PILNE Zaginęła klacz TEQUILA Pomorskie

W dniu 3 luty , ze Stajni Borcz koło Żukowa woj Pomorskie uciekła klacz Tequila, gniady koń sportowy, jeśli ktokolwiek ma jakieś informacje proszę o kontakt, liczy się każda wiadomość. Kontakt 510 176 835 lub 665 010 990 !!!
Wzrost około 167 cm dwie skarpetki na zadnich nogach, gwiazdka na czole.
W dniu dzisiejszym były poszukiwania klaczy w lasach dookoła Borcza niestety ślady pozostawione w śniegu prowadziły donikąd.

W wieczornym wydaniu Gdańskiej Panoramy również były o tym informacje 20 minuta wiadomości z godz. 18.30
https://gdansk.tvp.pl/28944277/05022017-1830

Ostatnia fotka przeogromna!

Proszę nie kasować komentarzy moderacji! Tymczasowo podklejam.

edit: Odklejam 🙂
aszka, zmiejsz zdjęcia i podaj jakieś charakterystyczne cechy klaczy. Bo "gniadych koni sportowych" w pomorskim to raczej na pęczki 🙁 wzrost chociaż...
Omg! Aszka współczuje! Jak to sie stało?
A policja powiadomiona?
To koń znajomej ze stajni z miejscowości obok. Przewieźli ją do stajni w Borczu zaledwie 3 dni przed ucieczką. Od wczoraj trąbi o tym nasze regionalne radio Kaszebe, dzisiaj kilkadziesiąt osób z okolicznych stajni brało udział w poszukiwaniach, pieszo, na quadach, samochodami i nic koń zapadł się pod ziemię.
Może można post przykleić chwilowo?
Kraja, z tego co wiem kobyła staranowała osobę która konie ściągała, oddzieliła się od reszty i pobiegła do lasu.
A daleko jest Borcz od stajni skąd przyjechała? Może wróciła na stare śmieci.

Nagłaśniajcie ile się da - odwiedźcie sołtysów okolicznych wsi - może ktoś ją złapał i sam teraz szuka właścicieli

3mam kciuki
Oby się znalazła trzymam kciuki!  Współczuje właścicielowi, pewnie od zmysłów odchodzi... A w lesie ciężko cokolwiek zobaczyć.
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
06 lutego 2017 11:21
ODNALEZIONA!!!  🏇  😅

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 lutego 2017 11:23
Całe szczęście.
Zuziasta, świetne wieści!!! Mam nadzieję, że cała i zdrowa? 🙂
Kamień z serca  :kwiatek:
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
06 lutego 2017 11:31
_Gaga, nawet zadrapania nie ma 😀
A to już rewelacyjne wieści  😅
Zuziasta, jedno szczęście, ale zaczęłam się zastanawiać czy po tym całym nagłośnieniu ktoś jej po prostu nie "oddał". Bo tyle ludzi szukało, że gdyby gdzieś siedziała w krzakach to by ją zauważono.. ale kto wie.
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
06 lutego 2017 11:35
xxagaxx, też mam takie podejrzenia... ale to bez znaczenia w tej chwili. Ważne, że jest! 😀
Zuziasta, to racja. Przynajmniej wszyscy odetchnęli 😉
Super!!!!    😅 😅  Daleko była?
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
06 lutego 2017 11:48
nokia6002, obok stajni 🙂
Super!!!
nokia6002, obok stajni 🙂

To albo ma gps wbudowany w główkę, albo serio ktoś się przestraszył i "oddał"


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się