Wrocławianie :))

nerechta, niestety na A4 bywa dużo wypadków na "Twoim" odcinku.
Wszystko zależy od tego w jakich godzinach będziesz jeździła.
Rano korki sa mimo wszystko mniejsze niż po poludniu (nie wiem z czego to wynika). Najgorzej jest 16-17, a na wyjazdach z miasta juz od 15 do 18.

Do planowania najlepszej trasy polecam Google maps, uwzględnia korki😉 chociaż czasem jak sie wie jak je ominąć to wiadomo, najlepsza nawigacja tak nie pokieruje :P

A A4 to w ogole osobna historia, wypadki sa prawie codziennie, czasem mozna sobie nieźle postać jak sie nie zorientuje w porę że jest korek i żeby z niej wiać :P
Jeżdzę praktycznie codziennie przez Krzywoustego na obwodnice wlasnie przez Zakrzow i korki sa jedynie rano 8-9 wlasnie na Krzywoustego w stronę Wrocławia i jakos 16-17 trzeba chwile postać na światłach przy wyjeździe na obwodnice. Dramatu nie ma. 🙂
Polecicie kuśnierza? Wrocław i okolice  :kwiatek:
Z dnia na dzień zamknięto przychodnie, do której chodziłam z synkiem i teraz mam problem czy znacie sensownego pediatrę na NFZ w okolicach grabiszyńskiej? Albo może ktoś spotkał się z praktyką doktor Joanną Ciechańską (wiem, że pracuje na oddziale na koszarowej ale do dzwonienie się tam to masakra).
Sprawa pilna bo muszę gdzieś iść na kontrolę z synkiem.
Moze starą tradycją, jakies spotkanie na piwo? Ja chetnie.
Oddam miejsce w kolejce do USG u dra Herfurta we Wrocławiu, 27 stycznia godz. 11😲0. Najlepsze kosmiczne USG wszystkiego  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 stycznia 2017 14:47
Na Krzykach, w okolicach Sky Towera rozrzucana jest kiełbasa z trucizną.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
21 lutego 2017 18:27
Może ktoś się zorientuje gdzie i w jakiej cenie zrobię badanie prolaktyny ?
subaru, ja akurat wszystkie badania robię w szpitalu na Kamieńskiego, lab 24h otwarte, ceny pewnie jak wszędzie szczerze mówiąc nawet nie sprawdzałam - ale możesz zadzwonić zapytać - http://www.dcdl.pl/
Wyniki online tego samego dnia, albo po ok 3-4h na miejscu.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 lutego 2017 08:57
Czy orientuje sie ktos czy autobusem linii 612 (podmiejski) bilet kosztuje tyle samo co na linie miejska? Kupuje sie je w automacie czy u kierowcy?


edit:

Już wiem, podmiejskimi jeździ się jak liniami normalnymi 😉
Subaru, wszystkie punkty diagnostyki, jest ich kilka we Wro. Dostajesz login i hasło, wyniki masz w necie
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
22 lutego 2017 09:38
Dzięki  :kwiatek: Bardziej chodziło mi o cenę, ale koniec końców położą mnie na oddział.
Gdzie kupię łatę taką do przyprasowania w okolicach Placu Grunwaldzkiego, Biskupina? Potrzebna mi na już a jutro średnio mam czas na jeżdżenie po mieście. Google jedyną pasmanterię w tych okolicach pokazuje mi Carrefour, do którego czasami chodzę i nigdy nic takiego nie rzuciło mi się w oczy...
To jeśli nie znajdę łaty to może jesteście w stanie polecić mi krawcową, która ładnie zszyje mi ochraniacz transportowy w tych okolicach?
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
01 marca 2017 10:26
Wrocławianie, proszę o pomoc.

Za tydzień moja mama ma urodziny i chciałam jej zrobic jakiś fajny prezent. Myślę nad dniem we Wro. Czy są jakieś atrakcje, które możecie polecić? Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 marca 2017 10:27
Hydropolis na pewno warto odwiedzić 🙂
Wizja Przy ładnej pogodzie taras widokowy w Sky Towers, centrum, Ostrów Tumski, Afrykarium

Sonkowa Nic w Twoich okolicach mi nie przychodzi do głowy. Za to w Magnolii koło tesco, jest sklep z takimi łatami. Na zapleczu dokonują poprawek (np. skracają spodnie). Może tam?
Sonkowa, krawcowa na Sępolnie, na ul. Partyzantów naprawiała mi kiedyś derkę. Jak znajdę namiary to wkleję.
Edit: ul. Partyzantów 87, Wrocław, tel: 71 725 56 00
Dziękuje!  😀
Poleci mi ktoś dobrego endokrynologa? 😉
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
02 marca 2017 15:35
Ja chodziłam tutaj www.kielczewska.pl ale mam mieszane uczucia, na same kontrole to jest ok ale jak coś poważniej to nie wiem czy bym się zdecydowała
ja chodzę do dr Dominiki Tuchendler i jestem bardzo zadowolona. Przyjmuje na Krzykach, ale teraz chyba jeszcze w jednym miejscu.
Czy gdzieś w okolicy Wrocławia jest ktoś kto wynajmuje koniowoz na 2 konie na B?
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 marca 2017 22:05
Gdzie w okolicy Partynic można w weekend zjeść dobry i nie za drogi obiad?
Facella, 5 min od toru, na Świeradowskiej - restauracja Pinola. Polecam baardzo 🙂
Facella, kukmania na zwycięskiej
Restauracja Stodoła na Krzyckiej.  😉
Stodoła też ok, choć jadłam tylko pizzę :-)
Sala weselna "Strzemienna" w Groblicach. Kojarzy ktos?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się