Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Martita   Martita & Orestes Company
02 stycznia 2017 01:54
Bea1 9 lat z Włochem pod jednym dachem też robi swoje i łączę się w bólu nadmiernej gestykulacji. Bawi mnie od zawsze wymowa bagaglio  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 stycznia 2017 11:54
A dzisiaj natknęłam się na taki artykuł http://distractify.com/geek/2016/03/30/people-who-point-out-grammar-mistakes-jerks

łi tam, wystarczy grammar nazi :P
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
04 stycznia 2017 11:39
bea1- na Mazurach pójść na pole, to znaczy pójść na pole, np. sprawdzić jak zboże rośnie. A tak idzie się ,,na podwórko"  😉 ewentualnie ,,na dwór".
Mnie drażni ,,zjadanie" końcówek: ,,ja rozumie", zamiast ,,rozumiem"- a to akurat z podkarpacia  😉
Omatkoicórko... Straciłam cierpliwość do aroniastego w wątku dla zoltodziobow. Jestem pełna podziwu jak można z taką konsekwencją samemu sobie zaprzeczać  😵
milenka_falbana, bo są ludzie, którym nie da się pomóc
Pytają co prawda, ale z góry znają odpowiedź na swoje pytania 😂
Kiedyś sama chciałam "ratować świat" bo było mi zawsze szkoda takich koni... a dziś - cóż - odwracam wzrok, bo tak jest niestety rozsądniej
Przez ratowanie świata tylko sobie człowiek wrogów narobi :/ a dla koni i tak nic się nie zmienia

smartini   fb & insta: dokłaczone
15 stycznia 2017 11:16
a tak, aroniasty wygrała mi tydzień!
_Gaga, ja coraz częściej zaczynam stosować revoltę jako zamiennik kawy - jako niskociśnieniowiec jakoś muszę sobie radzić a podnoszenie ciśnienia kofeiną jest brutalne dla żołądka :P
a wrogowie - cóż, wolę ich niż żmije udające przyjaciół, przynajmniej wiadomo na czym się stoi 😂
desire   Druhu nieoceniony...
21 lutego 2017 13:10
no cóż, wkurza że w wątku o kupnie koni ostatnio offtop na jakieś 10 stron, ale pare postów w ulubionym wątku moderatorki już dostaje bure, a jest przecież możliwość przeniesienia.  🙄 co za wybiórczość i 'obiektywność'.  😎
po raz kolejny re-volta udowadnia, że lepiej w ogóle się nie odzywać, w szczególności w wątkach do ciciania.  💘
🤔
Ale wycieczki osobiste i bardzo bezpośredni sposób odpowiedzi na wypowiedzi innych użytkowników forum są OK?
A to przypadkiem nie jest tak że 99% końskiego działu forum służy do adorowania we wzajemnym towarzystwie?
DressageLife, na moje oko to KR (osobiście mnie to nijak nie wkurza, ale faktycznie z założenia 100% lukier), kącik folblutów (wątek samouwielbienia użytkowniczki halo) i Młode Konie może jeszcze, to że nie wszystko jest merytoryczne jak publikacja naukowa nie oznacza od razu jakiejś przesadnej adoracji. No i forum w sumie jest m.in. do pogadania o dupie maryni, to ma też relaks w czasie wolnym być a nie sympozjum 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
21 lutego 2017 18:02
A to przypadkiem nie jest tak że 99% końskiego działu forum służy do adorowania we wzajemnym towarzystwie?

słuszna uwaga  :kwiatek:
Kokosnuss nie wywołuj halo z lasu  😁
Nikt nikomu nie broni zakładać merytorycznych tematów. Zaczynać merytorycznych dyskusji... na każdy temat - bo przecież nie tylko na koński.
Interesuje mnie jakiś wątek (albo jakaś para jeździec + koń) - to tam wchodzę, patrzę. Nie interesuje mnie - to nie wchodzę. Dużo mamy wątków zdjęciowych - człowiek wstawia zdjęcie czy filmik - to takie złe napisać 2 słowa? Czy to zawsze lukier, walizy wazeliny, adoracja adoracji etc? Z resztą: podoba mi się jakieś zdjęcie - to powiem, że ładne. Miło. Nie podoba mi się - to nie powiem, że ładne.
Natomiast nie podobają mi się wycieczki osobiste i ogólny niespecjalnie miły wydźwięk niektórych postów w zwykłej dyskusji.
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 lutego 2017 21:34
Tylko że w merytorycznych tematach bardzo szybko pojawiają się użytkownicy, którzy nie mają nic mądrego do powiedzenia i temat pada.
Dlatego ja takie tematy tylko czytam  😁 😁 😁
Odnoszę wrażenie, że autystycznie się tu robi. Każdy pisze o swojej dupie mając w dupie wszystko i wszystkich. Jak się czyta wątki, to wygląda to teraz tak:
A:Mój koń zesrał się dzisiaj na różowo. Czy to groźne?
B:Mój koń nie zesrał się dzisiaj na różowo.
C:Mój koń dzisiaj wcale nie srał.
D:A co to jest koń?

Nosz kur... nie chce się pisać. Nawet nawalanek nie ma jak kiedyś. Tylko popłuczyny nastolatek z przerostem formy nad treścią.
asds   Life goes on...
23 lutego 2017 20:33
Odnoszę wrażenie, że autystycznie się tu robi. Każdy pisze o swojej dupie mając w dupie wszystko i wszystkich. Jak się czyta wątki, to wygląda to teraz tak:
A:Mój koń zesrał się dzisiaj na różowo. Czy to groźne?
B:Mój koń nie zesrał się dzisiaj na różowo.
C:Mój koń dzisiaj wcale nie srał.
D:A co to jest koń?

Nosz kur... nie chce się pisać. Nawet nawalanek nie ma jak kiedyś. Tylko popłuczyny nastolatek z przerostem formy nad treścią.



XD!! Kurde leżę w łóżku i kwiczę z śmiechu!

Pokemon mój mistrzu podsumowań!  😂 😂
a tak, aroniasty wygrała mi tydzień!


A mnie to wkurza (nic do Ciebie nie mam, chodzi tylko o sposób wypowiedzi 😉 ). Czy to stwierdzenie wyewoluowało ze 'zrobiła mi dzień'?
Przerażające są te dosłowne tłumaczenia,  które po polsku tracą i urok i sens.
Jeszcze 'wygrała mój tydzień' by jakoś brzmiało...
smartini   fb & insta: dokłaczone
25 lutego 2017 08:51
Ramires, ja normalnie takich zwrotów nie używam :P ale bawią mnie niezmiernie więc w zabawnej sytuacji owszem 😁 coś na zasadzie zartobliwego popełniania błędów :P 
desire   Druhu nieoceniony...
25 lutego 2017 12:27
Sankaritarina, wole bezpośrednią odpowiedź niż nie szczerą czy też owijanie w bawełne i to nie tylko na forum, ale i w życiu, nie uważam żeby nie było to ok.    Za to sytuacja, którą opisałam była wyjątkowo nie fair, w innych wątkach mogą się mnożyć offy stronicami i modzi zwykle nic z tym nie robią. edit: zresztą jaki ma być wydźwięk posta, jeśli ktoś uważa, że "nie wiem ale się wypowiem"  i reaguje totalną ignorancją na wytłumaczenie? To żółtodziobów widze można, stałych bywalców nie... 😵  Ciekawe czy byś tak zajadle stanęła po stronie koleżanki, gdybyś nie znała jej osobiście.  🙄
Ja też wolę szczere odpowiedzi - dlatego zapytałam czy zatem wycieczki osobiste oraz ton wypowiedzi są ok, wg Ciebie.
Z resztą - myślałam, że też jesteś moją koleżanką i mogę się odezwać - zatem nie rozumiem tego ostatniego zdania = szpilki w moją stronę (a już określenia "zajadle" totalnie nie rozumiem - ale OK, każdy ma prawo do własnego zdania).
Są offy w innych wątkach - można je zgłosić. Z resztą, akurat w tym wątku o kupnie konia to ja jakiegoś super-wielkiego offa nie widzę, bo cały czas było o kosztach związanych wokół kupna konia - no, ale może to być moja interpretacja, może czegoś nie dopatrzyłam.
No, ale ode mnie już EOT na ten temat.
Kwestia tego, że temat o kosztach jest oddzielny, a wszystko zaczęło się w celu wyjaśniania i przepychanek ze Smokiem.
asds   Life goes on...
25 lutego 2017 22:39
Czyli nie tylko ja odnoszę wrażenie że ludziom na r-v coraz bardziej brak dystansu do wypowiedzi innych użytkowników?

Inna kwestia że mało kto potrafi u nas machnąć ręką na czyjś komentarz. Smutne (a i często komiczne) że mamy potem po około 10 stron tekstu który wygląda niczym scenariusz do sceny z Klanu gdzie kartony na poboczu zabiły Hankę Mostowiak.
smartini   fb & insta: dokłaczone
26 lutego 2017 11:05
asds, ja to bym nawet powiedziała, że nie 'coraz bardziej brak' a  absolutnie brak dystansu do czegokolwiek' 😁 no serio, strach zazartowac, zasmiac sie pod nosem czy wplesc jakis luzniejszy komentarz, bo zaraz wszyscy z kijami w zadkach Cie zagryza. Dobrze, ze jeszcze nie dostaje sie bana za brak pogrzebowej powagi :P
Smutne (a i często komiczne) że mamy potem po około 10 stron tekstu który wygląda niczym scenariusz do sceny z Klanu gdzie kartony na poboczu zabiły Hankę Mostowiak.


W Klanie?????
desire   Druhu nieoceniony...
26 lutego 2017 11:09
Sankaritarina, :kwiatek: luz.

asds, bo ludzie zbyt poważnie biorą forum i Smoka 😉 😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
26 lutego 2017 11:54
Smutne (a i często komiczne) że mamy potem po około 10 stron tekstu który wygląda niczym scenariusz do sceny z Klanu gdzie kartony na poboczu zabiły Hankę Mostowiak.


W M jak miłość  😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
26 lutego 2017 12:07
Ja chyba jestem z innej części inernetów jednak, ja zrozumiałam ten Klan i kartony w ten sposób...
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 lutego 2017 20:56
smartini, to jesteśmy z tych samych internetów  😁 😁 😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
26 lutego 2017 21:02
Facella, pjona 😅
A jak ja nie zauważyłem problemu to z których jestem?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się