Kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością j.k.

'KURSY PROWADZONE ZA ZGODĄ I POD PATRONATEM

POLSKIEGO ZWIĄZKU JEŹDZIECKIEGO !!!!'

czy to wg Ciebie oznacza to samo co "organizowane przez PZJ" ?
na pewno ten kurs nie jest organizowany przez PZJ


Nie ważne . Ważne że będzie certyfikat. To wszystko załatwia.
Dziękuję za wyjaśnienia. 😉
Tam gdzie ja robiłam wymagali skoków na poziomie klasy LL
Tam gdzie ja robiłam wymagali skoków na poziomie klasy LL


To już pewno na Trenera Sporu.
'KURSY PROWADZONE ZA ZGODĄ I POD PATRONATEM

POLSKIEGO ZWIĄZKU JEŹDZIECKIEGO !!!!'

czy to wg Ciebie oznacza to samo co "organizowane przez PZJ" ?



Nie. Dziękuję. Już wszystko wiem. Nie krzycz na mnie. Wolę zapytać niż żyć w nieświadomości .

[quote author=melehowicz link=topic=71.msg2655839#msg2655839 date=1488463300]
na pewno ten kurs nie jest organizowany przez PZJ


Nie ważne . Ważne że będzie certyfikat. To wszystko załatwia.
[/quote]

Ważne . potrzebuję PZJ 😉

Edytuj posty!
[quote author=Pialotta link=topic=71.msg2655846#msg2655846 date=1488463763]
'KURSY PROWADZONE ZA ZGODĄ I POD PATRONATEM

POLSKIEGO ZWIĄZKU JEŹDZIECKIEGO !!!!'

czy to wg Ciebie oznacza to samo co "organizowane przez PZJ" ?



Nie. Dziękuję. Już wszystko wiem. Nie krzycz na mnie. Wolę zapytać niż żyć w nieświadomości .
[/quote]

Nie nakrzyczałam, zauważ, że wykrzykniki są z cytatu, który pochodzi z podlinkowanej przez Ciebie strony.
Nie będziesz miała kursu organizowanego przez PZJ, bo najzwyczajniej w świecie PZJ takich nie organizuję. Zachęcam cofnąć się o stronę w tym wątku i przeczytać 😉
Zwracam honor i Jeszcze raz wszystkim dziękuję !
[quote author=rico link=topic=71.msg2655849#msg2655849 date=1488463905]
Tam gdzie ja robiłam wymagali skoków na poziomie klasy LL


To już pewno na Trenera Sporu.
[/quote]


Lepiej, kadry Olimpijskiej przyszlej epoki 😉
Rzeczywiście Green Way organizuje teraz kursy pod patronatem PZJ. W roku 2016 nie było takiej informacji. W każdym bądź razie mandarynka18 lepiej unikać kursów niszowych firm które wystawiają IRR I Instruktora Sportu bez żadnych rekomendacji. Bo później jak już PZJ wprowadzi zasady szkolenia, trudno będzie się przekwalifikować. A instruktorów PZJ patrzy się przychylniekszym okiem, choćby z tego względu że nie mdleją na widok przeszkody 100cm i odróżniają koło od wolty 😉
Rzeczywiście Green Way organizuje teraz kursy pod patronatem PZJ. W roku 2016 nie było takiej informacji. W każdym bądź razie mandarynka18 lepiej unikać kursów niszowych firm które wystawiają IRR I Instruktora Sportu bez żadnych rekomendacji. Bo później jak już PZJ wprowadzi zasady szkolenia, trudno będzie się przekwalifikować. A instruktorów PZJ patrzy się przychylniekszym okiem, choćby z tego względu że nie mdleją na widok przeszkody 100cm i odróżniają koło od wolty 😉


Czyli tak.. PZJ nie organizuje takowych szkoleń ??, Tam gdzie planuję iść "Moszna, woj. Opolskie" nie jest organizowane przez PZJ ? zasady na egzaminie są takie same w Green Way jak w PZJ ? Czyli przeszkody 100 cm itd. a później ciężko się przekwalifikować jak tu i tu jest to samo ? Jak sprawdzają te same umiejętności.? Zgłupiałąm już . 
Zadzwoń do Green Way i podpytaj o egzamin, bedzie najprościej. W PZJ musisz mieć SOJ w innych "firmach" masz mieć umiejętności na poziomie BOJ, nawet papierek nie jest wymagany, ale podczas kursu na IRR (pod patronatem)  możesz za dopłatą 150 zł zrobić sobie odznakę. Ponieważ takie są wymagania, nie wydaje mi się, że egzamin przy umiejętnościach BOJ byłby na przeszkodach 100-110.
Patronaty PZJ nadaje ośrodkom spełniającym pewne kryteria, pewnie za pracujących tam trenerów i infrastrukture. Wiadomo, ze więcej przekaże trener PZJ niż Kazio, co taki kurs sobie zorganizuje za wpłacony 1000 za kurs weekendowy, czy eksternistyczny 😉
Słuchajcie, jak wygląda egzamin z części ogólnej?
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
17 marca 2017 12:00
Interesuje mnie czy ktoś odbywał kurs hipoterapii lub instruktora jeździectwa ale online . Z tej strony , czy to legalne ?
https://pakis.pl/kursy/103/kurs-instruktora-jazdy-konnej
a mnie interesują tematy do egzaminu z tego kursu 🙂
Ciekawe, co można przedstawić w czasie 5-10 minut 🙂

LatentPony   Pretty Little Pony :)
18 marca 2017 17:56
Bo później jak już PZJ wprowadzi zasady szkolenia, trudno będzie się przekwalifikować.


Co masz na myśli? Mam IRR, pracuję jako instruktorka rekreacji i nie przeszkadza mi to absolutnie w żaden sposób rozwijać się sportowo, trenować z dobrym, uznanym trenerem, jeździć na różnych koniach i czekać aż PZJ w końcu się określi jednoznacznie co do kursów instruktorskich. Pod jakim względem będzie mi ciężko się "przekwalifikować"?
Witam. Miałam w planach zrobić przed wakacjami kurs instruktorski, zaczęłam czytać przepisy i zgłupiałam  😜 czym się różni robienie kursu przez np Green Way czy Pakis, między tym, gdzie ogłaszają się stajnie np Bór Toporzysko? Czy jest w ogóle jakaś różnica w przebiegu kursu i w późniejszych dokumentach? Może lepiej poczekać aż PZJ ogarnie sprawę?  🙂
Jeśli potrzebujesz "papier", żeby szukać pracy w stajni jako instruktor to zwykle dla pracodawcy ma znaczenie gdzie i u kogo był organizowany kurs.
Jestem po kursie z Green Way. Po pierwsze nie będzie się później ciężko przekawalifikować, po drugie kurs prowadzą trenerzy PZJ, po trzecie egzamin przeprowadzają egzaminatorzy PZJ.
mandarynka18 wysłałam maila z kilkoma pytaniami 😉
Jestem po kursie z Green Way. Po pierwsze nie będzie się później ciężko przekawalifikować, po drugie kurs prowadzą trenerzy PZJ, po trzecie egzamin przeprowadzają egzaminatorzy PZJ.


i masz na legitymacji jaką pieczątkę?
i masz na legitymacji jaką pieczątkę?


Z karofla  😁
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
26 marca 2017 18:23
Podbijam pytanie- robiliście jakiś kurs online? Albo słyszeliście coś więcej? czytam na stronie
pakis.pl same pozytywne opinie i jakoś nieszczególnie wierzę, że wszystko jest takie piękne i różowe  😉
Podbijam pytanie- robiliście jakiś kurs online? Albo słyszeliście coś więcej? czytam na stronie
pakis.pl same pozytywne opinie i jakoś nieszczególnie wierzę, że wszystko jest takie piękne i różowe 
😉


To bardzo dobry kurs. A uprawnienia masz na to
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
26 marca 2017 19:58
ooooo super, dzięki! Czyli tak jak myślałam  🤣

a gdzie można zrobić kurs, który "będzie się liczył"? Bo widzę, że 3/4 internetów to niestety ściema
Musisz poczekać aż PZJ skonstruuje system szkoleniowy i da do zatwierdzenia Ministrowi Sportu. Dopiero wtedy będzie można mówić o jakichś liczących się kursach. Czyli takich które posiadają rekomendacje PZJ oraz są zaakceptowane w ramach kwalifikacji MS. Póki co to strata czasu i pieniędzy.  😉
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
26 marca 2017 21:51
Czyli czas bliżej nieokreślony 😉 a co z ludźmi,  którzy mówią, że przyjmują do pracy tylko instruktorów "z papierami"? Skoro według przepisów,  takie kursy dają tyle co nic?  Bo chyba trochę nie ogarniam tematu...
Wystarczy się cofnąć i trochę poczytać  😁 Póki co musisz czekać . Możesz rozładowywać TIR-y , albo co innego  🙄
[quote author=mandarynka18 link=topic=71.msg2663918#msg2663918 date=1490198089]
Jestem po kursie z Green Way. Po pierwsze nie będzie się później ciężko przekawalifikować, po drugie kurs prowadzą trenerzy PZJ, po trzecie egzamin przeprowadzają egzaminatorzy PZJ.


i masz na legitymacji jaką pieczątkę?
[/quote]

Jedyny minus jest taki, że wysyłąją to pocztą dopiero po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminów bo Niestety nie wszyscy zdali .

Czyli czas bliżej nieokreślony 😉 a co z ludźmi,  którzy mówią, że przyjmują do pracy tylko instruktorów "z papierami"? Skoro według przepisów,  takie kursy dają tyle co nic?  Bo chyba trochę nie ogarniam tematu...


Dają: niezłe przeszkolenie, wzmacniają nerwy i masz papier co daje OC gdyby coś się stało.
 Wielokrotny brak edycji postów
mandarynka18, bez papieru też wykupisz OC...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się