Warszawskie voltopiry :)

Gdzie oprócz Dworca Śródmieście i księgarni Dedalus można dorwać książki po taniości, niekoniecznie nowe ?
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie gdzie stacjonarnie dorwę w Warszawie dekoracje imprezowe - balony, kurtyny a'la włosie anielskie, confetti etc? 😉 Zwlekałam i zwlekałam aż obudziłam się z ręką w nocniku 😵
Gdzie oprócz Dworca Śródmieście i księgarni Dedalus można dorwać książki po taniości, niekoniecznie nowe ?
A jakie ?
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie gdzie stacjonarnie dorwę w Warszawie dekoracje imprezowe - balony, kurtyny a'la włosie anielskie, confetti etc? 😉 Zwlekałam i zwlekałam aż obudziłam się z ręką w nocniku 😵

Kiedyś w Złotych Tarasach był sklep z takimi rzeczami. Enjoy się nazywał.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie gdzie stacjonarnie dorwę w Warszawie dekoracje imprezowe - balony, kurtyny a'la włosie anielskie, confetti etc? 😉 Zwlekałam i zwlekałam aż obudziłam się z ręką w nocniku 😵

Sklep Party Lans przy ul. Jagiellońskiej, blisko stadionu narodowego.
http://www.partylans.pl/
Scottie   Cicha obserwatorka
19 lutego 2017 08:24
gabb., takie rzeczy są też chyba w sklepach Tiger (Nowy Świat- za Empikiem, w hotelu Marriott przy przystanku autobusowym itd.)
Poleci ktoś może dobrą makijażystkę, najchętniej z okolic Bemowa?  :kwiatek:
DeJotka, Dagmara Swajdo
Ja polecę Kasię Duszyńską, nie z Bemowa, ale dojeżdża. Ma swój fan page na FB, zerknij 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
22 lutego 2017 12:52
DeJotka, Maja Ogonowska, ale ona to bardziej Bielany
Jak jadę po kogoś na Chopina, to gdzie najlepiej zaparkować? Na którymś z tych wielopoziomowych parkingów? Wolałabym się za dużo nie nawędrować, a odpowiednika kiss&fly dla odbierających chyba nie am?
Teodora, możesz minąć ten kocioł pod dachem gdzie stają busy oraz taxówki i zaraz za nim, po lewej stronie, jest odkryty parking.
Będę wiedziała na przyszłość. Na szczęście byłam wczoraj późno, nie w porze kotłowej, więc wjechałam jak do odbiorów, tylko trzymałam się lewej strony. I nawet udało mi się po wjechaniu na parking zaparkować w miarę blisko i nie krążyć po nim bez sensu.
Bischa   TAFC Polska :)
28 lutego 2017 20:43
A to nie jest parking pracowniczy? Mój szef tam parkuje, a wiem że mamy gdzieś parking pracowniczy, ale mało kto korzysta bo drogo.

Szukam dobrego ortopedy, chętnie na NFZ chociaż tu pewnie ciężko o szybkie terminy, ewentualnie taniego, specjalizującego się w stawach i więzadłach, potrzebuje porządnej diagnostyki stawu kolanowego z naderwanym więzadłem (USG zrobione, niekompetentny ortopeda) problemy z łąkotkami, chondromalacja rzepki po 2 miesięcznej kuracji.
Bischa   TAFC Polska :)
03 marca 2017 16:13
Czy mamy gdzieś w Warszawie sklep/sklepy gdzie można by kupić jakieś oryginalne słodycze, takie nie typowe, dziwne, nie wiem jak to jeszcze określić 😁 Nasz kierownik się żeni, jesteśmy cala ekipa zaproszeni na ślub i wesele i państwo młodzi życzyli sobie zamiast bukietów, właśnie słodkości 😉 No i pomyślałam nad czymś oryginalnym.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 marca 2017 17:11
Na Biskupiej jest np. scrummy.pl
Polecicie jakiegoś dobrego dermatologa w Warszawie?  :kwiatek:
im bliżej Centrum/Starego Miasta tym lepiej
mozecie polecic fajna restauracje gdzie mozna zjesc brunch niedzielny?  chodzi o miejsce gdzie moze sie odbyc bardziej oficjalne spotkanie rodzinne.

dziekuje za sugestie!
Jaka część Warszawy?
Wszystko jedno, byle jedzenie bylo dobre i entourage odpowiedni na parents meet the parents
Hej,
Muszę wymienić w telefonie gniazdo micro USB, możecie mi polecić jakiś serwis, który w miarę szybko by to ogarnął (najlepiej w okolicy Ursynowa)? :kwiatek:
Czy gdzieś w Warszawie bądź okolicach jest ktoś kto ma do wynajęcia koniowoz na 2 konie na B?
Gniadata   my own true love
26 marca 2017 15:32
Czy macie może jakąś psią lecznicę do polecenia? Najlepiej prawa strona Wisły, no ale generalnie cała Wawa wchodzi w grę 😉 Ostatnio się trochę przejechałam na "moim" wecie i chciałabym się skonsultować z kimś zaufanym.
Gniadata, a z czym jest problem u psa?
Gniadata   my own true love
26 marca 2017 17:13
Guzek na przedniej łapie i starość już chyba też powoli (wiem, że nikt mi czasu nie cofnie jakby co; szukam weta który będzie mi w stanie rzetelnie doradzić co robić w razie czego) 😉
Gniadata bardzo polecam lecznicę Karat (na terenie CH Targówek) i lek. wet. Jakuba Sadłowskiego.
http://www.przychodniakarat.pl/lekarze/

Ja tam trafiłam po tym jak się nacięłam na kilku wetów w Warszawie i od jakiegoś czasu tylko tam leczę.
Bardzo fajna lecznica, nie zdzierają kasy i na prawdę ogarnięci lekarze.
Gniadata   my own true love
27 marca 2017 09:44
Leo o, idealnie z lokalizacją  :kwiatek: dziękuję bardzo 🙂
Nie znam lecznicy poleconej przez Leo, ale widzę, że onkologią zajmuje się tam lek.wet. Jarek Balcerzak, który jest naprawdę dobrym lekarzem i bardzo miłym człowiekiem. Guzka spokojnie można poddać diagnostyce u niego.
Gniadata   my own true love
27 marca 2017 21:42
Cricetidae to super - właśnie na kimś takim mi zależało, dziękuję! :kwiatek:
emptyline   Big Milk Straciatella
30 marca 2017 14:46
Kochani Warszawiacy, gdzie dostanę kawę grubomieloną? Chętnie jakąś 'fajną', ale niekoniecznie za miliony.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się