wasze ulubione seriale

Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
27 lutego 2017 22:43
xxagaxx mam tak samo, ratuje się cda i filisterem, który się dość szybko uzupełnia w filmy.
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 lutego 2017 23:14
Ja się ostatnio polubiłam z filiserem. Seriale częściej ma szybciej niż iitv. Filmów nie oglądam to się nie wypowiem.
Na cda jest czasem taki młyn, że nawet załadowany wcześniej film zacina się co 2-3 minuty.
Nadrobiłam Suits 😀 kurde, mega mi się podobało, duuuużo lepsza część niż z Mikiem w pace 😀
xxagaxx zgadzam się.nowa wersja zdecydowanie lepsza, chociaż mam wrażenie,że Donna odejdzie ;(
Kto oglądał wczorajsze Greysy? Ja nie zrozumiałam ojczystego języka i musiałam przewinąć  🙇
Nadrobiłam Suits 😀 kurde, mega mi się podobało, duuuużo lepsza część niż z Mikiem w pace 😀


no lepsza, niż Mike w pace nadal współpracujący w pewnym sensie z Harvey'em 🤣 ale i tak nie mogę przeboleć końcowego odcinka. chociaż pewnie jestem w mniejszości, ale liczyłam jednak na odwrotny wynik 😉 przez kilka odcinków Mike wydawał się nawet fajny (ta poradnia prawna), ale zaraz wrócił do bycia wkurzającym.

Czekoladowiec, nawet jeśli odejdzie z kancelarii, to na pewno będzie wracać w innych sytuacjach. w Suits mało co zostaje na dobre 🤣
Bez Donny to ja tego nie będę oglądać. Dla mnie Donna i Harvey to jedyne postacie które tam uwielbiam. Zawsze. I wszystko im wybaczę 😀
A ja chyba muszę szukać czgos nowego bo ze wszystkim jestem na bieżąco, Suits, Homeland - dopiero odkryłam, że jest nowy sezon aktualnie!, chyba zacznę Chicago Fir bo z pd i med już nadgoniłam.
Help! Ktos wie czy bedzie 9. odcinek Taboo(widzialam informacje, ze mialo byc 9 wlasnie) czy plonne me nadzieje?  👀
smartini   fb & insta: dokłaczone
12 marca 2017 01:36
buyaka, ja myślę, że jednak 8. Ale ma zielone światło na 2 sezon 😉
Taboo było od początku zapowiadane na 8 odcinków.
skończyłam oglądać wszystkie sezony The 100, niezły, aczkolwiek najnowszy sezon oglądam czekając tylko co się spierdoli albo czy znów się będą wybijać. Plus końcówka 5 odcinka, auć 🙄 .
Black Mirror-nr 1 w moim top 10.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 marca 2017 10:56
Czekoladowiec mnie totalnie rozwaliła składnia tego zdania, to było takie "co...?" 🤔 Ale akcent moim zdaniem fajny, ciekawe czy w serialu pociągną narodowość aktorki do postaci.
Ale potwornie mnie już irytuje ta cała farsa z Webberem, co to w ogóle jest 😵 Avery już w ogóle zachowuje się jak rozpieszczone dziecko 🤔wirek:
kermit   Horses horses everywhere ..
13 marca 2017 16:31
Strzeliłam wczoraj za jednym zamachem pół sezonu Westworld (to drugie pół 🙂 ) i teraz czuję taką pustkę  🤔

Już mi się wszystko pokończyło...zostaje tylko Taboo...ale aż się boje no bo co to będzie później ?
żaczkowa   gone with the wind
25 marca 2017 20:37
Wie ktoś gdzie można obejrzeć Młodego papieża online? A jeszcze lepiej, jakby był z napisami. Wszystkie strony wyplute przez google pokazują treści usunięte ze względu na prawa autorskie 🙁

Jestem świeżo po Belfrze - przyznam, że wgniotło mnie w fotel. Aż nie mogłam uwierzyć, że to polska produkcja, zarówno gwiazdy jak i młodzi aktorzy wspaniali, Palkowski w making of opowiadał, że to jego pierwsze w życiu sceny z bronią  🤔  I wcale się już nie dziwię, że jest takie zainteresowanie po premierze na DVD 😅

House Of Cards mnie zaskoczyło - 3 sezony łyknęłam hurtem, oderwać się nie mogłam, a czwarty w ogóle mnie nie zainteresował, wręcz zmusiłam się, żeby obejrzeć 2 odcinki.  🤔wirek:
Powiedzcie mi zostały jeszcze jakieś strony gdzie można ściągnąć filmy i seriale? Kiedyś korzystałam z torrentz ale umarły, torrenty.org też nie żyją. Ja oglądam głównie online, ale rodzina wyjeżdża za granicę i chciałabym im coś zgrać na kompa. Kompletnie wyszłam z obiegu ;/
Limetorrents lubie - wszystkie moje seriale tam na szczescie sa http://www.limetorrents.in/
Marzena, nie otwiera mi się ta strona
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 marca 2017 19:30
Thepiratebay
żaczkowa   gone with the wind
31 marca 2017 20:25
xxagaxx, torrenty.to 😉
żaczkowa, Strzyga, dziękować. Ehh naprawdę nie ogarniam :P Oglądanie w necie takie wygodne 😀
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
04 kwietnia 2017 11:57
Jak żyć 🙁 Kości się skończyły, Grimm się skończył, wszystko się kończy 🙁
smartini   fb & insta: dokłaczone
04 kwietnia 2017 12:00
Biczowa, a u mnie zaraz się wszystko zaczyna :P The handmaids tale, twin peaks, orphan black, got 😀 co miesiąc coś wpadnie!
My rozpracowujemy nowy sezon Supernaturals. Mój serial naj naj.  😍  (oprócz Wikingów)
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
04 kwietnia 2017 12:18
smartini strasznie mi szkoda tych seriali bo spędziłam przy nich wiele lat, mi też się zaczęło albo zaraz zacznie co nieco ale kurcze to jest koniec pewnej epoki 🙁 to takie uczucie jakie ma się po skończeniu dobrej książki, życie toczy się dalej ale czegoś w nim brak.
Gillian   four letter word
04 kwietnia 2017 12:32
zakochałam się w Once upon a time! 🙂 momentami naiwny, ale ogląda się super 🙂
Gillian, nie chcę ci niszczyć życia, ale później jest gorzej. Ja byłam po pierwszych sezonach zauroczona 😀
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 kwietnia 2017 17:51
Ja ostatnio przepadłam dla This is us - dawno nie widziałam tak urokliwego i mądrego serialu.
O tak, This is us jesr cudowny. Wywołuje mimowolnie uśmiech na na twarzy za każdym razem.
Gillian   four letter word
05 kwietnia 2017 00:01
Też oglądam, jest cudowny! Ciepły, mądry... uwielbiam!
Tak, This is us super, fajnie ze tak trochę inaczej zrobiony. Mi bardzo podpasował nowy sezon Broadchurch, ale ja chyba bardzo lubie angielskie klimaty 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się