Zdjęcia Naszych Koni cz.X (2017)

dairoxroxi, Karate boskie 😂 Memogenne 😉

wątek zamknięty
dairoxroxi HAHA świetne zdjęcia  😁 Rozumiem twoj ból, ja mam dzisiaj zamiar wsiąść po miesięcznej przerwie  🙇

wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
28 lutego 2017 01:01
Maluchy 💘
wątek zamknięty
LUSIA - ile Twój kucyk na w kłębie?
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 marca 2017 19:40
Jaga2015 140-150 coś takiego
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
03 marca 2017 14:04
Mercedes zaparkowany 😀 czyli: stój i czekaj, ja idę po jabłko :p
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 marca 2017 17:50
Do żadnego wątku mi to nie pasuje więc tu wrzucę kilka fot 🙂 Chciałam dziś wziąć blondyna na lonżę, ale miał za dużo wiosny w zadzie, musiałam go najpierw puścić chwilkę luzem, żeby mózg na miejsce wrócił 😉
wątek zamknięty
Przepraszam, że dopiero teraz Wam odpisuję, ale nie za bardzo miałam czas :kwiatek:

patid1220, dziękuję! Jeszcze nie zapeszam, choć ostateczna decyzja podjęta zostanie w ciągu kilku nadchodzących dni... 🙂
TRATATA, rzeczywiście mały włochacz z niej był! Najważniejsze właśnie, aby trafić na konia z dobrym charakterem, konia, który nam podpasuje - w końcu to nie zabawka, a bez sensu brać na siebie odpowiedzialność za zwierzę, z którym sobie nie radzimy. Przynajmniej ja tak uważam patrząc na siebie - dlatego tyle rozterek. Ale mały jak na razie - odpukać - jest łaskawy... 🙂 Wiem właśnie, jakie są grubasy, przerobiłam ich mnóstwo przez te wszystkie lata, od maluchów po dorosłe konie i wlaściwie to też jest loteria. Ale mam nadzieję, że Twoje słowa okażą się dobrą wróżbą i faktycznie rana trochę się zagoi 😉
lusia722, wierzę! I zdaję sobie sprawę ze wszystkiego - począwszy od finansów, po zdrowie moje czy konia - przerabiałam to z Kubą i wiem, z czym to się je, ale tak jak mówisz - to jest jednak pewna motywacja do wzięcia się w garść 🙂 Kon to skarbonka bez dna, nigdy nie wiadomo, co nas czeka, ale jednak... Radości nie da się opisać. Wiem, że znowu będę miała czas zajęty do ostatniej minuty, a większość wypłaty będzie szła na konia, ale... Nie potrafię tak po prostu tego rzucić w cholerę, choć nie raz chciałam i obiecałam sobie, że konia więcej nie tknę.
Bardzo cieszę się, że stworzyliście tak zgraną parę z Księciem! Nie wyobrażam sobie Was już osobno! Mam nadzieję, że dalej będziesz tak zmotywowana i szczęśliwa razem z nim, trafił ci się naprawdę piękny prezent od losu :kwiatek: Cudne zdjęcie z Martusią!
zembria, hihi, nie, jeszcze ma COB 🙂😉 To bardzo fajne, co piszesz, trochę jakbym czytała to, o czym sama myślę 🙂😉 Na pewno się da inaczej zapełnić czas - ja rzuciłam się w wir pracy, różne wyjazdy. Za każdym razem, kiedy wchodziłam do stajni, to wyłam. Nawet nie miałam siły, żeby zabrać sprzęt i pakę do domu, z resztą właściciele gospodarstwa nie za bardzo mi na to pozwolili - bo wiedzieli, że w końcu otrę łzy i wrócę 🙂 No i mieli rację, choć nadal czasem jest ciężko.
Dziękuję Ci bardzo, dla was też wszystkiego dobrego!!! :kwiatek: Ale się panna rusza, fajne fotki!
Cobrinha, dziękuję za słowa otuchy! Mały to grubas oczywiście, belg 🙂


Pozdrawiamy wszystkich! :kwiatek:
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
04 marca 2017 15:30
Harja super widzieć Cię taką uśmiechniętą  :kwiatek: a Żubrzyk piękny  :kwiatek:
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 marca 2017 16:01
harja jakie on ma kędziorki na klacie i brodę 😍 A Blondas ze zdjęć, to Pan koń 😉 Wszyscy go za klaczkę biorą 😁
wątek zamknięty
Nirvette   just close your eyes
04 marca 2017 17:35
wątek zamknięty
harja Ale cudo z tego konika  😀
Nirvette Przystojniak z niego. Powodzenia w nowym domu.
lusia722   Jaki piekny duet  😍
wątek zamknięty
zembria, o rety, co za wpadka! Bardzo Cię przepraszam, jestem zakręcona jak słoik na zimę 😀 zwracam honor Panu Koniowi :kwiatek:
Nirvette, co raz ładniejsza pogoda konie szczypie w zadki, co się dziwić :-))))
anil22, :kwiatek:
Kastorkowa, to bardzo miłe, dziękuję :kwiatek:
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
05 marca 2017 19:15
harja Spoko, spoko, nie Ty pierwsza i nie ostatnia 😉  :kwiatek:
wątek zamknięty
Mi wpadlo kilka fot

wątek zamknięty
harja powodzenia  :kwiatek:


Bo brudny koń to szczęśliwy koń  😀iabeł: bo przecież po cóż iść na drugą część pastwiska gdzie jest sucho  🤔


Wasze konie też czują wiosnę?
Bo ta dama, daje mi ostatnio taki wycisk kondycyjny  🤔
wątek zamknięty
Jeny mój tez  🙇 Cały wybieg suchy, błoto przy wejsciu to te sieroty w tym błocie najwiekszym musza stać. Brudas
wątek zamknięty
Nirvette   just close your eyes
07 marca 2017 10:54
Mój też wiosnę czuje i daje mi nieźle popalić...  😲 ma (nie wiadomo skąd) full energii, kłaczy na potęgę i bryka jakby grawitacja na niego nie działała :P
wątek zamknięty
Mój tam grzeczny, ale on codziennie chodzi na kilkuhektarowe pastwisko na pół dnia, w dodatku zaczął zrzucać sierść i ten okres przejściowy przechodzi na leniwca. Choć siłę na tarzanie to ma nieskończoną.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 marca 2017 11:18
mymelodi Fajny kontarst między tą pierwszą fotką w błocie i uwalonej derce, a następna w białym czapraczku 😁
budyń bardzo fajnie się ten czaprak odcina na karym 🙂
wątek zamknięty
budyń pozazdrościć  😉 moja tez codziennie 8-17 na łące ale ... jej to nie pomaga  🤔 wiosna to wiosna i już...
zembria dobrze, że ta derka jest to można zaoszczędzić trochę czasu przed robotą  😉

to jeszcze dwa zdjęcia mojej łajzuni, zadowolonej z siebie po zdrowym przeciuraniu mojej osoby:

wątek zamknięty
mymelodii, nie dziękuję!
Jutro się wszystko okaże, przyjeżdża wet go obejrzeć, mam stres jak przed egzaminem na prawko 😉 Ale się na nic nie nastawiam, co będzie to będzie.
mymelodii, anil22, dobrze, że macie konie zapakowane w derki na padok, bo inaczej...uuuuu  😁
piękne zwierzaki 🙂
budyń, masz cudnego konia! 🙂
wątek zamknięty
Moja wczoraj wyraziła szczere zadowolenie, że idzie na spacer i przez pięć minut szukałam jej mózgu, bo coś ze stykami było nie tak. Ogólnie grzeczna, ale z entuzjazmu nakręcona. A jak już o niej piszę to...

[img]https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/17190559_1456823357695420_7358911896793417202_n.jpg?oh=5440df59a19955f25ff2a182830d8309&oe=596A2838[/img]

8 lat dzisiaj jej stuknęło.
wątek zamknięty
Ja się cieszę, że w sumie do czyszczenia zostają mi nogi 😀
wątek zamknięty
Nirvette   just close your eyes
07 marca 2017 21:01
maluda, wszystkiego najlepszego dla Twojej Siwej!  :kwiatek:
wątek zamknięty
Całkiem nieźle wyszło wyeksponowane wielkie huculskie brzuszysko. (Wiem, nachrapnik się zsunął, poprawiłam przed wyjazdem)



wątek zamknięty
maluda, wszystkiego najlepszego dla Twojej Siwej!  :kwiatek:

Dziękujemy!  :kwiatek:
wątek zamknięty
maluda, a takie ma niewinne oczka:-)
SzalonaBibi, fajny konio 😀

Dobra, dziewczyny, już oficjalnie mogę powiedzieć, że mały dołączył do rodziny... 🙂 Teraz oby spokojnie do przodu 🙂😉))

(fotka jak jeszcze był z mamą na łąkach - rzepy go kochają 😉)
wątek zamknięty
wątek zamknięty
maluda po co ci kon bez oczu 😂 Przeslodkie miny.
harja gratulacje 😅
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.