Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Dzionka Przezyjesz i to! My natomiast z mezem twierdzimy, ze mimo tych wszystkich dziwnych akcji z buntami wlasnie teraz mamy najfajniejszy czas z Paulina.Pierwszy rok byl mega trudny, drugi juz troche lepszy, a im blizej 2gich urodzin bylo tym lepiej. Pewnie sie to w miedzyczasie zmieni, no ale przynajmniej chwile odetchniemy. Inna kwestia, to ze np. Paulina nie komunikowala sie slowami, jak maja w zwyczaju robic re-voltove 1,5 roczniaki  😉 tylko o wszystko byl ustawiczny ryk i wsciekanie, ze nie wiemy o co chodzi. Teraz coraz lepiej sie wyraza i zgrzytow jest coraz mniej, choc sa i takie z byle powodu.

bera7 Wiesz co? A ja nie mam nic przeciwko takiej metodzie, mimo ze jestem rekami i nogami za RB i innymi alternatywami. Tak jak piszesz- dziecko jest czesto w amoku i totalnym uwiklaniu w swoje emocje, a taki reset baaardzo dobrze robi na oczyszczenie atmosfery.
ash   Sukces jest koloru blond....
23 lutego 2017 13:10
Dzionka, 100 lat 100 lat dla Saruni! Tymek przesyła buziaki,ale w czoło bo jeszcze kaszle! Najlepszego i dla Ciebie Karola, bo to i Twoje święto!

U nas buntow jest tfu tfu niewiele, ale rzucanie zabawkami czy grozenie palcem nununu nie potrafię zliczyć. I też wszystko chce robić sam... Otwierać drzwi, zamykać, wciskać guziki w windzie itp.
Pandurska, spoko 😉. Kiedyś już była dyskusja na ten temat i zdania są podzielone. Ale ja tam ufam swojemu instynktowi, robię tak jak uważam za słuszne (czyt: co przynosi skutek)
maleństwo uśmiałam się z rozporka  😂

Dzionka sto lat dla Saruni!  😅
Denim jedyny słuszny kolor widzę, też ten mamy. 😀 Zdjęcia wózka mam ale wygląda mniej wyjściowo z czerwonym śpiworkiem (który był dorzucony do 2w1 i tak już został).

Mam nadzieję dziewczyny, że wasze maluchy zdrowe po sobocie bo mój jak się okazało na poniedziałkowej kontroli przygruchał sobie zapalenie oskrzeli.  😵 Tym sposobem kiblujemy w domu czwarty tydzień a ja marzę o powrocie do pracy. Od 3 dni o wszystko jest jęk i krzyk i już nie wyrabiam.  😲
.
Grafi, figura... o żesz 🙁 🙁 Zdrowia!!

Dzięki jeszcze raz za życzenia 🙂

Impreza przeniesiona na przyszły tydzień, ale Mery jednak osłodziła nam roczek 😀
Przybył kawaler z kwiatami i pączkami - wie czego pragną kobiety 😍



http://re-volta.pl/galeria/foto/164178
http://re-volta.pl/galeria/foto/164177
http://re-volta.pl/galeria/foto/164175
http://re-volta.pl/galeria/foto/164174

Zaminiłam na linki coby nie zaśmiecać 🙂

A tu jeszcze takie wspomnienie, słodko gorzkie, sprzed roku...
http://re-volta.pl/galeria/foto/164182
Lotnaa   I'm lovin it! :)
23 lutego 2017 19:33
Dzionka, świetna z nich para! A Sara czarująca jak zawsze  😍 I te kwiaty  💘
Zdjęcie z pączkami najlepsze (ja w ramach tłustego czwartku zaliczyłam aż trzy wafle ryżowe w czekoladzie, kill me!!!).
Dzionka wszystkiego najlepszego dla Sary! Ślicznie wyszła na tym zdjęciu z pączkiem ze świeczką - tak dziewczęco!

Grafi, figura nie straszcie! U nas na szczęście nic, ale w takim razie odczekam chwilę znowu przed szczepieniem. Jak tak dalej pójdzie to mmr zaszczepi sobie sam po 18 stce😉
Dziękuję za świetne spotkanie i oczywiście jestem chętna na kolejne! Szym sie bawił świetnie i padł w autobusie jak tylko wsiedliśmy😉 jak ogarniemy ogród to zapraszam do nas - mam nadzieję że latem uda się wygospodarować tam miejsce dla dzieciaków🙂
Czy po szczepieniu zachowywalyscie jakąś szczególną ostrożność , typu nie wychodzenie na dwór itd ?
O kurcze, dziewczyny, strasznie smutno czytać że się Wrocławiaczki małe pochorowały! Zdrówka dla Michasia i dla Zojki!!!
Grafi, Figura trzymajcie się! I tule mocno małych chorowitków, oby szybko wrócili do zdrowia!  :przytul: ps to chyba zbieg okoliczności bo reszta zlotowiczów zdrowa. Za to pogoda za oknem...  🙄
My daleko od Wrocławia, a nas rozłożyło
Młoda chyba udało mi sie podratować domowymi sposobami, a ja sie rozłożyłam ale tez nie do konca czuje sie jak pijany zajac

Witam, wpadam z pytaniem bo wy  dziewczyny na pewno wiecie, czy jest jakiś fotelik 9-18 montowany tyłem ale nie na isofix tylko na pasy? Wszystko co jest dobre jest na isofix którego w aktualnym samochodzie nie mam niestety :/

A co do chorób to my się przez kilka dni z mocną biegunką męczyliśmy ale już zwalczona na szczęście. I powiększył nam się stan zębów do 6 🙂
Dzionka to juz rok?!?! Ale czas zasuwa. Sto lat dla Gwiazdy
maleństwo   I'll love you till the end of time...
24 lutego 2017 20:47
martyna0112, chyba Klippan Kiss jest też na pasy.
Dzięki dziewczyny za życzenia zdrowia dla miśka, dostał dzisiaj na kontroli zielone światło dla żłobka w poniedziałek.  😅

martyna0112 w 9-18 nie wiem niestety, jak coś to my mamy 9-25 axkid kidzone montowany na pasy i po włożeniu podkładki sprawdza się świetnie.
martyna0112 klippan kis 2 ma uniwersalną bazę którą można montować i na pasy i na isofix, super fotel wiem bo użytkujemy 😉
on jest 0-18 kg. Fajną opcją są też 9-25 tyłem - dłużej starczą. Tylko to już dla dziecka siedzącego. I tu masz Axkidy Wolmax i Minikid oba na pasy. Na Fb grupa zapytaj osiem gwiazdek tam może podpowiedzą co do dziecka i samochodu będzie pasować.

Edit. No i oczywiście sto lat dla pięknej Sarki!!!
Martyna, beSafe ma taki fotelik, super jest! Tylko kosztuje pod 2 tys. Jest tez Joie montowany na pasu w fajnej cenie.

Pani myk, Sara dziekuje!

Dziecko mi sie zepsulo! Poszla spac po 19, pobudka na chwile o 24 i wstala o 6 gotowa do zabawy. W sobote akurat? Serio?!
Lotnaa   I'm lovin it! :)
25 lutego 2017 05:58
U nas 5:55. Weekend w gorach, aaaa!

Ja swoj beSafe kupilam za 1800, jest na isofixa, ale wersja na pasy chyba nie jest droższa.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
25 lutego 2017 05:59
Oooooo spóźnione urodzinowe życzenia dla Sary!  😅

My mamy na isofix tyłem ale kurde az auto zmieniamy bo mam dość wkładania Gabrysia.m do tej nastej ciasnej jedynki.  Teraz tez bym kupiła taki przekręcany fotelik, wtedy jeszcze nie było. Ale kurde szkoda mi teraz kasy na nowy dla wygody tylko.

A od kiedy dzieciaki same sie ładują, no przynajmniej aktywnie pomagają w wejściu do fotelika?

Dziewczyny ale teraz nie mówi sie przy fotelikach o wzroście a nie wadze? Wiem, te mój jest np do 105 cm.


Miłego dnia wszystkim  🙂
najlepsze życzenia dla Jubilatów i Jubilatek 🙂

Gienia jeśli nie wymieniasz auta I fotelika, to sprawdź sobie jak leży na nowej kanapie. Ja właśnie zmieniłam i fotelik leży bardzo kiepsko. Kanapa jest miękka, więc wszedł w nią jak w masło, brudzi się dodatkowo obicie bo "otula" nogę fotela i jest skopane siłą rzeczy nawet przy pokładach dobrej woli mojego dziecka. Najgorsze, że nie leży tak stabilnie jak powinien. Fotelik miał wystarczyć na długo, kosztował majątek, a wygląda na to, że pójdzie do ludzi 😵 Niby miałam świadomość mierzenia do kanapy, bo tak go kupowałam, ale teraz nie miałam możliwości zmienić na samochód dopasowany do be safe izi plus....
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
25 lutego 2017 06:30
Myśmy do każdego auta próbowali, które mieliśmy na jazdę próbna. Narazie zawsze pasował super nasz fotelik.
Nie no musiałam sprawdzać, bo u nas wlasnie zmiana auta tylko przez to, ze nasze jest mega niskie, ma małe drzwi z tylu i ja mam problem z włożeniem młodego. Ale ja mam  bardzo roztrzaskany kręgosłup i do tego miednice po ciazy wiec jestem tu bardzo specjalnej troski 😉
No i dodatkowo nie ma za bardzo jak z przodu jechać bo musze siedzenie przez ten fotelik dac mega do przodu. No i jak mysle, ze jeździmy tym autem następne lata to ciezko bo dodatkowo dość mały bagażnik. Mimo to auto to  kocham i nigdy bym go nie oddała 🙁 ale cóż... przez pieprzony fotelik trzeba  😀iabeł:
Dziewczyny, zaraz mnie wypisują ze szpitala.
Miałam plastykę.
Tak sobie pomyślałam, że to niesamowity sposób na świętowanie piątych urodzin sprawcy.
Że tak powiem, celebruję dogłębnie w tym roku...
Ałaa..

Buziaki dla roczkowego Loczka, urocze zdjęcia z kawalerem.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
25 lutego 2017 08:31
RaDag, sto lat dla Emi! 🙂
A plastyka, ała, ale pewnie później będzie fajnie.

Gienia, a z ciekawości, jakie masz teraz auto? U mnie jakos się miesci dzidzia przy wkladaniu, ale komfortowe to nie jest.
W autach, poza dużymi drzwiami ważny jest tez kat nachylenia kanapy - u mnie fotelik jest o wiele bardziej pionowo niż u męża.

A ja pozdrawiam z Austrii - wymyslilismy romantyczny narciarski weekend, miało być różowo. Tymczasem od Hani nie chce sie odczepić cholerna gorączka, mamy mikro pokoik, gdzie ledwo łóżeczko wlazło, łóżko trzeszczy niesamowicie nawet przy przewracaniu z boku na bok, a śniegu mniej niż pod konieic kwietnia. Tak wiec ten tego, full wypas...
maleństwo   I'll love you till the end of time...
25 lutego 2017 08:42
Lotnaa, heh, jak to z dzieckiem! To jak w dowcipie "jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach", tu tak samo...

A my dziś idziemy do kina, moja mama zostaje z młodą. Trzy lata nie byliśmy w kinie!!!

Moje dziecko było wczoraj u dentysty. Przypadkiem - bo ja szłam na krótką konsultację, zabrałam mamę i młodą, bo jechałyśmy do sali zabaw. Kalina marzyła o dentyście (!) odkąd usłyszała, ze są doktorzy od ząbków. Zrobiła taką popylinę, ze wstyd. Darła się jak opętana "dzidzia pokaze ząbki, dzidzia do pani doktor!", ze pani ją zaprosiła na fotel. Dziecko w niebie (!), pojeździła fotelem, obmacała narzędzia, pokazała pięknie zęby (zero ubytków, osadu, dobrze zadbane, ufff), na koniec dostała breloczek. Duuuuma!

A w czwartek zostałam pierwszy raz w tym roku ciocią, urodziła się Hela, bratanica mojego ś.p. pierwszego męża. Jak na Tłusty czwartek przystało - mały pączek jest 😉
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
25 lutego 2017 11:22
martyna0112, ja mam besafe izi combi w obu autach montowany na pasy. Montujesz 'pol dnia', ale potem sprawdza sie super 😉

RaDag, o jaa, mow szybko co i jak i zdawaj relacje jak rekonwalenstencja. Moze jak za milion lat uzbieram, to tez sobie zrobie...

Wlasnie calkiem apropo, ostatnio stwierdzilam, ze ludzie w necie zrzucaja sie na tak przedziwne rzeczy, ze jak zrobie fotki swojego brzucha, to moze i mi sie doloza... Autentycznie wzdryga mnie i odczuwam obrzydzenie na widok samej soiebie w bieliznie.
Maleństwo gratulacje!!! 😀

Trafiłam dziś na rysunek dla Twojej Kalinki i Pandurskowej Paulinki 🙂

Edit zaraz się nauczę skracać....
szafirowa, w razie co to albo dr Furmanek, albo dr Brzuchanski w Trzyncu. Obaj robia pieknie brzuchy, a cena nieporownywalna z polskimi cenami.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
25 lutego 2017 13:32
sienka, dzięki!

szafirowa - RaDag chyba gdzie indziej ta rekonstrukcja 😉
No właśnie tak pomyślałam, czy aby na pewno o plastyce tego samego mowa.

RaDag, Wszystkiego najlepszego dla Emi! :kwiatek:
Pokaż zdjęcie jubilatki! 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się