Howrse gra :)

Miyako, mam 3 więc spoko 😉 chcesz jedną czy dwie?

kaka2002, okej, przygotuję konie i wystawię. chcesz coś na pl w zamian?
Następna promocja, to sadzenie roślinek 🙂
desire, a wiesz co to niedługo? Bo mam kurde 50 sztuk które "dojrzewają", nie wiem czy teraz nie pozbywać się szybko :P
desire   Druhu nieoceniony...
01 marca 2017 21:58
xxagaxx, nie mam pojęcia, na spoiler zone twierdzą że możliwe, że jeszcze ze dwie promocje i potem 'papa kupony'.. :/ sporo zagranicznych serwerów już nie ma tej możliwości.  już nawet jest dodane zdjęcie tego boskiego konia-drzewa, które będzie zamiast kuponów rosło..
Żadne "papa kupony"... Owlient od razu zastrzegł, że będzie inna możliwość zdobycia jednego kuponu co trzy dni. Chodzi o to, by uniemożliwić handlowanie "zabijaniem koni". Więc nie ma co histeryzować, skończy się tylko ubijanie na na lewo na kilku/nastu kontach.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
02 marca 2017 07:56
[s]Kupię objęcia za 1 kupon + 250 tys. eq  :kwiatek: 🏇[/s]
desire, a masz linka do tego zdjęcia może? albo napisali jak się będzie zdobywać tego konia? no bo to trochę nie fair, 10 koni to każdy może sobie kupić i ubić, a boskiego pewnie trzeba będzie zdobyć w promocji :/

Watrusia, w sumie logiczne, teraz dadzą roślinki, a w międzyczasie na testowym sprawdzą sobie labirynty. jak będę w domu to postaram się wrzucić jakieś screeny z tego.
No i mamy roślinki 🙂
Hej, nie gram codziennie, ale na serwerze .com możecie mnie znaleźć jako podulka 😉
desire   Druhu nieoceniony...
02 marca 2017 20:04
Żadne "papa kupony"... Owlient od razu zastrzegł, że będzie inna możliwość zdobycia jednego kuponu co trzy dni. Chodzi o to, by uniemożliwić handlowanie "zabijaniem koni". Więc nie ma co histeryzować, skończy się tylko ubijanie na na lewo na kilku/nastu kontach.


no jak dla mnie "papa kupony"(których mam ze 3-4/msc :lol🙂, bo żeby zdobyć kupon co 3 dni trzeba będzie robić jakieś zadania, które podejrzewam nie każdy będzie w stanie zrobić czy też nie będzie miał możliwości. (krążą plotki, że te zadania mega trudne są, przynajmniej tak twierdzą na serwerach, na których zmiany zostały wprowadzone)

calore, koń drzewo ma sie niby pojawić, jak ubijesz 10 koni (po wprowadzeniu nowych zasad oczywiście), nie trzeba będzie go kupować ani nic, będzie przyznawany z automatu, potem za każdym ubitym koniem ten boski ma rosnąć(ale nie wiem czy fizycznie, czy umiejętności, bo póki co to gdybania) i chyba póki co tyle, jak sie coś pojawi więcej z wiadomości to napisze. 😉
ma wyglądać tak:

Ygdrasil czy jak mu tam.

po roślinach mają być labirynty. pojawią się nowe maści dla koni pociągowych, dwa nowe boskie, potem zmiany w PP i wysyłaniu koni do nieba, 3 nowe trofea.
desire, dziękuję za informacje  :kwiatek:
Mam pytanie, gdzie mogę zgłosić, że moje konto zostało zablokowane a nie powinno= nie mam multikonta tylko rodzeństwo korzystające z tej gry?
Nie rozumiem tego, bo od pół roku korzystamy wszyscy z mojego laptopa i nigdy z tego problemu nie było...  🤔wirek:
Ktoś ma pomysł?  🙇
~DRUŻYNA!~
Drużyna  ·Pogromcy Wampirów· ogłasza nabór! 🙂
Najlepsza drużyna na polskim howrse w hodowli kucyków szetlandzkich!
- minimum 300 koni na pd
- dostęp do skype w celu łatwiejszej komunikacji
- nienaganna karma oraz zadowalający staż
- minimum 2 konie tygodniowo
desire   Druhu nieoceniony...
10 marca 2017 09:25
próbujecie z Plutonem?
Mi wpadł za 3 podejściem. 😀
Jeśli ktoś miałby konto z wolnym limitem na ubicie, to chętnie zapłacę za ubicie moich 10 szkap, 2 kupony :kwiatek:
Ja mogę ubić 🙂
To napisz do mnie, na ArinStreal :kwiatek:
Mogę jeszcze ubić komuś 9 koni na innym koncie 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
11 marca 2017 11:15
Kupiłam 2 zestawy ogrodnika i dostałam tylko 1 pomarańczowe nasiono, zamiast dwóch  😤
Napisałam na kontakt, może mi je dadzą.
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
11 marca 2017 11:25
Dementek, w zestawie ogrodnika z tego co widzę dają żółte a nie pomarańczowe + jedno losowe... Cieszyłabym się na Twoim miejscu chociaż z tego jednego 😉
Mogę jeszcze ubić komuś 9 koni na innym koncie 🙂


Ja chętnie. Chodź na pw a najlepiej na fb (link w profilu)

Sprzątanie CR, więc sprzedam:
7x OM - 10k (zakładając ze 3om chodzą po 5k jeden wychodzi gratis 😀)
3x Nyks - 5k
KK - 1k
5xZJ - 4k
Ja mogę komuś ubić konie na com.
ChemiK,  Już nieaktualne 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
11 marca 2017 20:15
Dementek, w zestawie ogrodnika z tego co widzę dają żółte a nie pomarańczowe + jedno losowe... Cieszyłabym się na Twoim miejscu chociaż z tego jednego 😉


A to lipa, bo żółte i pomarańczowe się dla mnie różnią praktycznie dopiero po posadzeniu... A te pomarańczowe wpadają czasem za zalogowanie, czy tylko w tych zestawach? Bo szkoda mi kuponów, boskiego i tak nie zdobędę.
Jeśli ktoś miałby konto z wolnym limitem na ubicie, to chętnie zapłacę za ubicie moich 10 szkap, 2 kupony :kwiatek:


Ja mam 😉
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
22 marca 2017 13:44
Sprzedam 2x klepsydrę kronosa za 2 kupony
wabankowa, napisałam na howrse 😉
kto ma plan labiryntu?
Cierp1enie
Ze Spoiler zone:




Dziękuję bardzo  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się