Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 marca 2017 14:42
Nav pokazuj od razu, nie czekaj aż się wygoi  😜
Hej, hej czy mogłabym prosić o polecenie dobrego tatuażysty w Szczecinie do motywów zwierzątkowo-kwiatkowych 😀 ? I jak oceniacie te prace, czy warto byłoby się zainteresować? https://www.facebook.com/NanoTattoo-406371592720169/photos/
Powiem szczerze, totalny laik jestem w kwestiach dziarania ,więc jakby ktoś zechciał pomóc to byłabym wdzięczna 🙂
Jak dla mnie tatuaże koszmarne te NanoTattoo.

smarcik, muszę poczekać bo będę mieć dopiero wtedy lepszą fotę 😉 a już bym nim spamowała wszędzie :P

madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 marca 2017 20:08
Śląsk! gdzie zrobię prosty (ultra prosty) tatuaż, żeby mnie cena nie zabiła?
Gniadata   my own true love
06 marca 2017 20:28
wpadam z pytankiem: kojarzycie może kogoś (obojętnie gdzie, chociaż najlepiej w granicach Polski :hihi🙂 kto dziara w takim stylu ale bardziej "bohomazowatym", coś w stylu "niedokończonego" szkicu jak tutaj ale z mniejszą ilością kresek? 👀 co prawda na razie nic nie dogadywałam się czy taki mniej kreskowy by się dało zrobić z tatuatorką z drugiego linku bo dopiero się powoli i wstępnie zamierzam 😉 no ale fajnie by było popatrzeć na inne prace w podobnej koncepcji :kwiatek:
Gniadata z Kasią się na pewno dogadasz, więc skoro pasuje Ci jej styl to ja bym do nie uderzała. Zerknij jeszcze na Mothloch Tattoo i Sucha Igła 😉
Gniadata   my own true love
06 marca 2017 21:47
Fokusowa dzięki! :kwiatek: znając życie to właśnie tak się skończy bo im więcej prac innych ludzi przyglądam, tym bardziej te jej mi "leżą" 😁 ale mimo wszystko do Sopotu trochę drogi mam, a że chciałabym się do kogoś wybrać dopiero w okolicach końcówki studenckich wakacji to jeszcze trochę czasu na rozglądanie się mam :P
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 marca 2017 08:45
Nav zatem czekam z niecierpliwością!  😍 Sama myślę, czy się teraz do Magdy nie zapisać.. tylko nie wiem czy ona by chciała zrobić to, co mi chodzi po głowie  😉


Angels masakra  😵 pamiętaj, że będziesz to nosić całe życie - chyba nie chcesz mieć zawsze przy sobie takiego koszmarka?  😉


madmaddie ultraprosty tatuaż też łatwo spiep**yć  😉 Wystarczy, że ktoś nie umie robić prostych linii. Co byś chciała i jaka cena to nie jest "zabijająca"?  🙂
Moje plany zaczynają nabierać kształtów. Kocich kształtów 🤣 Jestem umówiona na konsultacje w dwóch studiach, które mnie interesują. Jedna w piątek, druga w poniedziałek. Dodatkowo piszę też z innymi 🙂 Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będę się decydować i klepać termin.
Kurczę tak zazdroszczę Wam tych tatuaży. Tez bym chciała mieć ale ciągle mi się zmienia wzór i miejsce  🙄
Nwm czy iść na żywioł zrobić cos co podoba mi się teraz i miec nadzieję że nie znienawidzę wzoru w przyszłości.
Kurczę tak zazdroszczę Wam tych tatuaży. Tez bym chciała mieć ale ciągle mi się zmienia wzór i miejsce  🙄
Nwm czy iść na żywioł zrobić cos co podoba mi się teraz i miec nadzieję że nie znienawidzę wzoru w przyszłości.


Ja tak odkładałam tatuaż od osiemnastki. I minęło 10 lat... Teraz "idę na żywioł" (powolny, bo czekam czwarty miesiąc, ale umówiona jestem). 😉

Krótka historia tego jak dałam się zmanipulować reklamie i opakowaniu 🤣

Zdecydowałam się. Mam termin. 22.05 *_* <3
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 marca 2017 20:05
Hahhaha może to na Twoim wzorowali opakowanie?  😜 Mi się wydaje, że to straszny badziew, tzn takie naciąganie na kasę, ale widziałam tylko reklamy i nic więcej - daj znać, czy działa!  🙂
Właśnie tak mi się wydaje 🤣
Wiesz cooo, też nie spodziewam się efektu woow. Pewnie działa to to jak zwykła pielęgnacja skóry ale stwierdziłam, że odżałuję 23zł. Opinie w internecie są mocno mieszane ale ciężko stwierdzić ile pozytywnych to podstawieni ludzie. Świeżo po nasmarowaniu i wchłonięciu (minęło z pół godziny) tatuaże faktycznie wyglądają trochę lepiej 🙂
Trochę już tych tatuaży mam i powiem tak. Raz kupiłam Easy Tattoo i nie widziałam różnicy. Uważam, że jednak tatuaż to nie amputowana kończyna - wystarczy dbać, ale nie jakoś maniakalnie. Na początku się mega przejmowałam i patyczkowałam z moimi tatuażami, teraz po prostu dbam 😉 smaruję Bepanthenem, póki świeży, po zagojeniu na etapie "wężowej skórki" (kiedy już skóra zagojona, wszystko ok, a jak się przyjrzeć to faktura skóry jest taka dziwna 😉 ) dodatkowo smaruję jakimś balsamem do ciała. A potem to już jak skórę normalnie. Na lato smaruję kremem z filtrem 50  🙂

Tatuaże zawsze po posmarowaniu/natłuszczeniu skóry wyglądają lepiej 🙂
Ja przy ostatnim smarowałam Easy Tattoo a potem na zmianę nim i kremikiem do pielęgnacji skóry wrażliwej, którego próbki mama dostała w aptece. Różnicy nie widziałam 🙂
Ogólnie też nie trzęsę się nad tatuażami ale stwierdziłam, że skoro opakowanie tak pięknie do mnie mówi to mogę wydać te pieniądze i zobaczyć co będzie. Jak słońce zaczyna dokazywać to też filtr 50 idzie w ruch.
Smarowałam rano i albo to autosugestia albo faktycznie nadal kolory są ciut mocniejsze niż były 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 marca 2017 20:38
Nav ja wciąż czekam na zdjęcie Twojego nowego!

I tak mnie ciągnie, taaak mnie ciągnie  🙁
Ja się nie mogę doczekać. Jakoś tak nastawiłam się na bliższy termin 🙁 No ale cóż, dam radę 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 marca 2017 20:49
Za to masz termin w moje urodziny  😜 Warto czekać  😂
Za to ja trochę przełamuję "tradycję". Do tej pory robiłam w okolicy swoich urodzin 🤣
Nooooo ale jest szansa, że na cover pierwszych piór umówię się właśnie na tamte okolice.
A ja się muszę pochwalić, że złowiłam w sobotę wolny projekt od Dżo Lamy (jej tatuaże podobają mi się najbardziej na świecie! 😍 ) i termin przypadł na...TĘ ŚRODĘ!
Jaram się niesamowicie, pierwsza dziarka. 😡
Dziewczyny, czy ktoś w Polsce robi podobne prace do Kuby Nowicza? Niestety z niezależnych ode mnie okoliczności przepadł mi termin, a zależy mi na wykonaniu tatuażu w takim stylu 🙁 😉
Tusz za Rogiem
Powiem Wam, że ten krem chyba działa 😉 Wiadomo, że tatuaż świeżo nasmarowany czymkolwiek wygląda lepiej ale tutaj efekt widać np wieczorem po smarowaniu rano albo rano po smarowaniu wieczorem. Nie jest to efekt WOW ale coś tam widać. Pytanie czy gdybym regularnie, tzn codziennie smarowała zwykłym kremem to czy tatuaż też nie czułby się lepiej niż przy takiej klasycznej pielęgnacji ciała 😉
Przepraszam, że post pod postem ale jaram się jak stodoła!
Klient nie przyszedł do studia więc jadę TERAZ 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 marca 2017 10:34
Do kogo w końcu jesteś zapisana?  👀 Czekam na fotki po!  😜
Tomek z Azazela w Milanówku 🙂
Odezwę się wieczorem.
Edit.
Tak więc odzywam się.
Oto moje nowe dzieci 🙂


Chess, fajne! tak jak nie lubię tatuaży, tak te są w moim guście, delikatne takie 🙂
Cieszę się bardzo 🙂
Wiadomo, że po wygojeniu będą wyglądały lepiej.
Przy okazji obgadałam cover piór (tych pierwszych), które mi zbladły i nie wyglądają dobrze. Tutaj nie ma pośpiechu, przejdę się jakoś po wakacjach.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 marca 2017 08:14
Chess a pokażesz tak 'z daleka'?  😜 Fajne miejsce, chciałabym zobaczyć jak to się ogólnie komponuje na ciele  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się