Cavaliada Warszawa

A wiadomo kiedy będzie program? Bo nie chcę kupować biletu na któryś dzień w ciemno 🙁.
Słyszałam  wczoraj  z dość  pewnego  źródła,  że  jednak nie będzie  parkuru  na samej plaży  tylko gdzieś  indziej.  Ze względu  na koszty  zrobienia  podłoża.  Wiecie  coś  na ten temat?
będzie na plaży 🙂 Stajnie i koniowozy będą stacjonować w lesie 😉
Gillian   four letter word
12 czerwca 2016 15:17
na fejsie jest mapka.
smartini   fb & insta: dokłaczone
12 czerwca 2016 15:54
Pomyślałm, że przyda się nowy wątek - KLIK
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
09 stycznia 2017 10:15
Odświeżam!

Kto będzie w tym roku? Dostałam na gwiazdkę karnet na wszystkie 4 dni, także szykuje mi się wycieczka do Warszawy  😅
Planuję być 🙂
Ja wysłałam zgłoszenie na wolontariat, więc się zobaczy 😉
Sprzedam bilet na Cavaliada Warszawa na sobotę:

http://allegro.pl/bilet-cavaliada-warszawa-sobota-25-02-17-i6693621116.html
Z powodu wyprzedania biletów na sobotę na Cavaliadę w Warszawie (25.02), którego się nie spodziewaliśmy i nie zdążyliśmy z ich zakupem
zastanawiam się czy miałby ktoś do sprzedania 1-5 biletów?

Ale to już zupełnie nigdzie nie ma? ZUPEŁNIE? W Empiku itd.. ?
W Empiku na sobote są tylko takie po 650pln.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
01 lutego 2017 15:54
Ale w kasach chyba będzie można jeszcze kupić?
a ja z pytanieem o Lublin bo chyba osobnego tematu nie ma, powiedzcie mi do kiedy jest przedsprzedaż prowadzona? tzn mogę np jeszcze kupić w empiku bilet na piątek po tej cenie przedsprzedażowej czy już tylko pozostaje mi ta wyższa w kasach?

edit: chyba, że ktos ma do sprzedania jakieś bilety na Lublin? w sumie to wczas się zorientowałam, że to w ten weekend 🤔wirek:
Kurczak z tego co jest napisane na stronach Cavaliady, TicketPro etc. bilety są wyprzedane i w kasach już nie będzie
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
02 lutego 2017 09:20
Bilety na sobote wyprzedają się zawsze najwcześniej  😉 Ja od paru lat omijam sobotę, bo są dzikie tłumy
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
03 lutego 2017 09:08
Fatamorgana, wydaje mi się, że co roku jest taka informacja, a i tak kasy są otwarte ale to się okaże pewnie dopiero na Cavaliadzie :/
Nie bardzo wiem czy kupować bilety na niedzielę, czy poczekać jednak i liczyć na otwarte kasy. Boję się, że w końcu zostanę z niczym...
Czy rzeczywiście jest tak, że jak ma się bilet na jeden dzień to w ciągu tego dnia można wejść na Torwar tylko raz?
Podobno tak, mnie też doszła taka informacja 🙄

Czy rzeczywiście jest tak, że jak ma się bilet na jeden dzień to w ciągu tego dnia można wejść na Torwar tylko raz?




Odświeżam!

Kto będzie w tym roku? Dostałam na gwiazdkę karnet na wszystkie 4 dni, także szykuje mi się wycieczka do Warszawy  😅


Ja też będę obecna  :kwiatek:
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
03 lutego 2017 13:05
Ja niestety odpadłam. Musiałam zrezygnować z wyjazdu, także najbliższa Cavaliada, na które zapewne się pojawię to Summer Jumping (o ile będzie 😉 )
O własnie! Czy wie ktoś, jakieś plotki, czy  będzie cavaliada w Kołobrzegu?
A będzie będzie 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
03 lutego 2017 16:59
I to jest świetna wiadomość!  😅
06-09.07 🙂
plunia, dzięki!!
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
03 lutego 2017 18:26
No to muszę lekko zmodyfikować swoje plany urlopowe  😁
podrzucam link do transmisji, jakby kto szukał  😉
klik
Czy rzeczywiście jest tak, że jak ma się bilet na jeden dzień to w ciągu tego dnia można wejść na Torwar tylko raz?


podbije - czy to pewna informacja ?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
04 lutego 2017 09:38
Zawsze można było wchodzić i wychodzić mając bransoletkę i zawsze oficjalnie mowilo się, że nie ma takiej możliwości 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się