KOCHAM KINO :)

CzarownicaSa no wiesz, ten film jest od 16lat, wiec ostrego seksu nie ma 😀 ale sceny są mocniejsze, więcej widać no i jest...ostrzej 😉
Druga część to odkrywanie demonów Greya, seks, nowa praca Any, seks, perypetie z jej nowym szefem, jeżdżenie windą bez majtek, seks, perypetie z byłą uległą Greya, dla odmiany seks i wielkie love story na koniec  😁
Byłam na Lego Batman - uśmiałam się i wyhahałam jak norka! Nie zawiodłam się 😀 Rechotaliśmy z mężem głośniej niż dzieci na sali, a to pewnie dlatego, że film jest PEŁEN odniesień do popkultury i żeby wyłapać kontekst, trzeba mieć trochę więcej niż 8 lat 🙂 Już nawet nie od napisów początkowych, a od czarnego ekranu przed nimi jest śmiesznie 🙂 W tym pobił nawet Deadpoola :p

Przed był też zwiastun filmu Lego Ninjago - okazuje się, że to ten sam rodzaj humoru:
- Zniszczyłeś mi dzieciństwo!
- Jak miałem je zniszczyć, jak mnie w nim nie było?! Nawet nie dotykałem!


😁

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 lutego 2017 07:50
No tak, love story z wielkim Panem i Władcą musi być 😁
Ja już mam zapowiedziane, że będę to oglądać z przyjaciółkami i Martini jak wyjdzie normalnie 😎 Do kina jednak nie pójdę, szkoda mi kasy 😁

Oj nakręcacie na tego Batmana 😜 Ale chyba poczekam na polski dubbing w necie, jeśli to takie pełne w smaczki to mogę ich po angielsku nie złapać do końca 🙁
Sherpa - Świetny dokument. Mocna 8-ka
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
14 lutego 2017 21:55
Obejrzałam zwierzęta nocy mam mieszane uczucia, oglądało mi się ciężko, nie porwał mnie, jednak końcówka filmu, gdzieś tknęła. Nie wiem.
smartini   fb & insta: dokłaczone
14 lutego 2017 22:31
subaru2009, miałam podobne odczucia, coś nie zagrało. Jakiś taki porwany, jakby reżyser zrobił swoją robotę a potem producent to pociachal zeby 'naprawic'.
Dzisiaj powtorka Kate i Leopold <3
kto nie widział Wołynia to jest za darmo w necie

http://ekino-tv.pl/movie/show/wolyn-hd-2016-pl/19166
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
18 lutego 2017 04:40
kto nie widział Wołynia to jest za darmo w necie

http://ekino-tv.pl/movie/show/wolyn-hd-2016-pl/19166


Dzięki, właśnie obejrzałam
żaczkowa   gone with the wind
18 lutego 2017 07:49
Sztuka kochania - kolejny po "Bogach" świetny polski film, idealnie wciąga w klimat tamtych czasów, świetne kostiumy i muzyka. Dla Boczarskiej chyba jedna z ról życia, a Lubos klasycznie 😍 😍 😍
Oj tak, Boczarska świetna, film dobry. Trochę nie pasowało mi tło w tym filmie. Takie plastikowe się wydawało. Ale całość bardzo dobra, zdecydowanie polecam.
Dziewczyny, nie mogę znaleźć online filmu "Dom na końcu ulicy" (House at the end of the street) z Jennifer Lawrence. Może komuś rzucił się w oczy na jakimś portalu?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 lutego 2017 09:02
jest w popcorn time. 😉
madmaddie dziękuję, chociaż szukałam czegoś, gdzie nie będę musiała nic ściągać, tylko obejrzę online. Mac niestety odmawia ściągania programów z nieznanych stron.

Manchester by the sea czekałam trochę na ten film, bo już wcześniej słyszałam o nim dobre komentarze. I warto było czekać. Młodszy z braci Affleck'ów był świetny!
[quote author=żaczkowa link=topic=51.msg2644461#msg2644461 date=1486076490]
Wiecie może gdzie kupię ten album?
http://m.empik.com/the-crimson-wing-mystery-of-the-flamingos,p1093587272,ebooki-i-mp3-p
Kompletnie nie mam pomysłu gdzie szukać poza Empikiem, a tutaj sprawdzam od 2 lat co jakiś czas i chyba się nie pojawi 🙁
To muzyka do dokumentu o flamingach, a utwór Arrival of the birds jest głównym motywem Oscarowej Teorii wszystkiego . 😍
[/quote]

nie wiem czy już kupiłaś ale pokazuje mi, że można ją kupić
żaczkowa   gone with the wind
26 lutego 2017 08:06
Kakela, mi też, ale to są cyfrowe pliki mp3, a chodzi mi o fizyczną płytę 😉
żaczkowata a to przepraszam, nie spojrzałam dokładnie :kwiatek:
Mi sie Zwierzeta Nocy bardzo podobaly. Koncowka idealna wrecz, dopelnienie calej historii. Chociaz na poczatku tez zostalam z takim "ale jak to?", to po przemysleniu bardzo mnie ta koncowka rusza!
Oglądałam ostatnio Jackie - o litości... czy tylko mi się aż tak nie podobał ten film? Koszmarna, irytująca muzyka, Natalie z jedną miną i w ten sam sposób calutki czas. Scena pokazująca 'wypływający mózg' nie wiem PO CO wsadzona do filmu. Bleh! Wymęczyłam się okrutnie.
żaczkowa   gone with the wind
26 lutego 2017 17:43
magda, mnie się Portman bardzo podobała, kostiumy wspaniałe, a muzyka oryginalna, ale całokształt mnie wynudził. W sumie nie wiem co twórcy chcieli pokazać, spora część widzów przysypiała. A scena z mózgiem jak dla mnie może być, ale biolchem przeze mnie przemawia 😉  Dałam 6/10.
Mnie nie obrzydza takie coś, ale zupełnie nie rozumiem celu pokazywania takich scen.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
27 lutego 2017 05:14
Ogladacie Oscary? Co tam sie wydarzylo, masakra!!!

Nigdy sie tego nie spodziewalam, ze mozna pomylic koperty  😜
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 lutego 2017 07:51
Nie oglądałam, o co chodzi? 👀
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
27 lutego 2017 08:19
Tak w skrócie: wyczytali, że Oscara za film dostaje La la land, twórcy aktorzy etc. wyszli na scenę. Podziękowania w toku, nagle na scenie robi się małe zamieszanie, obsługa wymienia koperty i.. okazuje się, że zaszła pomyłka i nagrodę otrzymał Moonlight.  😜

Tradycyjnie, ostatnia statuetka wręczana jest w kategorii najlepszego filmu. W tym roku z okazji 50-lecia filmu "Bonnie i Clyde" producenci tegorocznej gali postanowili, że Oscara laureata najważniejszej kategorii zaprezentują Faye Dunaway i Warren Beatty - odtwórcy głównych ról. Wszystko było w porządku, Beatty trochę droczył się z Dunaway i publicznością, przeciągając w nieskończoność odczytanie zwycięzcy. Pokazał kartkę swojej koleżance z planu, która przeczytała, że najlepszym filmem zostaje "La La Land". Producenci filmu razem z obsadą i ekipą weszli na scenę, odebrali statuetki. Była już nawet mowa z podziękowaniami, po czym na scenę wkroczył producent gali i powiedział, że nastąpiła ogromna pomyłka - właściwym wygranym jest "Moonlight" Barryego Jenkinsa.

Beatty tłumaczył, że otrzymał złą kartkę - tę, na której było nazwisko Emmy Stone, laureatki Oscara dla najlepszej aktorki za rolę w "La La Land". Prowadzący galę Jimmy Kimmel próbował obrócić całą sytuację w żart. - Wiedziałem, że to spieprzę. Naprawdę - powiedział.

Na sali zapanowała konsternacja, a stojąca już publiczność nie wiedziała, czy to co się właśnie dzieje, jest częścią jakiegoś zaplanowanego show. Nie zdarzyło się do tej pory, aby w najważniejszej kategorii ceremonii rozdania nagród tej rangi zaszła pomyłka. (http://www.tvn24.pl)
żaczkowa   gone with the wind
27 lutego 2017 08:25
Jak dla mnie to była nawet większa wieś niż koperty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 marca 2017 16:31
Harry and Snowman - niesamowita historia. Nie tylko o parze jeździeckiej, ale też o tym jak wygląda życie w rodzinie koniarza. Mnie chwyciło za serce.

Obejrzałam też wreszcie Sing! , na razie z polskim dubbingiem.... I zawiodłam sie trochę 🙁
Generalnie bajka jest spoko, fajna muzyka i fajnie zrobiona. O dziwo brak dwuznaczności, zrobiona chyba tym razem tylko "pod dzieci". Ale przy tym wszystkim historie postaci sa jednak dosyć "dojrzale"- zasiedziala pani domu ktora chce robic kariere, nastolatka przyblokowana przez chlopaka, chlopak z gangu ktory nie chce w nim byc i koala który miał marzenia i zderzył się z rzeczywistością(a co tam ta mysz robiła to już komplet Nie nie wiem o.O wkurzała mnie). Brak mi tam jakiegoś takiego poukladania.
Ale na plus przedstawienie postaci(w sensie ujecia), choc przez ich ilość wiemy o nich strasznie mało i ciężko się z któras związać.
I osobiscie zawiodłam się piosenka Minny (?), myślałam ze będzie wielkie wooow a było srednio(na tle innych moim zdaniem wypadla slabo).
Dałabym takie 6/10. Obejrze na pewno drugi raz, po angielsku, bo widziałam opinie, ze niby dobrze ze nie zamieniono piosenek na polskie, ale ponoć przez pomieszanie językow piosenki trochę stracił sens(nie wiem czy dobrze to opisuje).
Starałam sie nie zdradzić spoilerow 😉
Logan - 9/10. Naprawdę, tak dobrego filmu się nie spodziewałam po tych wszystkich Wolverinowych niewypałach 😀
Ja tam lubię wszystkich x-menów. Na pewno pójdę 🙂
Sztuka kochania - film jeszcze się nie zaczął, a już się skończył. Dawno nie widziałam czegoś, co tak mnie wciągnęło, że nie zauważyłam a już był koniec.
Był sobie pies - ryczałam pół filmu, moje dziecko ryczało cały.
Też byłam na Loganie, nie jestem na bieżąco z X-Menami, ale bardzo mi się ten film podobał, mega wciągająca fabuła!
ja widziałam wczoraj Moonlight i mnie bardzo się podobał, ale to w ogóle kompletnie moja estetyka, tematyka i styl, bardzo lubię spokojne filmy, w których 'nic się nie dzieje'.
W przyszłym tygodniu planuję Manchester By The Sea.
infantil, MAnchester by the sea moim zdaniem miażdży. Scenariusz, dialogi, gra  Afflecka... to kurde mistrzostwo. Ryczałam jak głupia, tak poza tym 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się