Poszukiwany/poszukiwana

Poszukuje ciemnogniadej kobyłki o imieniu Delicja po Dzida i Denar.
Charakterystyczne u kobyłki była biała plama na brzuchu po prawej stronie🙂
Witam serdecznie wszystkich.

Poszukuje informacji na temat klaczy o imieniu  AKACJA

Rasa : Małopolska
Rok ur : 1998
Ojciec : Plaster
Matka : Arabella
Maść : Skarogniada
Znaki: mała gwiazdka/ plamka
Nr paszportu: 616006570053298
Nr rejestr: 452 w Kr

https://www.bazakoni.pl/akacja-plaster

Wiem ze miała kilka źrebiąt miedzy innymi:

AGAWE (ur 2006) oraz ALASKĘ (ur 2009) po MOGUNIE

Podobno trafiła w okolice Krakowa.
Czy po tych numerach da się zlokalizować konia jak np byłby w stadninie ?

Ślad sie urywa 2013 była w Stajni  Wiejski Konik w Zakliczyn

Za każdą  informację będę bardzo wdzięczna, chciałabym wiedzieć czy żyje i jak się ma.

Dziękuje i  pozdrawiam Asia.

Wystarczy, jak wrzucisz tu coś raz, nie musisz codziennie odnawiać posta.
wstawiam, bo znalazłam , ZAGINAŁ KOŃ BYDGOSZCZ
https://www.olx.pl/oferta/zaginela-klacz-CID103-IDjJga1.html#07c48bdac2

Witam, poszukuję dwóch koni arabskich, zostały one sprzedane, obecnych właścicieli proszę o kontakt.
Jeden z nich to Samirr wiek nie cały rok
Drugi to niestety imienia nie znam, ale znam rodziców
ojciec ELGAST po WH Justice
matka PAEKSA po Ekstern
Konie zostały sprzedane pod województwem Łódzkim. Bardzo proszę o pomoc i kontakt osób kupujących któregoś z koników.
Kontakt na facebook'u Gazowany Lemon lub przez re-volte
Witam, poszukuję obecnych właścicieli lub stajni w której stoi klacz ARIZONA po Afrodyta i Gostyk, urodzona 2000.
W 2015 roku była kryta ogierem Nikiel, dała źrebaka Alabama. Nikiel krył w zachodniopomorskim, więc podejrzewam, że kobyła też może być tutaj.

desire   Druhu nieoceniony...
01 lutego 2017 21:50
http://www.bazakoni.pl/czandra-rascalraskal-czubatka

http://www.bazakoni.pl/alaryk-rapier-atlantyda

Szukam tych dwóch koni, pare miesięcy temu zostały sprzedane prawdopodobnie handlarzowi, stały w Bieruniu (woj. śląskie) u p.Tury.


ponawiam
Poszukuje klaczy Sparta!
Kasztanka w siwiźnie, spora odmiana na głowie i białe skarpety na nogach.
Matka Satyna
Ojciec Pasza
Urodzona 4.4.2010
Sprzedana w 2013 w okolice Łodzi, kupił ją jakiś Pan, podobno do pary do jakiejś kasztanki. Nie mam żadnego kontaktu z właścicielem.
Chcę tylko wiedzieć co u niej, w bazie PZHK znalazłam, że w 2016 urodziła ogierka o imieniu Szmaragt.
Może ktoś coś wie na jej temat???  🤔 🤔
Poszukuję koni:

GRINGO kaszt. po ogierze Madison, ur. 2011
GRANDA kaszt. po ogierze Telco, ur. 2013

matką obydwu jest klacz Gaja, która do 2014 roku stała w woj. zach-pom, więc może ktoś stamtąd kojarzy....?
Aly czyli rozumiem, że PZHK udziela informacji o tym, gdzie znajduje się sprzedany przez nas koń? Nawet jeśli poszedł jeszcze w inne ręce?


Przepraszam, że odpisuję dopiero teraz. PZHK udziela informacji czy koń żyje i w jakim województwie się znajduje. Nie trzeba być właścicielem konia w przeszłości. Jak pisałam po raz pierwszy to się naczytałam że jest bardzo trudno uzyskać informacje, dlatego pierwsza wiadomość była raczej rozpaczliwa. Ale teraz mogę powiedzieć że udzielają bez problemu jeśli nie pytasz o szczegóły. No i oczywiście nie są tam jasnowidzami, jeśli nie zgłoszono zmiany miejsca pobytu czy padnięcia konia, to nie wiedzą o tym. I to mi się niestety przydarzyło. I nadal poszukuję Grafa. Mam nadzieję że moja odpowiedź jest przydatna.  😉
Witam serdecznie wszystkich.

Poszukuje informacji na temat klaczy o imieniu  AKACJA

Rasa : Małopolska
Rok ur : 1998
Ojciec : Plaster
Matka : Arabella
Maść : Skarogniada
Znaki: mała gwiazdka/ plamka
Nr paszportu: 616006570053298
Nr rejestr: 452 w Kr

https://www.bazakoni.pl/akacja-plaster

Wiem ze miała kilka źrebiąt miedzy innymi:

AGAWE (ur 2006) oraz ALASKĘ (ur 2009) po MOGUNIE

Podobno trafiła w okolice Krakowa.
Czy po tych numerach da się zlokalizować konia jak np byłby w stadninie ?

Ślad sie urywa 2013 była w Stajni  Wiejski Konik w Zakliczyn

Za każdą  informację będę bardzo wdzięczna, chciałabym wiedzieć czy żyje i jak się ma.

Dziękuje i  pozdrawiam Asia.

Wystarczy, jak wrzucisz tu coś raz, nie musisz codziennie odnawiać posta.







Z tego co pamiętam Akacja została sprzedana przez właściciela gdzieś w okolice Zakopanego. Niestety nic więcej nie wiem.
Hej, poszukuję konia...
Około rok temu został sprzedany ze Stada Ogierów w prywatne ręce (jak mi wiadomo nie był to handlarz).
Ogier o imieniu Skromny Pan po Pauillac de Meia Lua od Skadena. Rasa sp, urodzony w 2010 roku. Maść kasztanowata z odmianami. Wzrost +/- 163cm.
Niestety nie posiadam zdjęć 🙁
Jeśli ktoś ma jakiekolwiek info na jego temat bardzo proszę o kontakt!


Podłączam sie pod to pytanie. Skromny Pan z rozległym rakiem strzałki, bardzo duży sztorc i przykurcz.
W to samo miejsce trafił także ogier Skansen (Sir Balisco - Skadena/Denard) ur 2008 r kasztanowaty, wnęter.
Udało się ustalić jedynie tyle, że konie trafiły w okolice Bielska-Białej. Facet niestety wyglądał mi na handlarza.
Czy ktoś coś słyszał ?
Szukam Ogierka/Wałacha Nie wiem czy został wykastrowany ponoć tak. Kasztan z łysiną i białymi skarpetkami na tylnych nogach. Ojciec Duryt 151 G Zg, Matka Iskra NN Raczej nie miał udokumentowanego pochodzenia
Imię Dexter, Dendryt, Denek ale miał mieć zmienione na inne z tego co pamiętam zaczynające się na literkę E . Urodziny: 04.2008 . Chciałabym wiedzieć czy wgl żyje. Ojciec tak, matka już nie poszła na rzeź 🙁 .  Stał w okolicach Łeby / Ustki.
Może ktoś go kojarzy. Mogę przesłać więcej zdjęć. Jedno zdjęcie jest wraz z matką. Razem z nią został sprzedany w styczniu 2009 roku.
Witam szukam dwóch koni

1. Wałach Kamaro adoptowany z fundacji Centaurus , tam dostał imię Ernest , natomiast miał paszport więc nie wiem które imie jest używane. Wiem, że adoptujący są z okolic Krakowa ale nic więcej.Z Fundacją trudno mi się rozmawia , traktują mnie jak natrętna muchę gdy wypytuje o konia a na ich stronie od dawna nie ma nowych zdjec . Próbowałam zdobyc kontakt do adoptujących ale według fundacji podobno sobie nie życzyli - według pierwszej wersji , natomiast według następnej to ja nie byłam zainteresowana kontaktem.
Dlatego szukam tutaj - bo jestem zainteresowana i bardzo chciałabym móc cos wiedziec na jego temat, zobaczyc chociaż na zdjęciach.

urodzony 19.08.2010
m- Katalonia o- Ekwador , był ciemno gniady bez żadnych odmian , teraz ponoć siwieje ,
galeria ze strony fundacji
https://centaurus.org.pl/konie/ernest/#page-content

2. Klacz Sarannah ( w paszporcie przez błąd literowy) miało byc Savannah i tak była nazywana.
uodzona 30.07.2010
m - Sahara o - Ekwador , siwiejąca z karej ,
ostatni raz stała w stajni Adrianna koło Łodzi i z tamtąd sprzedana , nie wiem już gdzie bo kontakt jaki dostałam od osoby, która ja sprzedała oraz od właścicielki ośrodka nie istnieje
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
03 marca 2017 21:29
Polecam spisywanie numeru paszportu koni. Później jest o wiele łatwiej prześledzić losy koni. Wystarczy wtedy wysłać e-mail z zapytaniem do Okręgowego Związku Hodowców Koni.
Dementek przykro mi, że twoje poszukiwania tak sie zakończyły 🙁
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
07 marca 2017 14:46
OBIBOK- myślałam, że odnajdę konia i go odkupię. Wolalam go niż jakiegoś sprawnego konia. Każdy inny będzie porównywany do Charliego i żaden mu nie dorówna. On miał w sobie ,,to coś".
[quote author=Hornet link=topic=472.msg2458321#msg2458321 date=1448870734]
Hej, poszukuję konia...
Około rok temu został sprzedany ze Stada Ogierów w prywatne ręce (jak mi wiadomo nie był to handlarz).
Ogier o imieniu Skromny Pan po Pauillac de Meia Lua od Skadena. Rasa sp, urodzony w 2010 roku. Maść kasztanowata z odmianami. Wzrost +/- 163cm.
Niestety nie posiadam zdjęć 🙁
Jeśli ktoś ma jakiekolwiek info na jego temat bardzo proszę o kontakt!


Podłączam sie pod to pytanie. Skromny Pan z rozległym rakiem strzałki, bardzo duży sztorc i przykurcz.
W to samo miejsce trafił także ogier Skansen (Sir Balisco - Skadena/Denard) ur 2008 r kasztanowaty, wnęter.
Udało się ustalić jedynie tyle, że konie trafiły w okolice Bielska-Białej. Facet niestety wyglądał mi na handlarza.
Czy ktoś coś słyszał ?
[/quote]

Mieszkam w Bielsku-Białej, trochę stajni/ludzi/koni znam, ale niestety nie słyszałam o żadnym z nich.
[CIACH] - sio do ogłoszeń! 🤬
A ja napisałam do WZHK z prośbą o udzielenie informacji czy koń sprzedany przeze mnie rok temu jeszcze żyje to odpisali:

W odpowiedzi na Pani pytanie informujemy, że tylko właścicielowi możemy udzielić takich informacji, obowiązuje nas ochrona danych osobowych.


🤔 🤔 🤔

desire   Druhu nieoceniony...
08 marca 2017 09:12
Pialotta, możesz im odpisać, że ochrona danych osobowych tyczy się danych osobowych, a nie informacji na temat tego, czy koń w ogóle żyje. Zresztą, do nich najlepiej zadzwonić i od razu powiedzą czy żyje, czy nie żyje czy ubity. jak mają dobry humor to powiedzą nawet w jakim województwie się znajduje.. 🤣
Właśnie zadzwoniłam, Pani powiedziała, że aktualny właściciel konia może sobie nie życzyć aby takie informacje były udzielane  🤔
ale ubłagałam ją i udzieliła mi informacji, choć powiedziała, że to pierwszy i ostatni raz  👀
Ooo... "tylko właścicielowi" mogą udzielić takiej informacji,. A po cóż właściciel miałby ich pytać o własnego (skoro właściciel?) konia? W celu weryfikacji, czy koń który jest mój i na którego właśnie patrzę jeszcze żyje, czy są to moje halucynacje? 😁

Słusznie desire pisze - taka informacja nie podlega pod ochronę danych osobowych. Ktoś chyba nie wie, co to są dane osobowe...

Chyba się im nie chce odpowiadać na takie zapytania i zmienili strategię 😉
desire   Druhu nieoceniony...
08 marca 2017 09:39
Pialotta, jasssne, nikt sobie nie życzy żeby sprawdzić czy koń żyje.. 🤣  no właśnie, Ty nie masz błagać, ani się płaszczyć, skoro dane konia są ogólnodostępne w bazach pzhk to masz prawo wiedzieć czy koń żyje i nie cackać się z nimi. Zawsze możesz zadzwonić do innego województwa i tak mają te dane. 😉  Mi zawsze mówią bez problemu, chociaż nie powiem, pytają o konkretny powód, dlaczego taka ciekawa jestem.  😁
PZHK ma taki jakiś dziwny system, żeby nie powiedzieć bajzel, że ich dane nie zawsze muszą być prawdziwe 😉
Na moim przykładzie - co roku biorę zaświadczenie o ilości posiadanych koniowatych, bo potrzebuję do ARiMR i ciągle na liście koni widnieje jeden, którego wg. PZHK mam, a który nigdy nie był moim koniem - jako miejsce pobytu miał wpisaną moją stajnię (jak w 2004 wchodziły paszporty to podawało się miejsce stacjonowania konia) i to poprzednią w wlkp., w 2007 roku został sprzedany, a potem sprzedany jeszcze raz co najmniej - a wedle listy koń stoi u mnie 😉 i mam go jako "Kowalska jest posiadaczem niżej wymienionych koni". Poza tym mam też w wykazie konia, którego dawno sprzedałam i miał przepisany paszport, a kolejny właściciel go sprzedał, za to nie wpisali mi jednej kobyły  🤣
Ja z kolei mam konia który wcześniej był własnością "Fundacji i Stowarzyszenia jakiegoś tam" i w PZHK był wpisany jako dwa osobne konie, o takich samych danych, z tym że jeden należał do fundacji a drugi do stowarzyszenia. Na szczęście jak go na siebie przepisywałam w paszporcie to nie robili problemów, "scalili" te dwa konie w jedno i przepisali na mnie  🙂
Poszukuje Wałacha o imieniu  Wotan ,
matka Witka wlkp i ojciec Arlan .
Kary około 175 cm w kłębie białe skarpetki.
Urodzony 2002-03-19 .

Może wie ktoś się z nim dzieje ?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 marca 2017 10:03
dane konia są ogólnodostępne w bazach pzhk to masz prawo wiedzieć czy koń żyje i nie cackać się z nimi. Zawsze możesz zadzwonić do innego województwa i tak mają te dane.


Akurat inną odpowiedź dostałam w w-mzhk w sprawie swojego konia (było podane, że został zarejstrowany w k-pzhk), a gdy napisałam do k-pzhk dowiedziałam się, że pojechał do Francji.

Może ewentualnie próbować z pisaniem do różnych wojewódzkich zhk?
Witajcie,  🏇 🏇

Poszukuję kasztanowatej klaczy Korwetta z matki Kojota, ojciec Rytm. Czy ktoś z Was ją zna lub wie gdzie znajduje się ta klacz? Pytam wyłącznie dla własnej informacji, ponieważ posiadamy w stajni jej matkę, a owa Korwetta jest jej jedynym potomkiem i bardzo ciekawi mnie jak wygląda i jak się sprawuje.

Pozdrawiam,
IM
irena.matysiak ile mniej więcej może mieć lat? Znałam kasztankę Korwette. Tylko teraz miałaby co najmniej 11 lat. Stała w zachodnio-pomorskim.
Moon   #kulistyzajebisty
16 marca 2017 10:17
Też znałam kasztankę Corvettę - ale nie mam pojęcia co do jej papieru. W 2007-2008 miała 4/5 lat, więc nie wiem czy się łapie wiekowo w ogóle 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się