Kącik Rekreanta

Wpadam pochwalić się gówniarzem-cukiereczkiem który z każdym dniem jest fajniejszy i pozwala mi zapomnieć o poprzedniej kobyle  😡 😉 Więc konik pracuje coraz przyjemniej, zaczyna się robić pewna i planujemy się wybrać w nasz pierwszy teren, oraz zorganizować skoki w korytarzu - zobaczymy co z niej będzie 🙄

i pare fotek 🙂







i pod siodłem 🙂



przepraszam za ilość ale to mój pierwszy tak urodziwy konio 😜 😁
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
01 czerwca 2009 19:27
Dolqa-ja zima mialam podobna sytuacje z klaczka ktora mam do jazdy(Nutka forumowejNutki 🙂😉.Kuta od kilku lat i bylo ok do czasu.Potem kulawizna jak ch...a i okazuje sie , ze ropa w kopycie, wyleczona, zagojona-ponownie okuta i po 2 dniach znowu kulawa w pien.po zdjeciu podkowy milala krwawe bolace ogniska, no i zauwazylismy dziwnie miekka podeszwe i pietki-doslownie uginalo sie to pod naciskiem palcow, nie mowiac juz o tych czujkach metalowych...
zostala rozkuta, dostala biotyne i potem buty.Na poczatku po rozkuciu byla masakra, tym bardziej ze byla zima, gruda, a buty szlyyyyyyy i szlyyyy ze stanow(??).Wiec wychodzila tylko na rowna powierzchnie przed stajnie,choc wychodzila to za duzo powiediane-podpierala sie nosem i ledwo przemieszczala,ale w boksie dostawala depresji(doslownie marniala w oczach), a tak miala po sasiedzku na wybiegu konie, poa tym troche przyzwyczajala kopyta do tego ze beda bose.Po jakims czasie na miekkim bylo wzglednie, ale jak zalozylam jej buty to doslownie jakby konia podmienili!!!Co ona wyrabiala 😜No i nigdy nie byla taka regularna 🙂.Na poczatku na wybieg chodzila w butkach, teraz juz chodzi boso a buty tylko na jazde/lonze i jest poprostu super!
Tak wiec trzymam kciuki zeby i u Was skonczyly sie te dramaty 😉
wątek zamknięty
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
01 czerwca 2009 19:30
escada śliczny konik, tylko jakiś taki wychudzony i nieumięśniony, ile ma lat?
wątek zamknięty
escada fajne konisko, jest czym się chwalić 😉
wątek zamknięty
Dolqa Trzymam kciuki za Cantate. Oby to była tylko ropa i to ostatnia.

Ja się w końcu jakiś zdjęć dorobiłam  🙂



wątek zamknięty
Diakonka 3 lata i 3 miesiące 😉 właśnie zastanawiam się jaką paszę jej dawać aby umożliwić lepszy wzrost i rozwój, narazie dostaje odrobinę energetycznej oraz mix traw z lucerną. macie jakieś pomysły?
wątek zamknięty
escada straszny szczypioreczek. Ale ładny chłopak jest-fakt 😉
wątek zamknięty
mara to jakiś nowy koń czy Skudo?
wątek zamknięty
Nowy, ze Skudem już się rozstaliśmy.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 czerwca 2009 20:27
MoniaaA Escadowy karus to klaczka xx
wątek zamknięty
właśnie chciałam pisać ze to dziewczynka, ale Zairka mnie uprzedziła  😉 chyba i tak nie wygląda jak młody ogr...🙁 ale taki urok młodziaka
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 czerwca 2009 21:04
na żywo Tagii wygląda dużo lepiej 🙂 a jeżeli chodzi o korytaz to chcemy w tygodniu puścić sroda/czwartek
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
01 czerwca 2009 21:25
mara, ojej, i stajnia chyba inna tez? (bandy na hali 😉 ) kurcze, ja to nie ogarniam 🙂  co to za zwierzak?

Zairka, ty to soie lepiej siwa chwal 😉


Dolqa 🙁 kurcze,to niedobrze,ze tak 'w kolko cos'- w ogole wybieram sie i wybieram,ale musze w koncu lalke i Ciebie odwiedzic...
wątek zamknięty
Ajj w takim razie pardął 😉 Myślałam, że to jakiś kluseczek wałaszek 😉
Co nie zmienia faktu, że śliczny koń!
wątek zamknięty
Szafirowa jestes teraz podrodze do mojej stajni a ze niebawem prawko odbiore to sie mozesz mnie spodziewac   😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
01 czerwca 2009 21:29
mara, piszesz ze zdjec sie dorobilas i wstawiasz 2?  🤬
Dzionkowa poka ochraniacze poka poka!
co do prezentow na Dzien Dziecka - ja dostalam biale bryczki na zawody, a Gilek dostal... no jeszcze nie wiem co dostal, pomysle 😉
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
01 czerwca 2009 21:30
mara! no wreszcie!!! ale wstawiaj wiecejjjjjj!!!!!!!!!!!
wątek zamknięty
kujka Dzioneczek dopiero dostanie te ochraniacze, jeszcze nie wiem nawet jakie... Rodzice (a więc jego dziadkowie  😉?) fundują, więc może zaszaleję. Dzionek się może nie ucieszyć, bo to oznacza jazdę 300 km w przyczepie niebawem  😎 btw wreszcie masz te białe bryczki  😁

escada śliczna młoda! Tucz ją tucz, dobrze się zapowiada  🙂 Ja swoje chudzielca odtuczyłam na Pavo Condition extra i witaminach tylko, plus owies ofkors.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
01 czerwca 2009 21:35
Dzionka ho ho! no to zazdroszcze ze mozesz zaszalec... mi rodzice zasponsorowali bryczki, Gila zasponsorowala babcia (a wiec jego... prababcia? xD). Moze w ciagu tygodnia jeszcze cos mi sie uda zgarnac? hu nołs!
efka, ale fajny avatar!
escada, sliczna jest! Wiesz jak dlugo bedziesz z nia pracowac?
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
01 czerwca 2009 21:42
Fotka z dzisiaj: chlopaki sprawiaja wrazenie jakby wcale nie bylo 6-miesiecznego rozstania i zawsze byli stadem 🙂 a z Crossa taki dziki ogr jak z koziej d. trabka 😉


ciska zapraszamy! 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
01 czerwca 2009 21:48
szafirowa, a jaki czyscioszek! ^^
wątek zamknięty
Bunia piękny Dzień Dziecka mi zrobiła 🤣 "trening" (łoho jakie szumne słowo) był całkiem udany, choć odzwyczaiłam się od hali i brakowało mi przestrzeni 😕 W każdym razie po jeździe pojechałam z dziewczyną do lasu. Buniaczkowi od początku się nie podobało, bo straaaasznie chciała do koleżanek. Uznałam więc, że za długo wozić się nie będę, ale za krótko też nie, żeby sobie nie pomyślała, że wystarczy, że zacznie trochę się buntować, a ja jej pozwalam.
Na, w zasadzie, ostatniej prostej w stronę stajni się zaczęło 🤣 Wałachy szalały na padoku, a że było błocko to i efekty dźwiękowe niezapomniane (ja początkowo myślałam, że to quady :icon_redface🙂 Bunia najpierw przeskoczyła ze stój przez kłodę (kłoda mała, ale Buńka dość wysoko się wybiła) przegalopowała kawałek i uznała, że mnie zrzuci. I było góra, dół, góra, dół. Nie znam takiej Bu to się spięłam. A potem stało się to "nudne". Kobył stał w miejscu i dawał z zadu tudzież unosił przód. Już nawet rozważałam opcję żeby zeskoczyć, bo cholera w ogóle nie chciała ruszyć do przodu.

Ale udało się. Jakoś dojechałyśmy. Względnym stępem 😁


Kujka właśnie ogarnęłam, że moją działkę i Twoją dzieli 30 km. Więc jak będę (a pewnie będę) tam chociaż na weekend to Was odwiedzę 😉
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
01 czerwca 2009 21:55
szafirowa, a jaki czyscioszek! ^^


potwor blotny 😉 on sobie celebruje to lakowanie - nawet dzis ostentacyjnie olal wanne pelna wody i poszedl pic z kaluzy :P
wątek zamknięty
Amnestria ja mam z mojej działki do działki kujki 33 km  😲 Przyznawaj się gdzie masz działę! Kujka, mogę też wpaść w lipcu  😀?
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 czerwca 2009 21:58
escada śliczne konisko  🙂

Dzisiaj byłam w odwiedzinach u Burzy i Piorka  :kwiatek:
Burza jest przesympatyczną osoba, a Piorek jest taki uroczy  😍 Zresztą, zobaczcie sami  😉







No i proszę 3mać kciuki za mojego kobyła, jutro ma pierwszy zabieg falami
wątek zamknięty
To hortensja?Wydawało mi się,że jest ciemniejsza.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata, trzymamy trzymamy 🙂
wątek zamknięty
Zairka mówisz o korytarzu dla twoich czy mojej? bo przy puszczaniu mojej wolałabym być osobiście a nie wiem jak będę w środę/czwartek
😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
01 czerwca 2009 22:03
Dziewczyny no jacha! wbijajcie, nawet na dluzej niz weekend! Zmiescicie sie na pewno  😎 opalanko, sauna, jeziorko, wieczorem mozna zrobic ognicho i grilla  😀 widzialyscie jakie tam tereny   😜  na miejscu jest pare koni, nawet jak same przyjedziecie to Was w jakis super teren nad jeziorko zabiore! 🏇
amnestria, jak tam sprawa dzierzawy, cos juz wiadomo? wiesz ze czekam na wiesci!

Renata Sliczne zdjecia 🙂 trzymam kciuki za Rudzika!
Burza Pioru pieknie wyglada! a jaka ma szyje! i w tej hortensji... no do schrupania  😍
wątek zamknięty
Nasturcja było super Cię gościć i nasza stajnia zawsze na Ciebie otwarta, mam nadzieję że niedługo się znowu widzimy- za cukierki i marfefki mój koń Cię kocha 😉

Pierwszy raz w życiu mamy TAKIE PIĘKNE FOTY. Dziękuje!! 🙇
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.