamiast 2 przodów i 2 tyłów.
[/quote]

Tak, tak chodziło mi że nie otrzymałam odpowiedzi na moją odmowę. Przepraszam za pomyłkę. 🤬 A wczoraj chwile po tym poście dostałam maila że kamizelka jednak niedostępna  🤣  😜 Szkoda tylko, że odmowa była wysłana jakoś w grudniu jeszcze sporo przed świętami...
LuntPS, odmowa, znaczy rezygnacja z zamówienia, tak?
A kasę zwrócili chociaż?
[quote author=_Gaga link=topic=81.msg2644611#msg2644611 date=1486124929]
LuntPS, odmowa, znaczy rezygnacja z zamówienia, tak?
A kasę zwrócili chociaż?
[/quote]
Tak rezygnacja z zamówinia  😉
Na szczęście jestem przezorna więc wzięłam za pobraniem.  👀
Moon   #kulistyzajebisty
04 lutego 2017 18:59
Czy ktoś orientuje się czy sklep briar.pl funkcjonuje normalnie?
Na ich stronie internetowej nie pokazują mi się zdjęcia, co wygląda lekko podejrzanie, a z tego co widzę, tylko oni mają towar który by mnie interesował 😉
Moon z tego co wiem jeszcze parę miesięcy temu (na jesieni?) właścicielka sklep internetowy sprzedawała razem z jakimś resztkowym towarem. Nie wiem czy ktoś witrynę kupił czy nie, czy ona nadal się tym zajmuje i czy w ogóle działa.
Moon   #kulistyzajebisty
04 lutego 2017 21:02
sweetie, dzięki za info 🙂
Czy ktoś orientuje się czy sklep briar.pl funkcjonuje normalnie?
Na ich stronie internetowej nie pokazują mi się zdjęcia, co wygląda lekko podejrzanie, a z tego co widzę, tylko oni mają towar który by mnie interesował 😉


Wszystko co zostało właścicielce na stanie jest na allegro
+ dla salonkonskiswiat.pl, wczoraj zrobiłam zamówienie, a dzisiaj rano kurier dostarczył  💘
Plus dla sklepów:
http://koniomania.pl/ - chociaż musiałam do nich dzwonić żeby uzyskać potwierdzenie zamówienia na maila, bez tego nie mogłabym zapłacić za towar. W każdym razie przesyłka dotarła do mnie w bardzo krótkim czasie od zamówienia a do tego mają bardzo dobre ceny i miłą, pomocną obsługę  🙂
pasi-konik - przesyłka ekspresowa i powiadomienia o przesyłce niemal na każdym etapie drogi  😁
+ dla horse-trade i + dla bergo 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
13 lutego 2017 18:49
Mam głupie pytanie, ale czy Arcus to tylko sklep internetowy czy też stacjonarny? 😡
Strucelka 2 w 1😉 internetowy i stacjonarny
+ dla equishopu, kolejne zamówienie ekspresowo zrealizowane  🙂
Ja do Equishopu się zraziłam po jednej z promocji (euro 2016), wystawiłam negatywny komentarz na ich FP, tylko i wyłącznie z powodu braku kontaktu mailowego i telefonicznego po czym usunęli moje zamówienie... Dla mnie dno... Chyba nigdy tam już nic nie zamówię

I radzę uważać na Bergo, przesyłają rzeczy inne niż się zamawia ( kilka dziwnych sytuacji było u nas w stajni), w moim przypadku: zamówiłam derkę 155, chciałam zmienić rozmiar na mniejszy, więc napisałam prośbę na maila, a po 2 dniach zadzwoniłam czy wszystko się zgadza, w rezultacie dostałam derkę 155... Kopystkę też przysłali inną niż chcieliśmy.


Pozostaję wierna Konikowi za dostępność wszystkiego od ręki (super kontakt, wysyłka ekspresowa)  i Animalii szczególnie za rabaciki  😍
GNL średnio podchodzi, ponieważ na wszystko trzeba czekać  😤

Ostatnio równie pozytywnie zaskoczył mnie Salon Koński Świat i też polecam 🙂
Ja z equishopu zamawiam regularnie i nigdy nie miałam żadnych problemów  🙂 Aczkolwiek tylko kilka razy kupowałam coś w czasie wielkich promocji i wtedy obsługa również była bez zarzutu.
Ja również i Equishop i Bergo bardzo sobie cenię. Nigdy nie było problemu ani z kontaktem ani z zamówieniami, nawet w czasie wielkich wyprzedaży... a Konik wcale nie ma wszystkiego "od ręki" , czasami też trzeba czekać. Poza tym od kiedy nie pracuje tam jedna z forumowiczek - z kontaktem z Konikiem bywa bardzo różnie 🙁 Ze sklepu generalnie korzystam (mam spory rabat), ale żebym była zachwycona to nie powiem... :/
Mnie Konik nigdy nie zawiódł, a dość często z niego korzystam, to taki sklep "podstawowy" jeżeli tam czegoś nie ma to jestem zmuszona zamówić w innym sklepie 🙂

a słynny sklep Okser? ktoś wie czy tam się cos poprawiło?
Wigorrr, Okser przecież jest w likwidacji, to co ma się poprawić?
zdecydowany minus dla bergo!
- 3 dzień się z nimi kontaktuję i tylko raz raczyli odpisać (po dwóch dniach i to nie rozwiązując sprawy), zero kontaktu telefonicznego= dzwoniłam kilkukrotnie nikt nie odbiera, nikt nie oddzwania (żeby nie było- dzwonię w godzinach pracy sklepu)
- naliczają dodatkowe koszty wysyłki, gdy wysyłka powinna być darmowa
- sami sobie zaprzeczają z tym co jest napisane na stronie i tym co sami robią...
żenada...  👿
+ dla p. Podkowy

Pierwszy mój zakup w tym sklepie ale na pewno nie ostatni! Super kontakt, poza tym dostawałam emaile z wiadomością co się dzieje z paczką, no i wysyłka błyskawiczna  💘
Ogromne plusy +++++++ dla
Gnl
Horsetown
Beckersport

Wszystko szybko, sprawnie, fajne akcje promocyjne i błyskawiczna przesyłka  💘

Zbankrutuje przez te sklepy  😵
Ja w bergo kupuję dużo i nigdy nie ma problemu. Mam tam 20% więc szkoda nie korzystać. Polecam również Equishop, Passion-Horse, Horsetown.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się