Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Ooo, myślałam że Stoch jest przystojniejszy! Zdecydowanie dobrze mu w czapce i kasku 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 lutego 2017 08:29
A ja z kolei myślałam, że brzydszy  😉 Mi się podoba, taki "miły chłopak z sąsiedztwa"  🙂
Bischa   TAFC Polska :)
12 lutego 2017 12:34
Bo on na bilboardach fajnie wyglądał, ale to wiadomo photoshop w dużej mierze  😁 Nie jest zbyt przystojny  😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 lutego 2017 00:03
Bischa Sympatyczna praca, że można spotkać reprezentację 😀
Tristia ale zmiana!!  😍

W służbowym mundurku 😉

A mi odrosły włosy  😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
15 lutego 2017 12:46
Ej no, Stoch nie jest od wyglądania, tylko od skakania! Przypomnijcie sobie Małysza 😉

Jako, że chyba trzeci raz od paru lat mam porządne zdjęcie... Z przyjęcia weselnego szwagierki.
Bischa   TAFC Polska :)
15 lutego 2017 22:48
Bischa Sympatyczna praca, że można spotkać reprezentację 😀



I to nie tylko skoczków  😉 Piłkarze ręczni, siatkarze, piłkarze nożni, co Legia gdzies leci, to spora część ich piłkarzy się u nas stołuje  😉 Takie są plusy pracy w restauracji na lotnisku, w strefie wolnocłowej 😉
maleństwo, bardzo ładnie wyglądasz 🙂

Zrobiono mi dziś spontan-sesję z dzidzią, więc wrzucam, a co! Ale proszę patrzeć na mnie, a nie na nią - kradziejkę całej uwagi 😉





🙂
Dzionka, ale ślicznotka! A jakie looooczki 💘 Też takie miałam jak byłam mała 😁 A Ty promieniejesz! Piękne foty 😀
Dzionka, dziecko spoko, ale ty masz najpiękniejszy uśmiech świata 😀
maleństwo   I'll love you till the end of time...
16 lutego 2017 13:04
Dzionka, jak na mnie, to nawet niczego sobie 😉
A Wam już cmoktałam na fejsie, starczy, bo popadniecie w samouwielbienie 😉
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Też mi się strasznie te zdjęcia podobają 🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
17 lutego 2017 20:34
Piękne wszystkie jesteście! 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
17 lutego 2017 22:37
Boskie loki  💘 Dzionka, kwitniesz 😅
asds   Life goes on...
18 lutego 2017 20:30
Ponia   Szefowa forever.
18 lutego 2017 22:16
Tristia, Wow!  wieki mnie tu nie było, zajrzałam przez przypadek i  szczęka opadła! Rewelacyjnie wyglądasz! Super wyglądasz w tym blondzie. W zeszłym roku też eksperymentowałam z blondem ale jednak po 7 miesiącach wróciłam do jedynego słusznego koloru przy okazji tracąc jakieś 30 cm  🙂

Dzionka, Super wyglądasz!  A mała  - co za słodzina!  😍 😍 😍
galopada_   małoPolskie ;)
19 lutego 2017 11:55
Dzionka, wow! Maluszek ma boskie loczki, a Ty wyglądasz jak dużo ładniejsza wersja Magdaleny Różdżki 😀 😍
Bischa, dzięki 🙂!

asds, ale masz fajną zimną urodę.

Ponia, dziękuję 😀

galopada_, no ma, ale pewnie już niedługo - ja też byłam loczkiem za młodu 😉 Zazdrooo nart ;(

wymodelowana, hihi dzięki 🙂! To pewnie przez te duże zęby 😁
Lotnaa   I'm lovin it! :)
20 lutego 2017 07:48
asds, promieniejesz!  😀

galopada_, ale Ty masz cudną urodę, no piękna jesteś!

Ja piękna nie jestem, więc się dobrze maskuję 🙂 I też łapię końcówkę zimy.
asds   Life goes on...
20 lutego 2017 18:55
Dzięki kochane!  :kwiatek:


Zakładam że to w dużej części dzięki kilku znaczącym zmianom z końca zeszłego roku!

Pracuję teraz jeszcze nad przepchnięciem zakupu konia jako decyzji w pełni racjonalnej (bo rodzina mysli od dłuższego już czasu że mi na mózg padło, a kogoś muszę wkręcić aby mi do konia pojechał obrządzić jak ja nie będę mogła  :lol🙂.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
20 lutego 2017 19:12
Ja wróciłam znowu do brązu 🙂 Najlepiej czuję się w tym kolorze, bo ten miedziany blond, który mi się robi naturalnie, w słońcu wyglądał jak rudy nie blond 😉
I zaprzyjaźniam się z konikiem, który jest niemal mojego wzrostu 😉 Małe jest jednak piękne  🤣
Retna   nic nie zmieniać
23 lutego 2017 18:21
Z koleżanką 😀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
04 marca 2017 18:19
Wiosna idzie 😀
Ja z dzisiaj, po ciężkim okresie zimowym pierwszy raz czuję że będzie dobrze  🙂
A mi tęskno za zimnem.
Chociaż tu była trzynasta godzina na dworze i już mnie średnio kończyny słuchały.  😉

smartini   fb & insta: dokłaczone
04 marca 2017 19:54
mieliśmy w pracy sesję to mnie kumpela zrobiła na człowieka, aż zasłużyło na selfie! 😀
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16938683_10206572778157251_8787927281593550282_n.jpg?oh=878902bf5ff1dcffaa5fb6f49e721e6a&oe=59278E08[/img]
na właściwe foty trzeba będzie chwilę poczekać ale będę miała w końcu pro fotę z Nikonem moim ukochanym! 😅
Bardzo potrzebuję już wiosny i sukienek.
I fryzjera 😂 niestety ufam tylko jednej fryzjerce na świecie... i się wyprowadziłam 450km od niej. Rozpacz
Wojenka, fajny masz kształt okularów <3
smartini, you know, I've never seen such beautiful homan. 😂

A ja sie wprosze ze zdjeciami z minionego karnawalu, poniewaz w tym roku obchodzilam hucznie i zrobilam pare fotek moich przebran.

Na pierwszy ogien idzie przebranie jako Hemdglonker, tu chodzi o to, ze kazdy uczestnik balu musi miec na sobie jakas czesc pizamy (koniecznie biala) i pasiaste skarpetki:



A tu z kolei moj makijaz z Rosenmontag. Pracuje jako barkeeperka i wraz z wszystkim dziewczynami z obslugi bylysmy przebrane za Pocahontas:



Generalnie to karnawal (=Fasnet) to super zabawa, ale trzeba miec nerwy ze stali patrzac na to co sie tutaj wyprawia w tym czasie...
Bischa   TAFC Polska :)
26 marca 2017 17:19
Wczorajszy wylot naszych piłkarzy do Czarnogóry 😉

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się