wasze ulubione seriale

Strzyga, już oglądałam oba odcinki 😀 kurcze, wszystko teraz takie na czasie, rasizm na tapecie 😀
breakawayy z tego co pamiętam Upstairs Downstairs (BBC z 2010r.) można było łatwo zrozumieć 🙂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
09 lutego 2017 20:27
Drogie Panie pora obczaić Legion 🙂

Zobaczone, ciekawie się zapowiada jak nie przedobrzą wyjdzie sympatyczny serial  😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
10 lutego 2017 15:30
Czy na netflix można obejrzeć Teorię wielkiego podrywu?
I można gdzieś sprawdzić jakie tam filmy można oglądać?
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
10 lutego 2017 20:55
http://filiser.tv/serial/teoria-wielkiego-podrywu/29 tu masz wszystkie dotychczasowe odcinki jak coś 🙂
safie, tutaj masz listę dostępnych tytułów dla Netflix Polska:
https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-wszystkich-dostepnych-tytulow/

Nie mam co oglądać🙁 A Good fight wchodzi dopiero za 1,5 tygodnia.
Nadganiam Homeland i Code black od czasu do czasu, ale brakuje mi czegoś na co mogę czekać i cieszyć się cały tydzień.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 lutego 2017 08:34
Biczowa, dzięki 🙂 bez kinomana jestem jak dziecko we mgle

szam , dzięki, niestety wygląda na to, że nie ma 🙁
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
11 lutego 2017 19:35
Mnie tą stroną poratowała macbeth, też się czułam tak samo po zamknięciu kinomana 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
13 lutego 2017 15:01
The Crown polecam. 
Better call Saul spasowalam po 2 odcinkach.
Six zapowiada się super,  na razie są 4 odcinki.
Zaczęłam Narcos dziś,  też się nieźle zapowiada.
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 lutego 2017 17:15
Jestem już na bieżąco z całą chicagowską trylogią i nie mam co oglądać  🙄
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
17 lutego 2017 20:05
Dziewczyny, czy ma któraś z Was Netflix? Nosze się z zamiarem, ale w sumie sama nie wiem. Ponoć bardzo dużo seriali nie ma polskich napisów, samej mnie to nie przeszkadza, ale oglądam zazwyczaj z mężem, a on mimo wszystko woli napisy... Polecacie?
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
17 lutego 2017 22:29
Dziewczęta jest drugi odcinek Legion, póki co zapowiada się ciekawie, dla fanów Marvela w sam raz 🙂
Racjonalna ja mam
kermit   Horses horses everywhere ..
20 lutego 2017 08:10
Racjonalna - pierwszy miesiąc Netflixa jest za darmo. Wypróbuj i sama zobaczysz czy wam pasuje.
Legion i Taboo zapowiadają się super  😍.
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 lutego 2017 08:33
Taboo uwielbiam, pierwszy odcinek Legionu zmęczyłam na dwa razy, raczej do niego nie wrócę, to nie dla mnie
Taboo dla mnie też bomba, ale mogę być nie obiektywna bo Hardy  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 lutego 2017 22:34
Jestem już na bieżąco z całą chicagowską trylogią i nie mam co oglądać  🙄

Jak na zawołanie za 2 tygodnie wychodzi Chicago Justice  😁 Antonio  💘
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 lutego 2017 08:50
Ale mnie ta cała drama z Webberem w Grey'sach wkurza 😵 Totalnie tego nie czaję, to co się tam dzieje to jakaś bitwa o łopatki w piaskownicy a nie praca dorosłych, dojrzałych ludzi 🤔wirek:
Ma ktoś HBO Go? Udało się Wam kupić je bez pakietu HBO? Potrzebuję tylko dostępu do seriali na nim, ale nie mogę znaleźć możłiwosć kupna samego dostępu
smartini   fb & insta: dokłaczone
22 lutego 2017 15:39
rtk, z tego co w styczniu czytałam, to póki co nie ma wyłącznie dostępu do internetowej części HBO, tylko jako część umowy. Ale mogło się coś zmienić albo jest jakaś ukryta luka której nie znam
Wlasnie sie natknelam na calkiem intrygujacy serial, pacze pacze i sie okazuje, ze to Legion. Spodobal mi sie! Szkoda tylko, ze niechcacy 3ci odcinek obejrzalam  😂

A w Taboo nadal jestem zakochana. Moje rytmy!
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
23 lutego 2017 03:50
Legion jest spoko 😉
Ja trafiam na dziwne seriale, moje ostatnie odkrycia to Stitchers i Limitless. Za ambitne nie są ale dla zabicia czasu w sam raz 🙂
Biczowa, ja polecam Timeless, również, mało ambitne ale fajnie się ogląda 😀 O Legionie nie słyszałam, wpisuję sobie na listę.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
23 lutego 2017 12:42
A więc Timeless jest kolejny na mojej liście 😀
Wkurzyłam się na zalukaj. Mam punkty które chciałam wymienić na konto VIP. A nie mogę, bo ciągle pojawia mi się komunikat: Duze obciazenie! Tylko uzytkownicy posiadajacy konto VIP maja dostep do strony. Wykup konto VIP lub Zagraj i wygraj konto VIP, co za chamstwo
smartini   fb & insta: dokłaczone
27 lutego 2017 20:13
xxagaxx, ja już od dawna unikam zalukaj jak ognia - wyłączenia całego portalu 'bo obciążenie' jest piekielnie irytujące!
Za to zaczęłam Twin Peaks 'do kotleta' 😀 taki klasyk a ja nie widziałam, postanowiłam pocisnąć przed 3cim sezonem 😉
smartini, od kiedy padł kinoman nie mogę znaleźć godnego "filmowego" zastępy. Z serialami daje sobie radę bez problemów.
smartini   fb & insta: dokłaczone
27 lutego 2017 22:08
xxagaxx,  chyba póki co nie ma godnego :/ ja skaczę ze strony na stronę w zależności od tego co chcę obejrzeć ale bardzo mi to nie w smak 🙁
smartini, ehhh ciężkie życie nas dopadło :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się