Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

a czy ktoś widział promocję na ogłowia? 🙂


Ogłowia w Bergo 🙂
[s]ma ktoś może kod promocyjny do GNL ? 🙂[/s] Doczytałam pare postów wyżej 🙂
Jest jakiś aktualny kod do konik.com.pl ?
www.salonmiko.pl
-15% na kurtki, bryczesy softshell, termobuty, kamizelki, bluzy i czapki dostępne od ręki.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
27 lutego 2017 16:38
-12% na pasze i suplementy w unique-equine 🙂

poszukuję derkę siatkową z kapturem na 145 lub 155, ktoś coś widział? plizz


http://unique-equine.eu/start-derka-siatkowa-combo
-12% na pasze i suplementy w unique-equine 🙂

[quote author=Ewcio2 link=topic=15196.msg2653391#msg2653391 date=1487887410]
poszukuję derkę siatkową z kapturem na 145 lub 155, ktoś coś widział? plizz


http://unique-equine.eu/start-derka-siatkowa-combo
[/quote]

dziękuję bardzo! taka cena, że mam ochotę już zamówić, ale zanim... zapytam czy ktoś miał i jak z jakością, jedno czego się obawiam to kolor, koń jest kary i grzeje się na słońcu, granat nie zadziała chłodząco... dlatego rozważam hkm w zebrę albo tą start'ową 😉 czekam na opinie 🙂
czy jest jakiś kod rabatowy do animalii ?  👀
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
28 lutego 2017 22:15
Ewcio2, cena tej derki jest taka w każdym sklepie bez promocji, a jeśli chodzi o opinie to nie ten temat.
Poszukuje rabatu do sklepu Cavallo shop, ktoś coś?  👀
Mi też by się bardzo przydał :kwiatek:


:kwiatek:czy jest jakiś kod rabatowy do animalii ?  👀
Widział ktoś gdziekolwiek jeszcze terminarz jeździecki 2017?  👀
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 marca 2017 17:59
W galopadzie (fakt, ze stacjonarnie) tez wczoraj widzialam 🙂 nawet na przecenie 😉
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
03 marca 2017 06:52
Widział ktoś gdziekolwiek jeszcze terminarz jeździecki 2017?  👀


a ja widziałam w empiku stacjonarnie
Zapytaj w horsetown.
saganek   shit happens
03 marca 2017 07:11
Ktoś posiada jakieś zniżki na pasze? Próbuję zakupić Saracena 60kg, jakiś rabacik by się przydał 🙂 ktoś coś? 🙂
anetakajper   Dolata i spółka
03 marca 2017 11:06
Ktoś posiada jakieś zniżki na pasze? Próbuję zakupić Saracena 60kg, jakiś rabacik by się przydał 🙂 ktoś coś? 🙂


w opti masz chyba darmową dostawę jak zamawiasz 3 worki ..więc to już jest super 😉
8 marca w Horse Trade -15% na wszystko
W BERGO promocja -15%
od 3 - 8 marca na wszystkie produkty!

https://sklep.bergo.pl/czaprak-ogolnouzytkowy-dla-konia
Masters ma wyprzedaże pasz.
8 marca w Horse Trade -15% na wszystko

Zdecydowanie nie:

Dotyczy produktów dostępnych na bieżącym stanie magazynowym. Promocja obejmuje wszystkie produkty oprócz pasz i suplementów.
Widział ktoś gdziekolwiek jeszcze terminarz jeździecki 2017?  👀

W zabookuj.eu jest  😉
Jakiś kod do yard Equites ?  👀
Derki przeciwdeszczowe w przecenie?  👀
Widziałam na fb, że w poznańskim Pegazie są kolejne przeceny, tym razem jakieś ciuchy. Był ktoś i może zdać relację czy coś ciekawego mają czy tylko koszulki konkursowe?  😉 Interesują mnie kurtki, polówki, kamizelki.
Derki przeciwdeszczowe w przecenie?  👀


https://m.kraemer.de/Regendecken.htm?websale8=kraemer-pferdesport.61-aa&ci=247538

Ja mam z tej przeceny Thermo Master i Belix Buchler z kapturem.

Dance Girl, często ściągasz coś z Kramera?  :kwiatek:
Dar, ja w zasadzie kupuję tylko na Kramerze. Kiedyś mieszkałam w Szwajcarii i tam jest sieć Felix Buhler (własność Kramera), do której się przyzwyczaiłam. Z Kraemera w Niemczech jest jednak taniej kupować niż ze Szwajcarii.

Rzeczy są po pierwsze bardzo dobrej jakości i wielki wybór, po drugie w konkurencyjnych cenach, po trzecie co prawda przesyłka kosztuje 15 EUR, ale ja mam tam w ogóle rabat, więc i tak mi się opłaca. Średnio raz w miesiącu lub raz na dwa idzie paczka z rzeczami. Mam dwa konie i dwie amazonki na stanie więc zawsze jest "coś" bo a to suplementy się kończą, a to derkę porwał, a to kantar zgubił, a to skarpetki, rękawiczki, a to kamizelka za mała, a to płyn do strzałek się skończył  🙄 i tak w kółko. Więc mam listę w telefonie i jak się zbierze więcej rzeczy to kupuję.

Trzeba tylko pamiętać, jaki się ma rozmiar, bo z Polski nie przyjmują zwrotów. Teraz zamówiłam we wtorek- paczka przyszła w piątek.
Widziałam na fb, że w poznańskim Pegazie są kolejne przeceny, tym razem jakieś ciuchy. Był ktoś i może zdać relację czy coś ciekawego mają czy tylko koszulki konkursowe?  😉 Interesują mnie kurtki, polówki, kamizelki.


W Pegazie jest -30% na odzież zimowa  😉
Jak byłam widziałam też parę czaprakow, derek i z 5 kompletów ochraniaczy przecenionych o 50%. dużo rzeczy chyba się już wyprzedalo.
Ja byłam po kurtkę na inne rzeczy za bardzo nie patrzyłam z braku czasu i jeśli chodzi o kurtki to same końcówki.. było parę pojedynczych sztuk przecenionych.
Jeśli ktoś ma blisko to polecam się wybrać może akurat uda się złapać coś czego szukacie  🙂
Osobiście  zgarnelam kurtkę pikeura normalnie kosztująca 600 zł za stowke  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się