Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
10 marca 2017 14:44
JARA, zmęczona byłam i mi się pokićkało co paczyłam kilka godzin wcześniej i nie sprawdziłam tylko pisałam na pewniaka 😂 Katija mogłaby wskrzesić re-voltowego Kucyczka, Kucyczek przyjmie wszystko a przynajmniej ludzie świadomi że nie jest na poważnie 😁
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
10 marca 2017 16:24


Katija to Katarzyna i na całe szczęście nie pisuje do żadnej z gazet, bo to co "tworzy" nie nadaje się do publikacji  😁


Zaintrygowałaś mnie tym  😎
Ogłaszam otwarcie sezonu na komórkowce błotne
https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-zrebaki-zimnokrwiste-CID103-IDkReaG.html#49396cd47d
ale cena po promocji w porównaniu z tymi fundacyjno-skaryszewskim  😎
[quote author=Luna_s20 link=topic=190.msg2659594#msg2659594 date=1489241429]
Ogłaszam otwarcie sezonu na komórkowce błotne
https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-zrebaki-zimnokrwiste-CID103-IDkReaG.html#49396cd47d
[/quote]
  🙇 Jak zobaczyłam zdjęcia w tym ogłoszeniu to przez chwilę myślałam że te źreby są w jakiejś piwnicy.
to raczej nie błoto😉 gnojem oblepione....
to mi właśnie koleżanka podesłała:

http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/46018

Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
13 marca 2017 15:27
Możesz mnie naprowadzić co zadziwiającego jest w tym ogłoszeniu?
majek   zwykle sobie żartuję
13 marca 2017 15:32
chyba cena
Możesz mnie naprowadzić co zadziwiającego jest w tym ogłoszeniu?

uważasz przepraszam,że zdjęcia tego przedstawiają dorosłego,zdrowego araba wartego 25 tys ?? (bez wpisanego pochodzenia). hmmm...zerknij jeszcze raz jak ten koń się prezentuję...wiem ,że większość zdjęć to lansik właścicielki,ale gdzieś tam w tle konia widać 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
13 marca 2017 15:52
Też patrzyłam na tego konia. Pierwsze co mi się rzuca w oczy to jego wygląd. Wydaje się być z deka za chody. A co do ceny... Koń jest wart tyle ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić tak więc... 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
13 marca 2017 16:01
Szczerze, cena jak cena, wysoka ale nie ma co się unosić. Jak ktoś kupi brawa dla właścicielki jak nie kupi to nie kupi. Zauważyłam że im wyższa cena konia tym większe zainteresowanie, przy za niskiej cenie ludzie zaczynają węszyć chorobę. Co do zdjęć kilka jest wybitnie mało zachęcających ale ogółem no jest koń arab.
Mnie rozbawił do łez filmik, taki właśnie 'zadziwiający'  😂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 marca 2017 20:39
Możesz mnie naprowadzić co zadziwiającego jest w tym ogłoszeniu?


Ogłoszenie jak ogłoszenie, ale ten filmik na dole  🤔 Ktoś ma chyba mocno nie po kolei w głowie, żeby coś takiego wstawiać do ogłoszenia o sprzedaży.
Ja nie wierzę w to co widzę. Stek przekleństw muszę zachować dla siebie...
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
13 marca 2017 21:15
Dobra, cena nie jest zadziwiająca, zdjęcia i opis też ale film, film jest... nie wiem nawet co napisać, jak ująć to co zobaczyłam  😲

No co. Mnie by ten filmik w 100% przekonał... żeby tego konia NIE kupować.  😵
Czytam powyższe komentarze i je oczywiście rozumiem. Zadałam sobie jednak trud zrozumienia tego ewenementu i przejrzałam filmy na youtube. Dziewczyna może oczywiście robić rzeczy od których wam mrowią zwieracze i ten koń 'jaki jest każdy widzi" - Wy tego konia nie kupicie, posłuchacie co ma do powiedzenia na youtube i wzruszycie ramionami.

Jej kanał na youtube ma 2500 subskrypcji, jest szansa że to jest więcej niż aktywnych forumowiczów na re-volcie. Pod filmikami mnożą się komentarze od zachwyconych widzów:

"czym mątujesz ? dasz linka do pobrania plsss ! KOCHAM TWOJE FILMY"
"Cześć mam mały problem (no dobra fifty na fifty) mam konia który jest agresywny i nienawidzi gości masz jakiś pomysł zrobisz o tym odcinek lub porada
Z góry dziękuje 🙂"
"jestem aniołem ze strzelbą proponuje znaleść specjalistów ja polecam nie wiem gdzie mieszkasz ale stajnie pensjonat lidkowo tam specjalistycznie zajmóją się problematycznymi końmi. Ludzie znają się na żeczy mieli studia o psychice koni pracują w naturalu w internecie znajdziesz ich numer "


Niestety jakikolwiek konstruktywny komentarz na re-volcie utonie w takiej masie. Trzeba mieć tylko nadzieję, że idolka nastolatek upchnie konia komuś kto odpowiedzialnie się nim zajmie i nie będzie już dawać w necie domorosłych rad typu "4 fazy pracy z koniem - jak ktoś Was tego nie nauczył to znaczy, że nie potrafi jeździć"

i komentarze:"A co jeżeli koń ma wolne tepo w klusie i  stempie? wtedy dodajemy koniu co krok łydki, ale mówiłaś żeby tak nie robic. to co zrobić w takim wypadku", "Mi trenerka mówi, że podczas gdy stępuję mam na przemian przycisnąć łydki, żeby koń szedł aktywnie, czy to dobrze? Pozdrawiam!
Wiecie co ogłoszenie podesłała mi koleżanka, stwierdziłam,że je tu zamieszczę bo uważam,iż właśnie takie ogłoszenia powinny być w jakiś sposób piętnowane...Do handlarza z olx nikt nie dotrze,można się przejąć losem koni ,ale tam nie ma nawet żadnych danych...A tutaj proszę dziewczynka wystawiła na sprzedaż konia...na 52 zdjęcia koń jest "sam" na 13...poza tym coś mu jest i nikt mi nie wmówi (po zdjęciu nr11,że on jest zdrowy ,w pełni sił..)
p.s. Zdjęcie pod Biedronką tez jest "mega sprzedażowe" ciekawe czy dla konia czy dla Biedronki...

Filmik to totalne dno...ja się zastanawiam gdzie są w tym wszystkim rodzice tej dziewczyny... 🤔
Może warto zastanowić się czy takie ogłoszenia z re-volty nie powinny być usuwane...

Dance girl normalnie szacun za cierpliwość do takich bzdur...
smartini   fb & insta: dokłaczone
14 marca 2017 08:45
a ja powiem tylko tyle, że własnie przez coś takiego western ma opinię wsi tańczącej, wsi radosnej a nie poważnego, eleganckiego sportu :/
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 marca 2017 08:45
RatinaZ na 99% ta dziewczyna wcale tego konia nie sprzedaje  😉 Ba, pewnie wcale nie jest jej. Stąd cena, którą nikt nie będzie zainteresowany  😉 Podejrzewam, że po prostu chciała się pochwalić i wymyśliła (w dodatku słusznie), że w ten sposób dotrze do większego grona odbiorców  😵
a ja powiem tylko tyle, że własnie przez coś takiego western ma opinię wsi tańczącej, wsi radosnej a nie poważnego, eleganckiego sportu :/


To samo sobie pomyślałam...
smartini   fb & insta: dokłaczone
14 marca 2017 08:59
smarcik, ah ten zawiły marketing social media ;D
Nawet laik taki jak ja widzi że z tym koniem jest kiepsko.
Chudy, bez mięśni, jakiś taki apatyczny z wyglądu, chodzi od palca, ma przerośnięty pazur i piętki na ziemi.
desire   Druhu nieoceniony...
14 marca 2017 09:18
smarcik, pomyliłaś sie, koń jest jej. ba, stajnia też.
ed
Wystarczy wejść na inne jej ogłoszenia - klacz hucłopodobna NN do hodowli  🏇


Najlepsze jest to, że na zdjęciach klacz jest jezdzona, na filmikach też a w ogłoszeniu już kulawa i nienadająca się pod siodło... można się domyślać i domniemywać czego to są skutki...
desire   Druhu nieoceniony...
14 marca 2017 09:37
RatinaZ, no tu już nie bądź taka domyślna i wredna, bo wypadki i "zepsucie sie" konia może zdarzyć sie każdemu, ja dmuchałam, chuchałam i mój koń ledwo z kontuzji wylazł..  😀iabeł:  a też na nim jeździłam.  hucka akurat wygląda dobrze (przemilcze temat hodowli NN), gorzej z tym arabkiem.
ed
desire   Druhu nieoceniony...
14 marca 2017 09:46
koniczkowaaa, ahahahah, no to w takim razie połowa ogłoszeń z działu "oddam konia" jest niesmacznych. 🤣   jak sie czepiacie, to czepiajcie sie konkretów, a nie kręćcie tu baboli na poziomie koniareczek.  😀iabeł:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się