Końska Rewia Mody XI 2017

Znalezione kilka fot nowych, może jeszcze ktoś nie widział 😉

wątek zamknięty
Ten róż jest cudowny! Ale mój Wałaszek by mnie zabił chyba  😁
wątek zamknięty
Ten granat z czerwienia wygląda przyzwoicie jak dla nas  🙂
wątek zamknięty
Łe, nic ciekawego. Względnie ten jasny czaprak ładny, ale nie aż tak, żeby go kupować. Całe szczęście. 😎
wątek zamknięty
a w sumie nie powinien jakoś już nowy eskadron wchodzić?
wątek zamknięty
kitty Podobno początek Marca ma już być 😉
wątek zamknięty
O nie, kupiły mnie te pastelowe różo-szarości 😵 Są takie cudne! I ten kantar z futrem i ochraniaczki 😍 Jak nie lubię takich mdłych i różowych rzeczy, tak te mi się strasznie podobają, ciekawe jak na żywo 😀
wątek zamknięty
To róż z brązem a nie szarym 😉
Chocochip jak w kolekcji z 2009 roku
wątek zamknięty
Mój ekran pokazuje wybitnie szarość, czas chyba na kalibracje 😂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
24 lutego 2017 06:57
A do mnie (o dziwo! 🤣 ) nic jakoś szczególnie nie gada 🙂  Pewnie dlatego, że mam róż z kolekcji Chocochip 2009. Moooże kantar, ale to bardziej w kategoriach typowej zachcianki 😉
wątek zamknięty
Ładny ten czerwony kantar z futrem. Taka stonowana kolekcja.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 lutego 2017 07:48
A dla mnie te kolory są takie straszliwie mdłe - szczególnie róż i brąz. W Chocochip one były żywsze, weselsze, a tu tak jakby komuś barwnika zabrakło 😉
wątek zamknięty
Ornamenty w nowym Eskadronie  😜
Wreszcie się przyłożyli do detali 🙂
wątek zamknięty
Kazda kolekcja jest inspirowana flagami/barwami roznych panstw czy mi sie zdaje??
wątek zamknięty
Skoro wracamy z młodym do pracy pod siodłem to należałoby konia ubrać w jakiś komplet  😁
Mumin w Lavenderze (od Laguny  :kwiatek🙂 i grafitowych owijkach pod ledwo widoczny szary na lamówce 😉


wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
25 lutego 2017 17:33
Powiedzcie, że nie potrzebuje kolejnego czapraka  😵 Wczoraj na stoisku konika wypatrzyłam eskadrona, na którego już się trochę czaje  🙄 no i tak walczę ze sobą
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 lutego 2017 07:38
dairoxroxi, fiolety zawsze piękne 🙂 Na pewno to dla niego lepszy kolor niż Racinggreen 🙂
wątek zamknięty
Lepiej będzie wyglądał Eskadron dl czy vs z tej nowej kolekcji pod siodłem Daw Mag Hubert 18"?
I jak wypada dl Eskadrona w porównaniu do dl Anky?
wątek zamknięty
Hubert to siodło wszechstronne, więc vs.
wątek zamknięty
Lepiej będzie wyglądał vs. - dl jest pod ujeżdżenówkę. Mam Hubert rozm 17'' i używam vs.
wątek zamknięty
Właśnie większość czapraków mam dl, ale po kupieniu Pisciny dl z nowej kolekcji Anky trochę jestem w szoku, że jest aż tak duża w porównaniu do starej kolekcji.
wątek zamknięty
Monika228, DL da się pod Huberta wsadzić, jak nie ma czystych VS, ale nie znaczy, że lepiej wygląda  🤣

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 lutego 2017 16:15
Monika, DL Eskadrona jest jeszcze dłuższe niż DR Anky - Eskadrony wyglądają miejscami jak derki 😉
wątek zamknięty
Wrzucę też tutaj Karego w gypsy grey  🙂
wątek zamknięty
Tulipan jak zwykle szał ciał  😲
wątek zamknięty
Monika228, - tak wygląda eskadron DL pod Hubertem 17,5". Wcale bez tragedii imo 😉


Dla porównania VS pod tym samym siodłem:


Proszę nie bić za dosiad i konia, to stare zdjęcia 😉 Na drugiego smoka często też zakładam DL pod 17,5 wszechstronne, bo łatwiej upolować DL-ki wyprzedażowo i na moim (a w zasadzie mojej mamy 😉 ) drugim grubaso-smoku wyglądają lepiej niż VS, a przy okazji mogę mu moją ujeżdżeniówkę na grzbiet wpakować jak wsiadam bez wyciągania kolejnego czapraka (chłopaki mają podobne grzbiety, więc siodło pasuje). Plus teraz robię dzióbki z czapraków, a na zdjęciach są jeszcze bez, więc szmaty wystają jeszcze kilka cm mniej.

tulipan, - pięknie! 😍

Widział ktoś gdzieś anky black brokat DL? Jak się już zdecydowałam, to nie mogę nigdzie znaleźć 😵
wątek zamknięty
keirashara, tylko nowe cottony są dużo większe teraz niż te ze starych kolekcji niestety.
wątek zamknięty
Powiem Wam, że wszystko zależy od gustu. Ja lubię jak duuużo czapraka wystaje i robi tak trochę za kocyk. Na kucyka około 130 pod siodło wszechstronne wkładam ujeżdżeniowy jarpola i mi się widzi, ale co kto lubi.
wątek zamknięty
Puma,  - to są juz te duże cottony 😉 Mam i stare i nowe, ale w większości nowe. Nici violet jest mniejszy od tej Dl-ki ze zdjęcia. Nie wiem jak vs, bo od dawna nie kupuje.
SzalonaBibi,  - ja też nie lubię czapraków "na styk" 😉 Na wielkoludach to dopiero śmiesznie wygląda.

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.