Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

ociplacz  🤣
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
06 lutego 2017 11:40
Fakt człowiek zimą marznie, sport zdominowały kobiety więc ociplacze nie są głupim pomysłem 😁
[quote author=Kaktus link=topic=190.msg2643949#msg2643949 date=1485965643]
We Francji jest taki targ, gdzie cały dochód przeznaczony jest na cele charyratywne. Nazywa się EMAUS i dziada z babą nie brakuje. Ludzie oddają tam stare rzeczy- najczęściej staruszki już nie żyją, więc młodzi oddali cały inwentarz. Takie meble chodzą tam po 50-100€. Raj dla antykwariatów..


w Niemczech są takie sklepy, powierzchni naszych największych marketów. Kupisz tam wszystko- od szafy, poprzez ciuchy, zabawki, książki do kieliszka i widelca. Raj dla szperaczy 🙂 a ceny są śmieszne.
[/quote]

Dokładnie tak to wygląda też we Francji, my się tam nieźle obkupiliśmy, deski do prasowania, leżaki, ławeczka do ćwiczeń, obrazy, nakastliki... nawet 50€ nie wyszło 🙂
cała przyczepa końskich bobków na mnie patrzy 😀
rudziczek   Małe i duże.
06 lutego 2017 17:18
Najgrubszy kucyk świata.
https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-CID103-IDgOsCt.html#8a8b0a2b33

Miszcz okolicznych wsi w objeżdżaniu koni. Tylko jakiś wstydliwy, bo nie zamieścił żadnych zdjęć udowodniających swój proceder, ani nie chwali się w tekście żadnymi kompetencjami.
https://www.olx.pl/oferta/ujezdzanie-koni-CID103-IDi7rr7.html#5abce9261d
Najnowsze ogłoszenie na RV (jak je wstawiam, oczywiście). [Klik
Już sprzedany. : P
Na giełdzie ładunków dzisiaj taki kwiatek  😲 😲

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 lutego 2017 17:13
Sivrite, no trening dresażowy jak w mordę strzelił >__>
Sivrite, no trening dresażowy jak w mordę strzelił >__>


To też, filmiku wcześniej nie oglądałam. : D
vissenna   Turecki niewolnik
09 lutego 2017 11:10
sivrite normalnie bomba. Drobi jak prosiak po kartoflisku a sztywny w zakretach jak deska do prasowania... no i cudowne przejscia 🙂
Murat-Gazon Ale konio ładne wyszło 🙂
Ale kim ujem miks fryza i haflingera jest myszaty? Ktoś na sali ogarnia dziedziczenie maści?

Niemniej zwierz sympatyczny, łapie za oko i pewnie do bujania się po lesie w sam raz, z takiego miksu to i charakterowo powinien być fajny 🙂
kokosnuss ciekawe pytanie, wrzucam do wątku maściowego 😉
Bulany, nie myszaty.
marysia550, a jak odróżnić? Na oko laika maściowego wygląda myszato jeśli chodzi o odcień 😉, pręga na grzbiecie jest, chodzi o brak pręgowania na nogach? Rozwiniesz :kwiatek:
rudziczek   Małe i duże.
10 lutego 2017 10:08
marysia550
Dalej do bułanego potrzebny jest gen bułany, czyli ten sam co do maści myszatej. I teoretycznie takiego genu ani u jasnego kasztana (haflinger) ani u karego (fryz) nie powinno być. Taka zagwozdka.

kokosnuss
Niektóre maści bardzo trudno zidentyfikować po zdjęciach. U nas jest kucyk opisany jako gniado-bułany. Wygląda wypisz wymaluj jak gniady, ale ma pręgowanie na nogach i kłębie, oraz pręgę grzbietową. Czasami trzeba popatrzeć jakiej maści byli rodzice, bo bez tego się nie dojdzie, czy to jasno gniada, bułana czy jelenia😉
To nasz kucyk-zagadka:
Ten mix wygląda jak wyrośnięty Konik Polski  😂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 lutego 2017 14:07
Na moje nie ma w sobie ani trochę hafka. Juz jakby to mega naciągnąć, to moze fiorda. Ale hafka nie.
[url=https://www.olx.pl/oferta/stanowka-karym-ogierem-CID103-IDk9jT6.html#7928714535]https://www.olx.pl/oferta/stanowka-karym-ogierem-CID103-IDk9jT6.html#7928714535[/url]
Ogier wygląda na zaangażowanego sądząc po minie 🙂
No i chyba komuś data ur. konia się pomyliła, bo nie wygląda na miesięcznego źrebola 😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
10 lutego 2017 16:58
Niekoniecznie nietypowe, ale ciekawe pokazanie na samym końcu, że zwierz spokojny, ta Pani tak na każdym chyba robi jak widziałam filmiki. Pozytywne wrażenie  😀
Na końcu filmiku
klik
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 lutego 2017 18:06
Śliczny ten Aladyn 😍 lubię taki mocne konie. Strzyga jak dla mnie to ma dużo z hafa, tyle że hafa starego typu, nie tak jak teraz się preferuje takiej blond laleczki 😉
Luna_s20, pan przywiózł 2 ogiery po kontuzjach. Jeden jest cały czas u niego, drugiego sprzedał znajomemu. Ten znajomy doprowadził konia do takiego stanu i pan odkupił zwierzę. Koń był grubszy, ale ponoć kontuzję ma od dawna bez rokowań na polepszenie. Nie chodzi pod siodłem ani w zaprzęgu.

Ups... Ciąg dalszy fryza; oto co dziś yt wypluł
https://www.facebook.com/taraschroniskodlakoni/posts/10154039122526503
Kastorkowa   Szałas na hałas
11 lutego 2017 07:50
Miałam właśnie pisać,  że fryz wykupiony z pomocą Tary jest u jej znajomej. Ta noga wygląda nieciekawie.
on wygląda jakby miał wywaloną miednicę. Mnóstwo widziałam takich koni i dają radę. Nie wiem po jakiego grzyba zaraz fundacja się zajmuje tym koniem :/ Żeby zbierać kase i "leczyć" coś, czego leczyć się nie da.
Wkurzają mnie tego rodzaju instytucje.
on wygląda jakby miał wywaloną miednicę. Mnóstwo widziałam takich koni i dają radę. Nie wiem po jakiego grzyba zaraz fundacja się zajmuje tym koniem :/ Żeby zbierać kase i "leczyć" coś, czego leczyć się nie da.
Wkurzają mnie tego rodzaju instytucje.


Po takiego grzyba, że przecież hajs się musi zgadzać  😎
Cyrki, które ta fundacja wyczynia denerwują wiele osób. Nieprzychylne komentarze pod ich adresem na fb są regularnie usuwane a osoby blokowane  🤣
Sama spotkałam się z nimi w tamtym roku w Skaryszewie, olaboga co to było za widowisko  😵
Ale to w koncu ma 8 lat czy jest dzieckiem? Bo strasznie namieszali
Kaktus, jest prawie dzieckiem. Jak 27-latek na etacie w markecie. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się