Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 lutego 2017 22:06
domiwa, szukaj raczej na żabiance niż w sopocie =)
tu na przykład dzielisz na 4/5 osób i masz 5 dych
http://booking.com/4d324cb426bcd
Czy widział ktoś rozpiskę boksową na najbliższe zawody?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
03 marca 2017 08:21
Ktoś, To nie jest aktualne, sama też weszłam na stronę Hipo.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
03 marca 2017 09:41
innej nie ma.
Wiadomo o której zaczyna sie pierwszy konkurs w piatek?
Są juz rozpiski boksów?
Kto sie wybiera na finały? 😀
Gillian   four letter word
16 marca 2017 12:54
Boks do odstąpienia mam jakby ktoś potrzebował na nadchodzący weekend!
Moon   #kulistyzajebisty
20 marca 2017 11:19
Pewnie wszyscy mają fejsa i są na bieżąco, ale wrzucam, bo bardzo, bardzo polecam:

7-9.04.2017, Parchowo, KJ Nad Stropną - konsultacje z Piotrem Sawickim
Możliwość zakwaterowania i wyżywienia, naprawdę super warunki 😉

https://www.facebook.com/events/1814947412161007/
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
22 marca 2017 19:39
Kto się wybiera do Damaszki?  👀
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 maja 2017 12:54
Moi drodzy zrodził się nam jakiś czas temu pomysł, żeby zorganizować jakieś konsultacje.
Powoli nabiera on realnych kształtów.
I teraz pytanie do osób, które brały udział, biorą w podobnych inicjatywach.
Na co szczególnie zwrócić uwagę? Co jest dla Was przy wyborze konsultacji istotne?

Moon   #kulistyzajebisty
05 maja 2017 13:06
lusia722, oooo ciekawe!

1. Odległość
2. Z kim ofc 😉
3. Jaki min. poziom ów trener chce widzieć
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 maja 2017 13:16
Moon dzięki :kwiatek:, a od strony organizacyjnej(infrastruktura itp.)?
Mamy jakieś własne przemyślenia i obserwacje, bo jednak z jakiegoś powodu przestaliśmy brać udział w takich wydarzeniach.
Ale ciekawa jestem jak widzą to inni.
Moon   #kulistyzajebisty
05 maja 2017 17:59
lusia722, infrastruktura ośrodka hmm... No nie powiem, że czy to w Sopocie czy w Parchowie jest nam super jak jeździmy na konsultacje z P. Sawickim - stajnia z myjką, solarą, plac blisko 😉 opcja nocowania i wyżywienia też jest super dla przyjezdnych z daleka.

O wiem, co jeszcze! Paradoksalnie to lepiej jak jest mniej ludzi na takich konsultacjach - raz że mniejsze grupy (czy wręcz indywidualnie, jak ostatnio w Parchowie <3 ) a dwa że jest możliwość potem porozmawiania, wymienienia wrażeń nie tylko z innymi uczestnikami, ale i przede wszystkim trenerem. Tego mi bardzo zabrakło na konsultacjach z K. Ludwiczakiem.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 maja 2017 20:01
lusia722, zrobić sobie cos do picia, cos zjeść, jakieś miejsce na podsumowanie dnia/konsultacji.
Nagrywanie przejazdów w opcji pro. Wystarczy kamerka na statywie, albo ktos kto nagra najważniejsze fragmenty.
Taki mały  🚫 czy gdzieś u nas w pobliżu dostanę paszę Nuba Equi?  🤔 :kwiatek:
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
29 czerwca 2017 08:37
jaskierkowa w Miszewie, ale ogólnie to chyba firma mieści się w Wyczechowie 😉
lusia722 dzięki 🙂
orientuje sie ktos ktoredy wejsc na dzisiejsze zawody na hipodromie? wejde wejsciem przy glownej ulicy czyt. Polnej, czy musze isc pod glowne wejscie? dodam ze chce wejsc jako kibic ;p
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 sierpnia 2017 09:46
martinaa, z 3 stron. Wszędzie jest zawsze otwarte. Najbliżej od skm wyścigi i od ryneczku.
Przepraszam jeśli to nie tutaj  🤔 ale nie wiem gdzie o tym wspomnieć.
Jakiego trenera od skoków dojeżdżającego do klienta polecacie? Trójmiasto i okolice.
Chodzi o kogoś kto ma pojęcie i może pomóc.
Moon   #kulistyzajebisty
01 września 2017 02:23
Karolla, a która część Trójmiasta? Bo Trójmiasto to deko pojęcie względne, są trenerzy którym odległość nie robi, a są tacy którzy nie doojada np 70km w jedną stronę 😉
Dokładnie chodzi o okolice Miszewa 🙂
Poszukuje osoby, która zajmuje się fotografią koni. Chodzi mi o zrobienie zdjęć źrebakowi,  który stoi w okolicy Jantaru. Osoby posiadające doświadczenie w tym temacie proszę i kontakt na priv  🙂
delhi, chyba pomyliłaś wątki...
Gaga czasami mam wrażenie,  że to forum dzieli się na ludzi którzy tylko czytają,  udzielają się lub piszą, ,nie ten wątek ". Więc się pytam jaki wątek,  skoro chce dotrzeć do osób z pomorskiego, które robią zdjęcia np. Na zawodach???
delhi, w wątku Trójmiejskim udziela się Pani fotograf , konkretnie Strzyga... tu bywa żadziej.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 września 2017 08:11
Jestem, zapraszam na pw.
Halo ludzie z Sopotu. W niedzielę byłam na zawodach. W łączniku na dużą halę powiesiłam swoją derkę polarową, przed C. Po przejeździe już jej nie było... :/
derka brązowa w kratę, używana, wartość nieduża ale lubiłam ją. Może nikt jej nie zajumał, tylko gdzieś przewiesił? gdyby ktoś zauważył, bardzo proszę o kontakt 🙂
Gillian, znalazła się ?  Mnie tak raz wcięło na sopockiej rozprężalni derkę. Okazało się, że ludzie wieszając, przewieszając itp. jakimś sposobem zepchnęli moją we wnękę między ścianą a drzwiami.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się