Co mnie śmieszy i bawi na re-volcie czyli koń by się uśmiał :) :) :)

różnie wyglądała moderacja na tym forum, ale tak gorliwej jeszcze nie pamiętam  👍
50 shades of ihaha  🤣
No to musiałabym chyba codziennie szorować. Mam dwa izabele i codziennie fundują mi do czyszczenia panierkę z największego błota, a ogony mają takie, że zastanawiam się czy na złość mi nie saneczkują tyłkami jak zarobaczone psy  😁 😜

Made my day, wyobraziłam sobie takiego saneczkującego konia, jak właściciel nie widzi 😂
Jak przyłapię cykne fotke  😁
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
09 grudnia 2016 12:32
2)gdy ja czyściłam dziwnie się na mnie patrzyła gdy dotykałam brzucha


😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 grudnia 2016 14:45
Wiem że wyrwane z kontekstu ale...

Zrobiłem też pochwę eg jego przepisu - super sprawa.

😂
Umarłam 🙂
Czekam na ciąg dalszy
Górski mistrz a smaczek to globus 🙂
Ucho prezesa
Napisałabym, że to jest piękne... Ale w sumie bardziej smutne. 😉 Jakkolwiek leżę i chcę więcej, Górski jest świetny, skóra zdjęta z pierwowzoru. I ta kocia sierść na marynarce. 😂
Bez bielizny ani rusz, dziewczyny, to nie żarty...

Wyrwane z kontekstu brzmi całkiem zabawnie 😉
Może mało śmieszne, ale chyba do wątku pasuje

Jeden w wetów kastrujących w naszej okolicy, z resztą mój wet pierwszego kontaktu, nie żyje, o czym wiedziałam, także odpadał,
Dobre!  😁
[quote author=safie link=topic=65714.msg2658680#msg2658680 date=1489010110]
kokosnuss, a jeżeli tarami centaurusami i innymi zarządzają osoby hodujące konie na mięso i w tym całym rabanie chodzi o podbicie cen?


To już spiskowa teoria... A co tam jeszcze w tej historii by wyszło na jaw? Drzewa, małe samochody...?
[/quote]
Czytam wątek i im dalej, tym bardziej nie wiem, czy mnie cała ta fundacyjna manipulacja dookoła Skaryszewa bardziej wkurza, czy śmieszy... Ale po tym zdaniu się już popłakałam ze śmiechu, "małe samochody" mnie (nomen omen)... rozjechały. 😂
 

Z kociego wątku


[quote author=Lanka_Cathar link=topic=12.msg2659120#msg2659120 date=1489101672]Mistrzem został Ogryzek, który zarzygał, dosłownie, cały narożnik i fragment podłogi. Mąż stwierdził, że nie uwierzyłby, gdyby tego nie zobaczył. Ale Ogryzek ma też ksywę "chomiczek", bo potrafi odbiec od miski, a z pyszczka wysypują mu się chrupki.  🤣


To pomówienia! 🤣
[/quote]
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
10 marca 2017 20:13
Padłam, jak to przeczytałam.  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 marca 2017 10:48
[quote author=Marcn_Nowina link=topic=96930.msg2660810#msg2660810 date=1489527835]
Oferuję pomoc w nagłej potrzebie. Dotyczy rejonu elbląskiego.
797219310
[/quote]



Mnie śmieszy to ogłoszenie w wątku o pracy  😜
Ja próbowałam rozgryźć o co chodzi, ale mi się nie udało :/
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 marca 2017 11:24
Zepsuje się kran - dzwoń. Potrzebujesz opiekunki do dziecka - dzwoń. Masz ochotę na męską dziwkę - dzwoń.

Tylko trzeba być z Elbląga  😜  😉
asds   Life goes on...
15 marca 2017 23:08
smarcik

W samo sedno trafiłaś. 😀
majek   zwykle sobie żartuję
17 marca 2017 14:05
[quote author=Marcn_Nowina link=topic=96930.msg2661771#msg2661771 date=1489695586]
Marcn_Nowina nagłej potrzebie dotyczącej? jeśli można spytać 🙂

Dziękuję za uwagę  😡
Przykładowo:
+ złapałeś kapcia w dwóch kołach (koniowóz nie pojedzie) i to akurat w Elblągu;
+ nie masz gdzie "zaparkować na noc koniem/nmi w nieszczęsnym Elblągu;
+ "zielony" chce zlicytować twoje konie, traktory, terenówki etc. - upakuj je w ku...dołku Elbląskim;
+ przeklęci geodeci weszli na twój grunt i wytyczają "granicę polsko - chinśką";
+ nawalił ci pastuch elektryczny, a konie masz przecwane;
+ uciekłeś od rodziców/twojej połówki i nie masz gdzie przenocować, a utknąłeś w tym Elblągu;
+ nie masz co robić więc przeglądasz nasze Forum, wybierasz mój #(numer) i dzwonisz, by ze mną porozmawiać;
+ no i wreszcie brakuje Ci rąk, a jutro ma padać - jak to w Elblągu 😉;
+ itd.....
Jak przystało na Forum proszę Was o godne wyszczególnienia przypadki "nagłej potrzeby", te z autopsji lub zasłyszane. Niekoniecznie z "miasta jebląga"
Marcn.
[/quote]

Posikalam sie. Bez kitu.

Ja kiedys mialam w Pucku taka sytuacje, ze oba kola w przyczepie mialy kapcia. W niedziele!
Livia   ...z innego świata
20 marca 2017 07:45
Przeniosłam rozmowę od posta halo do wątku Co mnie wkurza na R-V, tam ta dyskusja bardziej pasuje: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,785.msg2661761.html#msg2661761
Tu proszę o tylko zabawne rzeczy.
majek   zwykle sobie żartuję
28 marca 2017 14:55
rewelacyjna reakcja Dea na to, co zaczela Dzionka (blad na stronie sklepu - mozna bylo h&m troche oskubac). Brawo Dea !  👍

A słyszałyście, że w H&M w Sieradzu popsuła się bramka? Można wyhaczyć fajne bodziaki całkiem za free. Spoko chowasz pod płaszcz i idziesz, nic nie pika.
Reakcja  👍 Sama sprawa raczej mało śmieszna
Boże, sami świętsi od papież tutaj - na pewno dziewczyny macie sumienia czyste jak łza i chwała wam za to 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 kwietnia 2017 20:56
Wspomaganie szturchnietej wątroby magicznie pomogło na pachnącą nogę.  

Jak noga pachnie to jeszcze nie tak źle. Gorzej jakby cuchnęła  😁
właśnie miałam to wklejać 😀
BASZNIA   mleczna i deserowa
10 kwietnia 2017 23:56
Hihihi telefon 😀.
Skąd to i o co chodzi? 🙂
Klikasz  "Cytat: BASZNIA kwiecień ..." i masz
w wątku o opojach 😀
Klikasz  "Cytat: BASZNIA kwiecień ..." i masz

Ojacie. Dzięki ogurku :kwiatek: Nie znałam takiej funkcji, dopiero od 8 lat na tym forum jestem. 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się