Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Mi nawet tak jak mówisz nie działa :P
Alten, klik 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 stycznia 2017 22:10
Fajowy!
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
20 stycznia 2017 05:48
xKingax szałowy tatuaż  🙂
Na pierwszy tatuaż marzy mi się motyw z jednej z okładek płyt Pink Floyd. Mam kilku "upatrzonych" artystów, których styl mi się podoba i ich dziary na pewno chciałabym kiedyś mieć, ale ten akurat tatuaż chciałabym zrobić, bo ma dla mnie to mistyczne "znaczenie", a nie tylko dla wyglądania. 😉
Zatem moje pytanie:
Czy wiecie może, który tatuator podszedłby do tego z pasją, bo również ceni Floydów, a zarazem prezentuje swoimi pracami wysoki poziom?
Jeśli nie, to po prostu uderzę do kogoś, kogo prace cenię.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 stycznia 2017 13:37
O, mi też się kiedyś marzył! Ciekawe czy z tej samej płyty 😉
Mam problem.
chcialam sie skontaktowac z Ink Miners Tattoo z Katowic zeby umowic sie na spotkanie.
Poslalam dwa maile, dodalam komentarz pod zdjeciem z prosba o sprawdzenie czy moj mail nie trafil do spamu, I cisza.
Ani odpowiedzi na maila ani na fb - nie wiem czy dziewczyny nie czytaja komentarzy czy zbyt zajete. Mial ktos taki problem?
Moze ktos ma telefon kontatowy?
Jak zabrać się do robienia coveru? Wysłać fotkę aktualnego wyglądu z pytaniem o możliwości? Nie do końca mam pomysł jak chciałabym poprawić tatuaż ale w studiu do którego chcę iść mają kilku naprawdę niezłych tatuażystów robiących w różnych stylach więc na pewno ktoś się znajdzie. Jest też szansa, że będzie trzeba go trochę rozjaśnić przed poprawką.
Wysłać foto starego i zapytać o możliwe wyjścia, bo nie każdy kolor dobrze pokryje stary itd.
Chess ja robiłam covera i poprosili mnie, żebym w wolnej chwili podjechała do studia, żeby można było na żywo zobaczyć co i jak. Pojechałam, złapali się za głowę  😁 , umówiłam się na termin, a w sumie 2 bo aż dwie sesje trzeba było zrobić i jestem ogromnie zadowolona 😉
Do studia mam dość daleko ale oczywiście podjadę jeśli będzie potrzeba. U mnie problem jest też taki że tatuaż jest dość ciemny i to może ograniczać możliwości. No ale jednak oni znają się na tym najlepiej więc może znajdą jakieś fajne rozwiązanie. Tak naprawdę to mi wystarczyloby poprawienie konturów żeby bardziej się odcinały od reszty ale nie wiem czy to przejdzie. Może do tego jakiś dodatek z urozmaiceniem i tyle 🙂
Mam pytanko do kogoś z tunelami lub kogoś kto ogarnia temat. Rozciągam baaardzo powoli (1mm na 2 msc około) nie przeskakuje rozmiarów, używam stalowych taperów po czym wkładam stalowe zakręcane tunele. Obecnie mam w uszach 6mm (mój cel to 8 lub 10mm). Ale kompletnie nie mogę przeskoczyć z 6 do 8. Używając tapera nie ma opcji. próbując na taśmę ptfe (6mm taper nawinięte 2 warstwy taśmy, odczekałam 2/3 dni i nawinęłam kolejne 2 i wkładając taper) ucho zaczęło krwawić więc wróciłam do tunelu 6mm obecnie sól fizjologiczna, octonisept za pare dni bio oil i masowanie by ucho wróciło do normy.
Ogólnie uszy jako mała dziewczynka przebijane były pistoletem wiadomo jak to jest wpływu niestety nie miałam :/ Działo się dużo nieciekawych rzeczy (uczulenie na domieszki metali, zakażenie, dzikie mięso) w rezultacie mam na uszach blizny więc moje uszy generalnie są bardzo ciężkim przypadkiem do rozciągania.
Nie wiem może zbyt szybko nawinęłam kolejną warstwę taśmy? Ma ktoś jakieś rady na takie upierdliwe uszy i przeskok 6 do 8 mm? 😡  😵  :kwiatek:
justahermi, podobnie miałam w pewnym momencie 😉 Z tym, że jak zaczęło mi krwawić, to wróciłam do jeszcze mniejszego rozmiaru i baaardzo długo czekałam, aż cokolwiek zrobiłam. Też taperem nie mogłam nic zrobić i w końcu jedyne, co ruszyło dalej, to stalowy tunel (trochę mniejszy, niż miałam aktualnie "rozepchany"😉 i do tego cienka spirala-taper się nie sprawdzał, a cienką spiralę przekręciłam najpierw do mojego aktualnego rozmiaru a potem stopniowo ją przekręcałam, lepiej się "trzymała" niż taper i powoli rozpychała.

Swoją drogą, jestem pod wrażeniem, miałam 12mm tunel i też po przejściach solidnych, a jak z przyczyn losowych przestałam nosić to bardzo szybko ucho się zeszło i teraz jak ktoś nie wie, że miałam tunel, to nawet nie widzi różnicy 😀
I cały czas zastanawiam się nad pozbyciem industriala, z jednej strony myślę o tym, żeby go wyjąć, z drugiej strasznie mi go szkoda ( 😵 ), chyba już z 5 lat jesteśmy razem 😁 I ciągle nie mogę się zdecydować. Mam takie myśli nonstop, że może w końcu na lotnisku jak go wyjmę (zawsze pika, więc ja żeby uniknąć przedłużania w bramkach wyjmuję przed), to zgubię i będzie po problemie 😁
Czy ktoś zna Na Co Ci To https://www.facebook.com/nacocito.art/?fref=ts ? Opinie?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 lutego 2017 08:32
Czy ktos kojarzy jak nazywa sie dziewczyna robiaca kolorowe tatuaze w chyba Milanowku (Warszawa i okolice)?
JARA, Marta Szumigaj. Polecam, robiłam u Niej dwa tatuaże i mogę powiedzieć, że bardzo sympatyczna osoba 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 lutego 2017 14:04
Dzięki, ale to chyba nie ona.  Nie mogę sobie przypomnieć kto robił te tatuaże, które mi się tak podobały 🙁 A zdjęcia zostały usunięte wraz z wymianą płyty w telefonie.

Mocno kolorowe tatuaże np kot, który w swoim konturze miał drzewa.
Też mam tatuaż od Marty. Do opisu pasuje. Mocno kolorowe i Milanówek. Konkretnie Azazel ale aktualnie już chyba tam nie przyjmuje.
https://www.instagram.com/martaszumigaj/
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 lutego 2017 19:57
Poszukiwaną osobą była Ewa Sroka. 🙂
https://www.facebook.com/ewasrokatattoo/?fref=ts
Tak jak nie lubię tych kolorowych, z graficznymi elementami, itd itp, tak tej Ewy Sroki są zarąbiste. One naprawdę mają w sobie to coś, czego nie mają te inne kolorowe innych ludzi. Jakąś taką głębię, nie umiem tego określić inaczej. To nie jest styl który lubię, a jednak....
Tatuaże to nie moja bajka, nie chciałabym mieć. Natomiast mi się mega podobają prace mojej znajomej, które można obejrzeć tu: https://www.facebook.com/paralaksatattoo/?fref=ts
ma ktoś tatuaż na palcu ? boli ?
Tatuaze na palcach sa tak male, ze nawet nie zdazy nic zabolec  😁
Typowe male bazgrajki to gora kilka minut roboty
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
15 lutego 2017 12:24
Jak wam podobają się prace chłopaków z tego studia? https://www.facebook.com/SKYTattooPila/?fref=ts
Otworzyli mi się pod nosem i kuszą.
Mnie się kompletnie te prace nie podobają  😉
Nie mój styl zupełnie, ale tatuaże ciekawe.
Moja dzisiejsza nówka, lece dalej z rękawem  😀
Skądś kojarzę tą postać. Anime może?
Ja na swój czekam, bo termin dopiero w czerwcu mam.
Tak, No Face God ze Spirited Away  🙂
jett   success is the best revenge
17 lutego 2017 19:08
To i ja pokażę moje  🙂 mam je już dłuższy czas, ale chyba ich jeszcze tutaj nie wrzucałam





a niedługo kończymy rękaw  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się