wasze ulubione seriale

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
30 stycznia 2017 17:50
No nie wiem... sądząc po ostatniej scenie w samochodzie nie zdziwiłabym się, gdyby była w ciąży :/
W ogóle jestem niepocieszona, odcinek kompletnie nic nie wyjaśnił, nie wiemy dalej co z Alexem, co z Webberem, co z Owenem i Amelią... za to dostaliśmy odcinek o straszliwie pokrętnej moralności, przedstawionej całkowicie jednostronnie.
A mnie baaaardzo rozczarował ostatni odcinek The Affair, po świetnym 9 spodziewałam się czegoś naprawdę mocnego na koniec..  🤔
Dziewczyny, poleci któraś jakiś serial, który swobodnie mogę oglądać po angielsku? Chodzi mi o to, żeby nie było tam za wiele specjalistycznego słownictwa (medyczne średnio mi idą  😁 )
Gotowe na wszystko. 😀
[s]Czekoladowiec, Jo niekoniecznie zniknie z serialu, do końca obecnej serii pozostały tylko 3 odcinki, a potem przerwa.[/s] Mój błąd- będą 24 odcinki.
Ciekawostka- w tym sezonie GA występuje aktorka polskiego pochodzenia Marika Dominczyk (jako dr Eliza Minnick)
flygirl dzięki, kiedyś miałam się za to zabrać, ale gdzieś mi uleciało. No to teraz nadrobię 😀
breakawayy, w sumie większość jakiś obyczajowych, nie wiem jak bardzo chcesz podejść do tematu ambitnie 😉 Ja kiedyś polecałam znajomej Switched at birth, bo jedna z głównych postaci jest głuchoniema, więc jak rozmowa leci w migowym, dodatkowo są napisy ang, więc idzie więcej zrozumieć.

Wspomniane tutaj the Affair też spokojnie możesz oglądać.

This is us jest aktualnie moim numerem jeden jeśli chodzi o seriale na rozprężenie 😀 Musisz zanleźć coś co cię wciągnie 😉
slojma   I was born with a silver spoon!
03 lutego 2017 22:42
Nowy odcinek Grey's katastrofa
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
04 lutego 2017 00:36
Z wypiekami na twarzy obejrzałam 3 sezony i czekam na 4 The Originals, który jest spin offem Pamiętników Wampirów. Co ciekawe Pamiętniki działają mi na nerwy i jak dla mnie są ble i fuj.
Z nudów zaczęłam oglądać The 100 ale mam mocno mieszane uczucia.
Odkryłam też krótki bo 8 odcinkowy serial produkcji HBO Halfworld (Półświaty) nawet fajny.
smartini   fb & insta: dokłaczone
04 lutego 2017 00:59
Biczowa, ja właśnie zreflektowalam, że... ominął mnie 3ci sezon The 100 xD wczoraj włączyłam sobie szczęśliwa pierwszy odcinek 4go sezonu i zonk - nic nie rozumiem, nic nie ma sensu! Tak, w zeszłym roku miałam taki kocioł, że mi umknął cały trzeci sezon i jak sobie przypomniałam o 100 to już były plotki że nowy sezon na początku roku i tak zostało dla mnie 😂
Powalający nie jest ale tak żeby się odmozdzyc ale sie nie skrzywdzić to całkiem całkiem, ja lubię 😉
Natomiast Magicians to jakaś katastrofa. Fabuła tak dziurawa, ze więcej w niej dziur niż fabuły, do tego nie grubymi nićmi szyta a chyba stalowymi linami portowymi xD bezczelne pomieszanie harrego pottera, narnii i kiepskiej dramy z  pamiętników wampirów gdzie na jeden odcinek przypadają minimum 2 nowe wątki/pomysły nigdzie później nie są kontynuowane o.O
Do tego postacie głupie jak nigdzie indziej, jedynie uczelniany wyjadacz/biseksualista (homo? ciezko stwierdzic), cpun i mistrz drinków budzi sympatię (a to zaskakujące, bo generalnie męczy mnie wciskanie na siłę wszędzie drugoplanowej postaci z rodziny lgtb...)
Nie polecam nawet do kotleta
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
04 lutego 2017 01:13
Zrobiłam dość głupią rzecz bo czytając o The 100 trochę sobie zaspojlerowałam serial, ogółem mi to nie przeszkadza bo dla mnie nie tyle hmm efekt końcowy jest ważny co akcja, różne wątki itd. tylko nie jestem pewna czy odpowiada mi kierunek w jakim idzie serial. No i niezbyt mnie cieszy los jednej z moich ulubionych postaci, zwłaszcza że lubię sobie na te postać popatrzeć 😉.

Miałam zacząć Magicians ale aktorzy minie podeszli, wychodzi że dobrze zrobiłam 🙂.
The 100 mnie wkurza tym, że prawie cały 3 sezon to ten sam temat wałkowany na x  różnych sposobów, 1 odcinek 4 sezonu zapowiada to samo..
The 100 to jakieś dno, zaczęłam kiedyś właśnie żeby się odmóżdżyć ale poległam. Serial mógł być idealny guilty pleasure ale niestety, od 3 sezonu nie da się na to patrzeć.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
05 lutego 2017 15:27
Ja właśnie zaprzestałam na 2 sezonie 😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 lutego 2017 15:30
Doobejrzałam jednym okiem 3 sezon i faktycznie, z fajnego pomysłu w 1 i 2 niewiele zostało, zmasakrowali walcem cały koncept, smutno mi 🙁
Za to Netflixowa Santa Clarita Diet fajne 😀 lekkie, śmieszne, do kotleta (czy w moim wypadku do projektów czy zdjęć) to akurat!
Gniadata   my own true love
05 lutego 2017 15:47
a ja skonczylam Westworld i okazałam się największym debilem na świecie - jako pierwszy odcinek kliknęło mi się s01e10 a nie s01e01 (na swoją obronę mam to, że byłam zmęczona po zaliczeniach na studiach), kapnęłam się dopiero dzisiaj jak chciałam obejrzeć finał 😵 a już miałam narzekać, że taki porąbany ten serial, że nie wiadomo o co chodzi na początku 😂
The Magicians też zaczęłam ale w ogóle mnie nie porwało, teraz chyba postawię na Wikingów bo już sobie obiecuje chyba z rok, że obejrze (i w końcu nadrobię Supernatural :rozga🙂
Skonczylam Banshee. Dlugo slyszalam o tym serialu, niedawno postanowilam sprobowac. I przepadlam. Zrobil na mnie duze wrazenie, dawno tak sie nie zzylam z postaciami. I teraz bardzo mi smutno, ze koniec. Wrecz pojawia sie pytanie jak zyc  🤣

Polecicie cos?
Rozumiem twój ból. My teraz oglądamy "Dexter".  Oczywiście zupełnie co innego, ale idzie jakoś żyć. Trzeba oczywiście dać mu rozwinąć klimat przez pierwsze kilka odcinków.
Jak znajdziesz lepszy, daj znać.
Gniadata jesteś miszcz!!  😀 studia dają w kość, co?

Czy ktos poleci jakis serial kostiumowy? Najlepiej ze źródłem gdzie go dopaść? :kwiatek:
Ostatnio zaliczylam Rodzine Borgiów. Mega mi się spodobał 💘 cos w tym klimacie poszukuję.
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 lutego 2017 20:11
Kraja, Dynastia Tudorów?
tunrida Dextera juz ogladalam 🙁 podobal mi sie, choc najbardziej pierwsze sezony - potem juz zaczeli na sile kombinowac watki i stracil serial na jakosci. Bardzo mi sie podobalo jeszcze Peaky Blinders i stary dobry Firefly (ktorego nie kontynuowano, bo nie zrobil szalu, a po latach sie okazalo, ze hej, swietny serial - jesli nie widzialas, to polecam).
Ciezko mi bedzie teraz znalezc godnego nastepne Banshee  🤣
Nav, jak lubisz Peaky Blinders to może spróbuj Taboo?  Polecałabym ci również Hell on Wheels.
Gniadata   my own true love
05 lutego 2017 21:22
Kraja może jeszcze nie niszczą no ale poniewierają  😁
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
05 lutego 2017 23:02
Kraja może wspaniałe stulecie 😁 moja rodzicielka oglądała z wypiekami.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 lutego 2017 23:40
Ostatnio zapuściłam sobie "Z pamiętnika położnej". Spodziewałam się zapychacza czasu, ot takiego czegoś co leci w tle- a wsiąkłam bez reszty! Bardzo fajna obyczajówka, nie raz mnie wzruszyła czy rozśmieszyła. Póki co lecę drugi sezon i podoba mi się, wkręciłam się 😉 Trochę to może naiwne, ale oglądając coś takiego czuję coraz większe szczęście, że żyję w takich a nie innych czasach i rośnie moja wdzięczność za postępy w medycynie.
Taboo jest genialne!  💘
Wciagnelam sie od pierwszego odcinka.
Dopracowane w kazdym calu  😜
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
06 lutego 2017 14:08
Ogląda ktoś Santa Clarita Diet? Warto zacząć czy niezbyt?
Też jestem ciekawa  🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
06 lutego 2017 14:14
Biczowa, mi się podobało, lekkie i przyjemne, nieszkodliwy odmóżdżacz 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 lutego 2017 17:20
Switched at birth wróciło!!!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się