sklepy internetowe

Ja w bergo też miałam podobnie, w kilku sprawach odzywałam się. Mail rozumiem-może się zagubić. Ale telefonicznie też próbowałam się skontaktować, kilkukrotnie. Do dzisiaj nie dostałam odpowiedzi na żadne moje zapytanie...to mnie bardzo zniechęciło do zakupów tam 🍴
Nie polecam amigo-konie.
Po pierwsze strona jest chyba rzadko aktualizowana i często nie ma tych produktów w magazynie mimo, że na stronie jest napisane, że są dostępne.
Po drugie-kupowałam 3 produkty, dwa zostały wysłane kurierem, jeden pocztą. Dwa razy zapłaciłam za przesyłkę mimo, że wszystko miało być dostarczone kurierem.
Zwrotu za przesyłkę nie otrzymałam  😎
Gniadata   my own true love
17 lutego 2017 16:22
A ode mnie taki o zwyczajny plusik dla bergo 🙂
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
20 lutego 2017 17:11
Dwie sytuacje:

Zamówienia złożyłam odpowiednio: 10.02 w Bergo i 11.02 w koniarz.eu. Wyjechałam za granicę tuż po, nagła sytuacja, brak możliwości wysłania pieniędzy, jeśli chodzi o internet to dostępu również brak.

17.02- informacja od sklepu Bergo, że zamówienie zostało anulowane, i że proszą o informacje, jeśli chcę żeby było kontynuowane. Napisałam, że owszem, chcę, gdyż dzień wcześniej wysłałam pieniądze i dojdą one na poniedziałek (2 dni robocze ma mój bank na przelew). Dzisiaj informacja, że rzeczy zostały sprzedane. Są dużym sklepem jeździeckim i mają za dużo klientów żeby kontaktować się telefonicznie z każdym i nie będą też czekać nie wiadomo ile na informację.

A sklep jeździecki koniarz.eu- 17.02 informacja, że czekają na płatność, osobiście wysłany mail od właściciela sklepu, że jeśli mam jakieś problemu z bankiem lub nie mam możliwości wykonania przelewu, to proponują wysyłkę za pobraniem będzie mniej zachodu, i pytanie, czy to problem dla mnie dopłacić 5 zł do tej wysyłki. Że oni, jak i moje rzeczy czekają na informację co dalej- bo jeśli nadal upieram się przy przelewie, to proszą o informację, kiedy można się go spodziewać.

Ot, takie dwie sytuacje, a co na plus, a co na minus, to pozostawiam... 🙂
Ode mnie + dla mksklep  🙂 Ekspresowo zrealizowane zamówienie i przyjemna promocja.
+ dla pasi konik zamówienie tego samego  dnia  zostało  wysłane  😍
Ode mnie wielkie + już tradycyjne dla moich ulubionych sklepów. Jak zawsze szybko, sprawnie i miło.
equishop
konik
MkSklepp
Czy ktoś robił już zakupy w sklepie dobra-karma.pl? Ceny bardzo korzystne za preparaty na stawy... W animalii żal przepłacać.  👀
zdecydowany minus dla bergo!
- 3 dzień się z nimi kontaktuję i tylko raz raczyli odpisać (po dwóch dniach i to nie rozwiązując sprawy), zero kontaktu telefonicznego= dzwoniłam kilkukrotnie nikt nie odbiera, nikt nie oddzwania (żeby nie było- dzwonię w godzinach pracy sklepu)
- naliczają dodatkowe koszty wysyłki, gdy wysyłka powinna być darmowa
- sami sobie zaprzeczają z tym co jest napisane na stronie i tym co sami robią...
żenada...  👿



Dobra, chciałabym Was poinformować w razie czego, że moja sprawa z bergo się wyjaśniła i przyznali się do błędu. Ostetecznie paczka do mnie trafiła.

Z kolejnym zamówieniem nie było już takiego problemu, więc za drugie dostają ode mnie plusik. Pomimo, że okres oczekiwania był 4 dni to dostałam już dzień po przelewie.
Jednak zdecydowałam się na inny preparat, z animalii. Sklep sprawdzony, wysyłka zgodnie z opisem towaru na drugi dzień, a do tego mały gratis. Takie zakupy to ja lubię 🙂.

I chyba poprzednio nie dodałam, duży plus dla dobry-kon. Wysyłka również ekspresowa, a do tego bardzo korzystne promocje.
Plus dla http://stajnia-miszewo.pl/, jako sklep internetowy dopiero się rozkręcają, mają coraz ciekawszy asortyment, polecam.

Bardzo duży plus jak zwykle zresztą dla GNL. Kontakt idealny, czas wysyłki krótszy, niż w opisie produktów. Miłe zniżki i zawsze jakiś drobiazg w paczce  :kwiatek:
Polecam unique-equine fantastyczna promocja na pasze + darmowa wysyłka  😍
drabcio a jaki kod na darmową wysyłkę?
nie wiem, przy trzech workach sama wskoczyła, chyba powyżej jakiejś kwoty 🙂
pasikonik +za szybką wysyłke, - za zapakowanie padu  w jakiś worek na śmieci  🙄 ja to bałam się to rozciąć, nie wiedziałam czy tne folie czy już mój pad.  🤔
Moon   #kulistyzajebisty
05 marca 2017 18:48
Nudny plus dla Animalii 😉
Nirvette   just close your eyes
09 marca 2017 22:42
Piękny plusik dla konik.com.pl
Zamówienie zrobione w niedziele, we wtorek było u mnie 🙂 Co prawda przybyło mi chyba z 5kg plastiku, bo tak opakowali smary żeby się nie uszkodziły i zanim się przez to przekopałam minęło chyba 15minut 😁
Zaległy plus dla konika. Nieustająco. Bez problemu przed samą wysyłką rozszerzone zamówienie.
Duży plus dla Equishop za bardzo sprawny i bezproblemowy zwrot.

Zabookuj bardzo szybko skompletowało moje zamówienie 😉 a Animalia oprócz szybkiej wysyłki i realizacji dorzuciła cudowny gratisik 😍 😅
Czyli:
Duzy plus dla Zabookuj[b]
Oraz mega duży plus dla [b]Animali


ja z animalia.pl też dostałam gratisik..obsługa zamówienia (pasze) 3 dni także plus i ceny ok.
Ogromny + dla gnl. Moj ulubiony sklep znowu zrealizował zamowienie w jeden dzień  😍 I trochę mniejszy plus dla konika bo zamowienie złożone w poniedziałek dojechało w czwartek, czyli w ten dam dzień co to z gnlu (złożone w środę)  😉
ja z animalia.pl też dostałam gratisik..obsługa zamówienia (pasze) 3 dni także plus i ceny ok.

Czyżby wysłodki buraczane?  😂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 marca 2017 10:44
ode mnie też plus dla animalii  🙂

+ także dla animavet
Plus dla sklepu PodkowaLiny - jak zwykle bardzo szybka wysyłka i miły gratis  😉
zaległe plusy dla sklepów:
-Agrokompleks - świetna obsługa  :kwiatek:
- Dromy - błyskawiczna wysyłka  🙂
Czy ktos kojarzy sklep zdrowy-kon.pl? Szukajka nic nie pokazala :-(
DUŻY PLUS   dla Magic Horse , błyskawiczna realizacja zamówienia , musli pachnie smakowicie 🙂
+ dla equiland przesyłka w mniej niż 20 godzin w stajni  💘
Ja polecam Tornado www.tornadosklep.pl  dwa razy robiłam już u nich zakupy. Paczki przychodziły zawsze w przeciągu 2dni roboczych. + za gratisy raz dostałam próbkę paszy, a za drugim długopis i ich logiem... niby nic wielkiego, ale miło że się starają  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się