produkty ANKY

Przyszła moja piscina i palm desert. i o ile pisciną jestem zachwycona to palm desert mnie zawiódł  🙁
Myślałam, że ten brokat będzie taki delikatny i dyskretny jak był np w brokat black czy ebony. A to takie duże srebrne kropki 🤔 Bardziej mi się kojarzą z dots niż brokat. Tyle, że w palm desert te dots są srebrne a nie białe.

A miałam nadzieję, że to będzie taka drobna mgiełka srebra a nie takie kropki. Jutro zrobię w słońcu foto porównawcze ebony i palm żeby zobrazować o co mi chodzi
Laguna Materiał hmm.. taki a'la jeans, trudno określić , fota:
Dziękuję. Czyli jednak odpada - szybko się styra
Laguna czekam na foty, bo bardzo jestem ciekawa tych kolorow, zwlaszcza na koniu.
Gdzie jeszcze dorwę piscine? W pasi-koniku widzę, ale troszkę drożej.
Livia   ...z innego świata
16 lutego 2017 06:22
Monika, a Konik?

Cobrinha, ja mam Dotsy, ale czarne 🙂
W gnl były też.
Laguna a w Piscinia jaki jest materiał? Też taki a'la dżins? Mój przyszedł wczoraj, ale dostanę go dopiero na urodziny 8 kwietnia  🙁
Rozumiem twoj ból, ja zamówiłam do Polski i przywiozą mi go dopiero na święta.
Ja wczoraj przymierzyłam mojego gipsy greya i jest ekstra, stypa z lekkim blingiem  🙂
tulipan koniecznie wrzucaj zdjęcia  😍 właśnie nie wiem czy dla karego brać gipsy czy starą anky grafit  👀
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
16 lutego 2017 08:39
Monika228, w Animalii powinny być pady, zawsze są więc może jeszcze nie dostali... widzę, że do konika jeszcze nie dotarła chyba kolekcja i w dobrym koniu też jeszcze nie ma..
Laguna a w Piscinia jaki jest materiał? Też taki a'la dżins? Mój przyszedł wczoraj, ale dostanę go dopiero na urodziny 8 kwietnia  🙁


Ten "tradycyjny" czyli alcantra

Monika228 - porównanie pisciny i polaru Pikeur Farina Iceblue. Niestety róznią się. Piscina wpada bardziej w zielonkawy odcień, a Iceblue to typowy rażący błękit. Dla mnie się gryzą 😉







I jeszcze porównanie Palm Desert z Brokat Black. Różni je nie tylko wielkość i "stopień świecenia" tych srebrnych kropek, ale i ich zagęszczenie na cm2 😉 Brokat Black jest w tym delikatniejszy, ten brokat w zależności od kąta padania światła jest albo widoczny albo znika. Natomiast Palm Desert to typowa dyskoteka  😎 Świeci jak psu... i te kropy są widoczne bez względu na stopień padania światła. Najlepiej różnice widać jak się wpatrzycie w lamówkę po prawej stronie zdjęcia. Może na foto aż tak różnicy nie widać, ale na żywo dla mnie Brokat Black wygrywa z racji tej dyskrecji srebra. Nie razi tak, nie rzuca się tak w oczy i nie zawsze jest tak bardzo widoczny. Jest po prostu delikatny i dyskretny.

Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
16 lutego 2017 09:53
Czy ma ktoś niekatalogowe zdjęcia gypsy grey a silver? Czaję się z czymś dla Siwka i nie wiem czy Silver nie jest taki blado-szary?
Pati2012, klik1, klik2 - z fb Pasi-Konika + [url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,202.msg2649053.html#msg2649053]klik3[/url].
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 lutego 2017 20:47
Dzięki dziewczyny za podpowiedzi i opinie!  :kwiatek: :kwiatek:

Jeżeli chodzi o róże, to już trochę ich mamy w swojej szafie (w tym właśnie jedną z różowych Anek), także wolałabym coś innego - stąd pomysł na piscinę 😉

Niebieski bardzo by pasował do Manti, jest całkiem ładny, ale prawdę powiedziawszy szukam innego odcienia.

Natomiast bardzo, bardzo mocno zasiałyście mi w głowie myśl o tym gypsy grey 😉 No cóż, będę dumać sto lat - jak to zawsze ja  😁
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
17 lutego 2017 09:33
Kolejne real photo 😉 -> KLIK
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
17 lutego 2017 17:23
Dziękuję bardzo  :kwiatek:
Poglądowe foto gipsy greya



A sam pad jest dłuższy niż wersja ze starym pikowaniem. Ja mam siodło 17" z tybinką S, która jest skracana, ale dość długa 😉
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
17 lutego 2017 20:00
tulipan, czad  😍
A ja mam pytanko 👀 Jak to jest z tym pikowaniem w DL? Bo ja uznaje wyłącznie stare i przez kilka ostatnich lat ze spokojem przyjmowałam kolejne kolekcje wiedząc że nic nie kupie  😉 Np w GNL na fotce na żywo  ze sklepu na fejsie wszystkie DLki ze starym pikowaniem a na ich stronie są nowe 🤔wirek: I mam obiekcje żeby nie zamówić a tu brzydkie pikowanie.
A ja mam pytanko 👀 Jak to jest z tym pikowaniem w DL? Bo ja uznaje wyłącznie stare i przez kilka ostatnich lat ze spokojem przyjmowałam kolejne kolekcje wiedząc że nic nie kupie  😉 Np w GNL na fotce na żywo  ze sklepu na fejsie wszystkie DLki ze starym pikowaniem a na ich stronie są nowe 🤔wirek: I mam obiekcje żeby nie zamówić a tu brzydkie pikowanie.


Zdjęcia są z katalogu, zostały przygotowane zanim ruszyła kolekcja z nowym-starym pikowaniem. Jest poprawione dzięki Quantanamerze, więc możesz kupować śmiało. : )
tulipan wow  😲 super, mega i w ogóle. Czad  😎
Livia   ...z innego świata
18 lutego 2017 07:20
tulipan, pięknie!

Do mnie moje Anki też już przyszły, tylko muszę poczekać na lepsze warunki pogodowe, żeby porobić zdjęcia 🙂 Ale tak na sucho - są piękne 💘
A sam pad jest dłuższy niż wersja ze starym pikowaniem. Ja mam siodło 17" z tybinką S, która jest skracana, ale dość długa 😉


"A nie mówiłam", że będą dłuższe 😉
tulipan bardzo elegancko prezentuje się ten szary
Livia Liczę na twoje zdjęcia nowych Anek, nie dość że na karym koniu to i jeszcze pod Luckiem  😁
Laguna jakbym miała mocno skracaną tybinkę to bym sie dwa razy zastanowiła nad zakupem bo jednak są widocznie dłuższe. Jest szansa, że po praniu jak będzie miększy to ta różnica zginie  😉
A sam pad jest dłuższy niż wersja ze starym pikowaniem. Ja mam siodło 17" z tybinką S, która jest skracana, ale dość długa 😉


Ale dłuższe od tej najstarszej wersji (która była krótsza) czy od tej "środkowej" (czyli są najdłuższe z całej trójki)? Karusioowa pokazywała foto i jej Marlin był krótszy niż Black Brokat.
Tulipan - ja mam siodło pony, więc u mnie to ogólnie tragedia z doborem szmat.

Sivrite - zrobię później porównanie do starych i nowych 😉
Od tych z poprzednim pikowaniem (uciętym). Zrobię dziś fotki w stajni.

Laguna - współczuję  🤔 Ja mam taką długość tybinki, że wygląda w miarę z większością czapraków  😉

Może komuś pomoże
Kingsland jest na styk
http://re-volta.pl/galeria/foto/162988
ES już wystaje
http://re-volta.pl/galeria/foto/163698#f
Eskadrony już są przydługie (velvet i cottony)
http://re-volta.pl/galeria/foto/161966
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się