Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

infantil, Ty zamierzasz zostawić sobie jakiś kawałek ciała do tatuowania na "starość" 😉?

Ja mam plan na nowe dwie sztuki (stanowiące całość)... Czekam aż mi się wyklaruje sytuacja finansowa i umawiam się na termin, prawdopodobnie do Azazela bo mam o nich zaufanie.
Mam termin na pierwszy tatuaż na koniec kwietnia i mam wahania od  😍 przez  🤔wirek: aż po  😲.
Czyli lekko peniam, a jeśli taki stan potrwa do kwietnia to moje nerwy tego nie zniosą.
Chess spokojnie, to dopiero pierwsza ręka i dopiero pierwszy tatuaż w tym roku  😁
A w ciągu 12 miesięcy 🤣?
Aprilla, nie będę obiecywać, że twój stan się unormuje 😀
Mam termin na pierwszy tatuaż na koniec kwietnia i mam wahania od   😍 przez  🤔wirek: aż po  😲.
Czyli lekko peniam, a jeśli taki stan potrwa do kwietnia to moje nerwy tego nie zniosą.


Ale że co, bólu się boisz, czy nie jesteś pewna wzoru w sensie czy Ci się nie znudzi za jakiś czas?
Mi się wydaje, że nie o ból chodzi tylko właśnie o ogólne wątpliwości. W końcu to coś na całe życie i na dodatek jest muuultum możliwości odnośnie wzoru, miejsca i całej reszty 😉
Ja mam to szczęście, że sama sobie narzuciłam wyśrubowane standardy co do miejsca na ciele wiec zaraz mi się ono skończy i kuszenia nie będzie, o.
Bólu się nie boję (ale nie przepadam 😉). Trochę strach przed nieznanym, trochę tak jak pisze Chess - w końcu funduję sobie coś na własne życzenie i do końca życia bazując na... opiniach obcych ludzi.  💃 Myślę, że z kolejnym będzie łatwiej.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 lutego 2017 20:10
Poszukuję inspiracji  👀 Chcę zrobić napis - 1 zdanie, 11 słów, po angielsku. Bardzo dla mnie ważne i chciałabym móc od czasu do czasu na nie patrzeć, żeby mi o czymś przypominało  😉 Kwestia tego, że nie mam pojęcia, w którym miejscu na ciele pasowałby taki tatuaż.. macie jakieś pomysły? Nie bardzo chcę robić w widocznym miejscu (póki co z widocznych mam tylko mały znaczek na nadgarstku). Heeeelp!  :kwiatek: 😉
Hmn, może coś takiego (nie chodzi o napis, a o umiejscowienie):
obrazek

smarcik, ja mam napis na udzie - 9 słów po angielsku - FOTO, nie mogę znaleźć obecnie lepszego zdjęcia. Miejsce jest takie, że podług tatuażu dobieram długość spódniczek :P Wiem doskonale, kiedy są za krótkie, więc tak naprawdę tylko w sytuacji krótkich spodenek czy stroju kąpielowego go widać 🙂
smarcik a biodro? albo nawet podbrzusze w sumie żeby się zmieściło całe zdanie 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 lutego 2017 20:27
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: Miejsce pod piersią i udo już pomalowane  😂 Na biodrze wygląda ciekawie, chyba zrobię wizualizację markerem na początek (bo obawiam się, że mój napis jest nieco za długi)  😉
Udo mi się tez podoba.
Ja nadal szukam odpowiedniego miejsca.
Nie boicie sie, ze to miejsce może tyć i chudnąć, przez co tatuaż może się zniekształcać ?
I kwestia np depilacji czy laserowej czy depilatorem -nic się nie stanie z barwnikiem ?
Sonika, ja mój tatuaż mam 3 lata (teraz w październiku będą 4) od tego czasu nic mi się nie zniekształciło 🙂
mackbet tylko nie wiem czy tylko ja tak mam, że moja waga waha się 3-4 kg w jedna lub drugą. Potrafię szybko przybrać i szybko schudnąć, najbardziej widoczne jest to oczywiście w cyckach, boczkach i właśnie w udach. Boje się że może mi się rozciągnąć tatuaż  🙄 Może mam obawy z kosmosu, dlatego pytam i konsultuję
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 lutego 2017 20:54
Sonika jak przytyjesz ze 30kg to może się troszkę zniekształcić  🙂 Albo jak zrobisz na podbrzuszu i będziesz miała bardzo duży ciążowy brzuch  😉
A ja się jaram *__* Wyklarowała się nam kwestia finansowa i mam zielone światło dla dwóch tatuaży na które zachorowałam.
Pomożecie? Planowałam robić w Azazelu do którego mam zaufanie ale może macie jakieś propozycje (Warszawa i okolice) miejsca gdzie zrobią mi koty zbliżone do tych, akwarelowo, jeden czarny a drugi kolorowy. Prawdopodobnie w pozycjach zakreślonych ale to płynna kwestia. Jeśli chodzi o wielkość to mają się smieścić pomiędzy obojczykiem a stanikiem czyli po ok 8 cm wysokości.
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/16699906_1403779816308336_1870653894_n.jpg?oh=f9252bfc768ebeccc3b96cbc46a4ac83&oe=58BC6F6F
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 marca 2017 08:07
Z wawy to yadou🙂
Ale u niej to pewnie termin mnie zabije 🤣
A jak u niej z cenami? Wiem już mniej więcej ile kosztowałyby w dwóch miejscach.
Chess, Ja próbowałam się do niej dostać jak były zapisy, niestety okazałam się niegodna 😀
Averis   Czarny charakter
04 marca 2017 10:20
Yadou robi zapisy raz na trzy miesiące. To według mnie nie jest długi czas oczekiwania. Ja na tatuaż w czerwcu zapisałam się w marcu (tylko celowo chciałam jak najodleglejszy termin). Najlepiej przyjść osobiście z samego rana, bo jest sporo osób. Zapisy mailowe rzadko kiedy się udają.
kontestacja, nie brzmi to zbyt pozytywnie.
Obejrzę sobie jej prace i jeszcze się pozastanawiam. Azazela darzę uczuciem, terminy też ma dobre ale nie ma tam już Marty, która mi pasowała do piór i którą widzę w tych kotach. Wiem, że nadal robią akwarelki i ogólnie jak patrzę na ich prace to większość mi się podoba (w tym sensie, że ładne i fajne ale nie dla mnie 😉 ) no ale mam wątpliwości.
Kurde, nauczyłam się używać google w takich tematach 😀 Właśnie sobie przeglądam.

Zainteresowała mnie Aldona z Szerytattoo. Zna ktoś? Z tego co widzę to oceny mają dobre.  W google prawie same 5, tylko jedna nieuzasadniona 1 (nie znoszę takich ocen...)
Chess do motywów zwierzęcych w Warszawie TYLKO Julia Szewczykowska z juniorink 🙂. Mam od niej sokoła na całe udo i jestem mega zadowolona.
Obczaiłam i powiem Ci, że o ile te zwierzaki ma super to chyba nie tego szukam. Chcę, żeby te koty były takie pozornie swobodne i luźno malowane. U niej jednak wszystko ma kontury dość mocno 🙂
Obejrzałam sobie prace yadou i "na szczęście" nie krzyczą do mnie.
Napisałam właśnie do Azazela. W sumie to do wszystkich trzech... niezły bałagan mi się robi w wiadomościach 🤣 3 studia o tej samej nazwie.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 marca 2017 11:11
Chess przecież to są ludzie z czołówki, czego Ty chcesz się dowiedzieć z komentarzy w google?  😉 Czy zrobi buraka? Nie zrobi. Czy odwoła termin w ostatniej chwili? Nie odwoła. Na żadną egzotyczną wyspę z Twoimi pieniędzmi też nie ucieknie. O poziomie tatuatora świadczy jego portfolio, a zarówno Aldona jak i yadou mają przecież setki prac do obejrzenia w internecie  😉 Podoba Ci się styl to działaj, nie - szukaj dalej  😉


Swoją drogą 3-miesięczny czas oczekiwania to jest naprawdę nic, nie sądziłam że yadou ma tak szybkie terminy.

A z akwarelowych prac moim zdaniem warta uwagi jest jeszcze Magda Bujak z ink miners.

I mój idol Ondrash  😜 Ale on robi raczej swoje pomysły i termin oczekiwania przy dobrych wiatrach to jakieś 2 lata  😉
smarcik, mojej znajomej ostatnio jedna dziewczyna z dobrym portfolio w czasie dziarania zmieniła nieco projekt 😉 Jej zdaniem zmieniła na lepsze, naszym na gorsze. W każdym razie wolę brać informacje od ludzi którzy byli i czuli na własnej skórze, dosłownie 🤣
Po googlu, facebooku i fotkach jestem w stanie stwierdzić kto mi się podoba a kto nie. Obejrzałam tę Magdę. Faktycznie fajne akwarelki. Napiszę do nich.
Chess, nie się jej prace bardzo podobają, ale pewnie jest tak jak piszeAveris,. Ja nie miałam możliwości podjechania na konsultacje w studiu i umówiłam się u kogoś innego 😉 Ale na pewno nie odpuszczę i przy kolejnych zapisach pojawię się u niej osobiście 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 marca 2017 14:06
Chess tak pomyślałam, że jeszcze Katja z Dirty Lust mogłaby Ci się spodobać 🙂
smarcik, niektóre totalnie odpowiadają temu czego szukam 😀 Odezwę się do nich. Dzięki
Magda Bujak jest najlepsza na świecie, właśnie goję kolejny mój tatuaż od niej  😁 pokażę jak się wygoi
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się