Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Ładne mebelki 🙂 ha ha rozbawiło mnie to ogłoszenie 🤣.
Kurde dziewczyny wy chyba nie wiecie co piszecie. Znam setki osób które by się zabiły o te meble. Sama szafa jeżeli jest oryginalna po odnowieniu będzie warta kupę kasy. Łóżko, stoliczek i sekretarzyk sama bym chętnie przytuliła.
Mnie też się podobają, lubię ten stary styl, poza tym teraz meble z prawdziwego drewna są bardzo drogie.

Z innej beczki: naprawdę rewelacyjna nazwa modelu 🤣 http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/289380?q=&kategoria=&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=20
Kurde dziewczyny wy chyba nie wiecie co piszecie. Znam setki osób które by się zabiły o te meble. Sama szafa jeżeli jest oryginalna po odnowieniu będzie warta kupę kasy. Łóżko, stoliczek i sekretarzyk sama bym chętnie przytuliła.


Są obłędne. I jeśli wymienia się sztuka za sztukę to cena może być adekwatna do wartości. Zależy jaki koń.
No jak to jaki koń?
Najlepiej łogier z licencją  😂
Sekretarzyk i kredens są absolutnie fantastyczne. Sama jestem z rodziny należącej do tych zabijających się o takie meble 😉
Podobny XIX-wieczny stolik, odrestaurowany i zadbany, może kosztować i 5000, więc cenę sekretarza, łóżka czy szafy można sobie wyobrazić samemu.
Czemu nie grali? Jak dla mnie to zmiana sposobu inwestowania po prostu.
Piękne te meble!
Po ogłoszeniu o meblach ogłoszenie linkowane przez pomadkę bardzo mnie zaciekawiło. Dorze że przeczytałem treść, bo miałem gotów byłem nie zwrócić uwagi na bryczesy..... 🤣
We Francji jest taki targ, gdzie cały dochód przeznaczony jest na cele charyratywne. Nazywa się EMAUS i dziada z babą nie brakuje. Ludzie oddają tam stare rzeczy- najczęściej staruszki już nie żyją, więc młodzi oddali cały inwentarz. Takie meble chodzą tam po 50-100€. Raj dla antykwariatów..
Gdzie ?! 🙂 Emaus to zwyczajowa nazwa targów wielkanocnych i nic mi w Google sensownego nie wyskakuje.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
01 lutego 2017 19:42
Jak wpisałam w google grafika emaus france to się pojawiło sporo zdjęć z targu staroci. Ale ja słabo po francusku parlam.
Gdzie ?! 🙂 Emaus to zwyczajowa nazwa targów wielkanocnych i nic mi w Google sensownego nie wyskakuje.



Emmaus Wambrechies 🙂 to akurat w naszej okolicy, a moze jeszcze w innych czesciach Francji tez jest :-)
Wygląda jakby uciekł z Oświęcimia  😤 😤
coś nie tak z prawym tyłem na prawie każdym zdjęciu odciąża go w ten sam sposób
bardzo spokojny jak na swoją rasę - bo fryzy to przecież wariaty xD
coś nie tak z prawym tyłem na prawie każdym zdjęciu odciąża go w ten sam sposób

Myślę, że go nie odciąża... ten tył ma taki przykurcz...

coś nie tak z prawym tyłem na prawie każdym zdjęciu odciąża go w ten sam sposób


Też to zwróciło moją uwagę a stan konia, że się płakac chce  😕 . I on strasznie na zadzie "siedzi" to chyba nie jest skutek jedynie nie dokarmienia. W ogłoszeniu jest napisane że chodzi pod siodłem a ja się pytam jakim cudem  🤔 przy takiej postawie konia ?
No może chodzi pod siodłem, ale bez jeźdźca... Janusze interesu kwitną. Szkoda tylko zwierzaków.  😕
Dzwoniłam w sprawie tego fryza, tylko do krycia. Pan mówi, że sprzedał, a teraz odkupił i odpasa. Coś ma ze ścięgnem, takiego przywiózł z Niemiec.
desire   Druhu nieoceniony...
04 lutego 2017 20:24
kare_szczescie, pewnie jako kosiarka mógłby się sprawdzić, ale nie do krycia.. założe się, że jakichkolwiek papierków ni ma. 😉
desire, a tego już nie wiem, bo sama opcja krycia mnie nie interesowała 😉
bardzo spokojny jak na swoją rasę - bo fryzy to przecież wariaty xD


zielonaroza, nie fryzy tylko FRYZJERY  😁 😁 😁
ovca   Per aspera donikąd
05 lutego 2017 09:26
We Francji jest taki targ, gdzie cały dochód przeznaczony jest na cele charyratywne. Nazywa się EMAUS i dziada z babą nie brakuje. Ludzie oddają tam stare rzeczy- najczęściej staruszki już nie żyją, więc młodzi oddali cały inwentarz. Takie meble chodzą tam po 50-100€. Raj dla antykwariatów..


w Niemczech są takie sklepy, powierzchni naszych największych marketów. Kupisz tam wszystko- od szafy, poprzez ciuchy, zabawki, książki do kieliszka i widelca. Raj dla szperaczy 🙂 a ceny są śmieszne.
[quote author=kare_szczescie link=topic=190.msg2645182#msg2645182 date=1486237199]
Dzwoniłam w sprawie tego fryza, tylko do krycia. Pan mówi, że sprzedał, a teraz odkupił i odpasa. Coś ma ze ścięgnem, takiego przywiózł z Niemiec.
[/quote]
Pan kręci. Zdjęcia jesienne wyglądają o wiele lepiej. Te zimowe pokazują już zabiedzone zwierzę. Więc wcześniej koń nie miał tych problemów. Najpewniej koń jest nieodrobaczony i do tego zagłodzony. Tym samym, osłabiony organizm łapie każdą możliwą przypadłość, od skóry i włosia, przez kopyta, aż po narządy. Pytanie czy był systematycznie pojony bo jeśli nie to może mieć rozwalone nerki. Ogólnie koń wygląda na zaniedbanego na wszystkich polach. Dobrym jest określenie że PRÓBUJE go odpaść. Tym jednym napisał prawdę. Więc, koń nie jest "spokojny jak na swoją rasę" ale osłabiony i otępiały z braku sił.
Luna_s20, pan przywiózł 2 ogiery po kontuzjach. Jeden jest cały czas u niego, drugiego sprzedał znajomemu. Ten znajomy doprowadził konia do takiego stanu i pan odkupił zwierzę. Koń był grubszy, ale ponoć kontuzję ma od dawna bez rokowań na polepszenie. Nie chodzi pod siodłem ani w zaprzęgu.
1 min do zadku
Co to ma znaczyć?
Minutę temu, mam ustawiony j.śląski  😉
w każdym razie nie o to mi chodziło  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się