produkty ANKY

Tak patrzę na te foty firmowe ANKY...
Na moje fotki i złożenie katalogi powierza się jakiemuś grafikowi. I on potem te zdjęcia "podciąga" tak, żeby miały ładne kolory a nie oddawały kolor kolekcji. Ot i cała tajemnica.

Tylko na moje to ten grafik chrzani całą robotę, bo raz, że pady są na tych zdjęciach strasznie płaskie, przez co już tracą, a dwa, że kolory z nich wcale nie wyglądają ładnie.
Naprawdę pady wyglądają korzystniej chyba na wszystkich zdjęciach w porównaniu do tych, które są dostarczane przez producenta  🙄
Tak patrzę na te foty firmowe ANKY...
Na moje fotki i złożenie katalogi powierza się jakiemuś grafikowi. I on potem te zdjęcia "podciąga" tak, żeby miały ładne kolory a nie oddawały kolor kolekcji. Ot i cała tajemnica.
Uważam jednak, że fajnie by było, gdyby na końcu katalogu była paleta barw oddająca rzeczywiste kolory kolekcji.


Nigdy się nie dowiemy, co tam się odpierdziela, że te kolory w katalogu są losowe, ale jest to trochę strzał w kolano. Ludzie już znają tę markę i te pady i jedyne info, jakie chcą uzyskać, to właśnie kolor.
Rzeczywista paleta kolorów na końcu katalogu? To w ogóle po co wtedy katalog, do kolekcji? 😀 Pozowane zdjęcia mogą sobie wrzucić na jakieś FP czy coś, skoro nie oddają rzeczywistości. :P Rozumiem, że chcesz ich troszkę rozgrzeszyć, ale nie ma co rozgrzeszać. 😀 Najbardziej podobało mi się chyba to foto Ebony. Pad idealny, takiego pragnęłam. A mam ładny, ale jednak zupełnie inny. 😀

Moona, rzeczywiście, w ogromnej większości lepiej wyglądają na żywo.

Ale cosezonowa "fota na płotku" chyba też jest producenta? Takie "pooglądajcie sobie katalog, żeby się nie nudzić w drodze do pracy, a tu macie jedyne normalne zdjęcie"? 😀
Mam polar Pikeur Farina w kolorze ice blue. Zastanawiam się czy ten kolor zgra się z padem ANKY piscina?
Może ktoś ma polar i pad i mógłby mi podpowiedzieć. 🙂
hejo hejo🙂 wrzucam zdjęcia "silverków" , na żywo pady są cudowne, ale niestety mój aparat nie zdołał tego uchwycić tak jakbym tego chciała🙁


a ma ktoś zdjęcia VS?
karusioowa dzięki  :kwiatek:
karusioowa nowe stare pikowanie? 🙂
karusioowa dobrze widzę, że ten ostatni jest złotawy?

Podoba mi się to ciemniejsze sreberko  😵
Livia   ...z innego świata
14 lutego 2017 07:39
tulipan, ten ostatni według wszystkich fotek jest dość brązowy 🙂

Sreberka śliczne, będą moje 🙂
OOO to coś dla mnie ten brąz  😁

A kiedy będzie ta kolekcja w sprzedaży?  😡
Brązik piekny 🙂
Są śliczne. Lekko festyniarskie ale śliczne 😀
Gdybym miała ciemnognaidego lub karego konia kupiłabym WSZYSTKIE 3 😍 A że wożę się malowanym kasztanem to na prawdę mocno się zastanawiam... i chyba poczekam na Wasze zdjęcia.
tulipan już są w sprzedaży  😉
Też się czaję na brązik  🙂
Są w sprzedaży, ale Piscina prawie wykupiona  😀
A ja szukam do niej owijek, bo ani na HorseTown, ani na Pasi-koniku ich nie ma  😕 macie jakieś namiary?
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
14 lutego 2017 08:59
Dzwoniłam, ponoć owijki dotrą nieco później 🙁

Edit: jeszcze nie do wszystkich sklepów kolekcja dotarła także nie ma co się denerwować 🙂
tuch mi by właśnie wszystkie 3 pasowały  😎
Desert Palm to brąz z ślicznym połyskiem. Probowałam fonem jeszcze uchwycić kolor, ale też nie ogarnia🙁 Piscina u mnie już całkowicie wykupiona, owijki będą za ok. 2 tyg.

Dzwoniłam, ponoć owijki dotrą nieco później 🙁

Edit: jeszcze nie do wszystkich sklepów kolekcja dotarła także nie ma co się denerwować 🙂


Na szczęście ja już swój basenowy mam zamówiony, ale owieczki jeszcze by się przydały  😍
Desert Palm to brąz z ślicznym połyskiem. Probowałam fonem jeszcze uchwycić kolor, ale też nie ogarnia🙁 Piscina u mnie już całkowicie wykupiona, owijki będą za ok. 2 tyg.


Zainteresowanie brokatami musiało być dość duże w poprzednich sezonach, skoro w tym roku aż 3 w regularnej kolekcji.
A mogłabym zapytać, gdzie jest "u Ciebie"? 😀
[quote author=karusioowa link=topic=202.msg2649291#msg2649291 date=1487065735]
Desert Palm to brąz z ślicznym połyskiem. Probowałam fonem jeszcze uchwycić kolor, ale też nie ogarnia🙁 Piscina u mnie już całkowicie wykupiona, owijki będą za ok. 2 tyg.


Zainteresowanie brokatami musiało być dość duże w poprzednich sezonach, skoro w tym roku aż 3 w regularnej kolekcji.
A mogłabym zapytać, gdzie jest "u Ciebie"? 😀
[/quote]
http://horsetown.pl/pl/c/Kolekcja-wiosnalato-2017/219 🙂
[quote author=Sivrite link=topic=202.msg2649297#msg2649297 date=1487066139]
[quote author=karusioowa link=topic=202.msg2649291#msg2649291 date=1487065735]
Desert Palm to brąz z ślicznym połyskiem. Probowałam fonem jeszcze uchwycić kolor, ale też nie ogarnia🙁 Piscina u mnie już całkowicie wykupiona, owijki będą za ok. 2 tyg.


Zainteresowanie brokatami musiało być dość duże w poprzednich sezonach, skoro w tym roku aż 3 w regularnej kolekcji.
A mogłabym zapytać, gdzie jest "u Ciebie"? 😀
[/quote]
http://horsetown.pl/pl/c/Kolekcja-wiosnalato-2017/219 🙂
[/quote]

Aaa, ok. 😀 A mogę zapytać z ciekawości, ile zamówiliście tej Pisciny, że tak szybko zeszła?
Piscina już wyprzedana... 🙁 A ja tak chciałam!
10 sztuk i poszła w 2 dni, może uda mi się domówić, ale u producenta aktualnie brak, wszystko wyprzedane🙁
W koniku i gnlu jeszcze nie ma, także spokojnie  😉
Za to w BR od kilku dni wiszą tylko Gipsy Grey i Sparkling Silver... I tylko ujeżdżeniowe. :P
w pasi-koniku jest promocja 14 % z okazji walentynek  😉
Na nowe anky tez?
Jak to juz nie ma?? A ja?
Nie nawidze wszystkich 10osob 😁
Karusioowa, a byłaby może szansa na fotę Pretty Pink na dworku? : )

w pasi-koniku jest promocja 14 % z okazji walentynek  😉


W Koniku też promocja, podejrzewam, więc, że Anky wejdą właśnie od razu po. :P
Sivrite ale w Pasi-koniku promocja obejmuje również pady Anky  🙂
Sivrite ale w Pasi-koniku promocja obejmuje również pady Anky  🙂


Ja wiem i aż się zdziwiłam. 😀 Rzadko który sklep implementuje nowe kolekcje zaraz przed promocją. :P

Niestety VS Pretty Pink jest jedynym, którego już nie mają na stanie, za późno się skapnęłam. Dziwne, myślałam, że po 10 różach już nikt nie będzie tego chciał. :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się