Olsztyńscy voltowicze

mils   ig: milen.ju
24 czerwca 2016 22:03
Potrzebuję namiarów na ginekologa na NFZ, który przyjmie mnie w ciągu kilku dni, potrzebuję receptę tylko. Niestety nie dostałam się przed wakacjami w mieście, gdzie studiuję. 🙁
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
25 czerwca 2016 15:46
mils- Nie na NFZ, a na prywatnie można umówić się na dobrylekarz.pl A leki powinien Ci wypisać nawet rodzinny.
mils   ig: milen.ju
25 czerwca 2016 15:57
Właśnie prywatnie nie chcę, nie chcę płacić za taką małą rzecz. Mój rodzinny niezbyt jest chętny do wypisywania mi hormonów. Już raz u niego z tym byłam w zimie, jak źle policzyłam i mi zabrakło. Z wielką niechęcią mi wypisał na jedno opakowanie i to po 10 minutach namawiania.
Weszly nowe przepisy, przynajmniej tak mi powiedziala pani w rejestracji. Kiedys mozna bylo zadzwonic do rejestracji u ginekologa zeby dostac recepte i na drugi dzien sie z recepcji odbieralo. Pozniej weszly przepisy i d...  Tak samo bylo z wypisywaniem wiekszej ilosci tabs, wczesniej mozna bylo na recepte jedna do 3 opakowan tabletek, pozniej juz trzeba bylo co miesiac chodzic po leki. Lekarz rodzinny tez nie wypisze lekow jesli od specjalisty nie dostanie kartki, a specjalisci nie bardzo chca takie swisteczki dawac. na nfz do ginekologa z dnia na dzien to jedynie mozna sie w szczytnie dostac, w Olsztynie nie ma szans.  Jakis czas temu potrzebowalam  leku na recepte i za wizyte placilam 100zl, wyszlam od ginekologa po minucie z recepta...  w Olsztynie tragedia, na nfz czeka sie i po 6 miesiecy w niektorych miejscach
mils   ig: milen.ju
25 czerwca 2016 18:31
O matko, w Lublinie czekałam 2-3 dni. Ech, no nic, będę kombinować, najwyżej spróbuję wydębić od rodzinnego jedno opakowanie i w ciągu tego miesiąca spróbuję dostać się do ginekologa jakiegoś.
mils a nie masz jakiegoś znajomego veta? mnie kiedyś tak jedna pani doktor poratowała, co prawda recepta płatna 100% i pani w aptece dziwnie się patrzyła ale się udało 🙂
Po receptę tylko nie umawia się do ginekologa tylko dzwoni do rejestracji tam gdzie chodzisz do ginekologa, minuta i po sprawie.
mils   ig: milen.ju
29 czerwca 2016 19:16
angelika95 tylko, że ja tutaj generalnie nie chodzę do ginekologa. Chodzę w Lublinie.
mils   ig: milen.ju
07 lipca 2016 12:03
Przepraszam za post pod postem. Czy ktoś może polecić dobrego alergologa?
Mils p. Maria Welenc przyjmuje po południu, prywatnie na ul.Kopernika. Wizyta kosztuje 100 zł

mils ja do alergologa chodzilam naprzeciwko tortexu, to chyba ulica dworcowa, tyle, ze chodzilam tam na nfz.
Nie polecam stajni w Tomaszkowie "SKJ HIPPIKA". Jest tam drogo  a właścicielka jest nie kompetentna.  Byłam tam tylko raz z córką i niestety  więcej  tam nie pojadę.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
30 stycznia 2017 12:17
Wie ktoś może o odznakach w lutym? Myślę podejść ,,na żywca" do srebra.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
25 lutego 2017 11:19
Polecicie jakiegoś fizjoterapeutę w Olsztynie, który porozciągia osobę ze spastyką czterokończynową? Interesuje mnie rehabilitant przyjmujący prywatnie, bez skierowania od lekarza specjalisty.
Może mi ktoś polecić tani nocleg w Olsztynie?  :kwiatek:
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
07 marca 2017 14:22
Chyba w ,,piracie" są tanie noclegi.
Na Bałtyckiej 44 jest tani Hotelik. W piracie  już  tanio  nie jest,  kiedyś  mieli  atrakcyjne  ceny, teraz się  rozbudowali, mają  basen  i ceny  poszły  w  górę.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
11 marca 2017 13:57
Słyszałam, jak osoby z grupy mówiły, że w ,,Piracie" nocują więc myślałam, że tanio jest.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
18 marca 2017 16:48
Czy ktoś kojarzy stajnię Cztery Wiatry Linowo? Przez przypadek znalazłam na olx, a w życiu o niej nie słyszałam.
mils   ig: milen.ju
18 marca 2017 16:50
maleństwo a no ktoś kojarzy. 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
18 marca 2017 17:19
I co - fajne miejsce? Ja po ostatnim fakapie ze zmianą chyba do końca Łosich dni zostanę w Kieźlinach, wydając ostatni grosz... Ale kto wie, kiedy informacja się przyda.
wydaje mi sie ze ostatnio widziałam na OLX ogłoszenie o sprzedaży tego miejsca
maleństwo   I'll love you till the end of time...
19 marca 2017 10:30
O, ja wczoraj, ze boks 500zł.
to może źle skojarzyłam miejsca, było coś na temat bliskiej lokalizacji do Olsztyna, dojazd komunikacją miejską, informacja że właściciele zmienili kierunek zarobkowy na zupełnie inny.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
19 marca 2017 17:09
Mi podobała się jazda indywidualna w Tomaszkowie, w Hippice. Blisko Olsztyna, łatwo trafić.
maleństwo, bo Linowo już zapowiedziało (a raczej właściciele tego miejsca), że do czasu "przyklepania sprzedaży", stajnia funkcjonuje bez zmian - jazdy, pensjonat itd. normalnie działają, bo zanim znajdą kupca, który będzie mógł to kupić, minie sporo czasu (obostrzenia w obrocie ziemią rolną, a podejrzewam, że trochę hektarów mają? Nie znam stajni osobiście, nie byłam tam, ale to bardzo prawdopodobne). Wiem to stąd, że natrafiłam na takie objaśnienie pod ogłoszeniem, napisane przez właścicielkę stajni - co jakiś czas wstawiali to na grupę chyba Olsztyńskich Koniarzy na FB, i dużo osób pytało właśnie, czy dalej stajnia funkcjonować będzie, czy zamykają czy jak.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
19 kwietnia 2017 18:45
Poszukuje lekarza sportowego w Olsztynie? Ktos cos? Moze byc prywatnie. :kwiatek:
mils   ig: milen.ju
19 kwietnia 2017 19:47
Razem z ekipą zawsze chodzimy do dr Kulpaki. 😉 Ekspresowo, czasem nawet bez rejestracji można przyjść.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
19 kwietnia 2017 20:04
Razem z ekipą zawsze chodzimy do dr Kulpaki. 😉 Ekspresowo, czasem nawet bez rejestracji można przyjść.

Dzieki, przekaze kolezance🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
05 maja 2017 12:44
Słuchajcie, czy jest tu ktoś, kto trzyma konia/ bywa w Mycynach? Trochę głupio tak pytać, ale jakiś czas temu usiłowałam się z nimi skontaktować, a tu telefon głucho, mail i czat bez odpowiedzi, na fejsie nic się nie dzieje. Zastanawiam się, czy wszystko tam u nich ok, czy po prostu z jakiegoś powodu akurat ze mną nie chcą kontaktu (a znamy się kilkanaście lat i nie wydaje mi się, abym czymś uraziła...).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się