produkty ANKY

I cały czas jest w koniku... Właśnie zamówiłam. To przez Was popełniłam ten grzech szmatoholizmu... Mam nadzieję, że to jednorazowy wybryk i nie wsiąknę  😀iabeł:
A w Animalii będą może owijki piscina? szykuje się na zamówienie, ale nie wiem czy czekać na owijki czy nie  🙁
A w Animalii będą może owijki piscina? szykuje się na zamówienie, ale nie wiem czy czekać na owijki czy nie  🙁


Jak patrzyłam to w żadnym sklepie nie było  🙁 GNL ma do innych a pisciny nie.
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
03 marca 2017 14:48
do Horse Town'a dojechały owijki- można spytać czy jest pisicinia
Ja odpaliłam wczoraj Desert Palm i.... chyba go sprzedam.
Kurcze, jednak nie moje klimaty taka dyskoteka
haha ja dziś i jestem zachwycona! piękny kameleon
Modele się wzięły i sfochały.... więc foty są jakie są  😂 desert i indian red
Ma ktoś może zdjęcie shocking peach na koniu lub widział jakieś w internecie które dobrze oddaje kolor? Może ktoś widział na żywo i jest w stanie powiedzieć czy kolor jest podobny do Eskadrona Peach z Exclusive ?  :kwiatek:
kitty, nooo dałaś popalić zdjęciami 😀 'bad pic day' 😀
Przyszła moja piscina dzisiaj  😍 Cieszę się jakby mi ktoś kucyka pod choinkę kupił  😁 Mój mąż tylko zapytał ile "coś takiego" kosztuje i na odpowiedź pokręcił głową "za kawałek szmaty".
Postaram się jutro jak nie będzie padało obfocić na modelach - a każdy innej maści.

Na razie na ciemnym z "jasnej strony":



I z "ciemnej strony":

szalona bibi dla mnie super 😍
Gdzie mozna kupi polowke Anky Piscina?
SzalonaBibi bardzo ładnie kucykowi w tym kolorze
anil22 Dalej wrzucaj swoją na karego bo jestem bardzo ciekawa jak będzie wyglądać  😍
Czy ktoś skracał pad u krawcowej?
Jak sprawuje się po takiej przeróbce?
Jutro zrobie jesli ta cholera ustoi sama chwile w miejscu 🙄
Szukam czegos na gore podnkolor, komus rzucilo sie cos w oczy? :kwiatek:
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
08 marca 2017 11:45
anil22, wydaje mi się, że jeśli sklep ma w ofercie ANKY to pewnie ma możliwość domówienia Ci czegoś pod kolor na górę 🙂 mało kto ma ubrania na stanie chyba...
Livia   ...z innego świata
08 marca 2017 12:08
SzalonaBibi, fajnie wygląda ta mięta! 🙂

Monika, spytaj forumową Lagunę - wydaje mi się, że ona jakieś pady skracała.
Skracałam , ale Eskadrony. Anek nie miałam okazji. Myślę, że wszystko zależy od jakości pracy krawcowej. Ja wszelkie przeróbki czaprakowe lub derkowe wysyłam do forumowej Danusi do Jarpolu i zawsze wychodzi bardzo dobrze 🙂

Mój Palm Desert (wyjątkowo pod skokówką, bo mam ją na testach).
Może i ładna, ale to jednak nie moje klimaty  😉
Jutro wstawię zbliżenia





Laguna wygląda bardzo fajnie ale faktycznie trochę taka dyskoteka  🤣 Mnie się w każdym razie podoba 🙂
Laguna, mnie się nie podoba, głównie przez efekt "lateksu" zamiast brokatu  🤣
Moona - mnie też się nie podoba 😉
Jednak ebony ma taki piękny dyskretny ten połysk. A tu wygląda chwilami jak plastik. Tak więc był ten pierwszy i ostatni raz na koniu 😉
A mi sie bardzo podoba  😍 wrecz, zaczelam o nim myslec ponownie w kategorii kupna, a juz byl skreslony  😜
Livia   ...z innego świata
10 marca 2017 07:32
Laguna, mnie też się podoba - chyba już mocno wsiąkłam w takie błyszczące klimaty 😁
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
10 marca 2017 07:43
Faith - hihii mówiłam o nim, mówiłam  😁
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 marca 2017 08:23
Laguna, jest całkiem elegancko! Ale jak nie czujesz klimatu, to... sprzedaj faith, chyba chce 🙂
Taaaaaaaa i bede zarla gruz do konca miesiaca chyba ;P
dopiero splacilam weterynarza, litosci!😉
A tak się prezentuje na rudej Bibi.

vissenna   Turecki niewolnik
12 marca 2017 11:06
Laguna jak przesadnego blingu nie znoszę, tak tutaj wyszło bardzo elegancko i z klasą. Ja bym zostawiła ten pad  😍
Laguna, a ja bym zostawiła mimo to, że to nie będzie Twój ulubieniec, świetnie się komponuje z maścią, lepiej niż na kasztanach 😉 Efekt lateksu wychodzi tylko na zdjęciach, na żywo w ogóle niczego takiego nie widać.
Kurcze, jeszcze mnie przekonacie 😉  😁

Jeszcze dwa zbliżenia  😀





Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się