Zdjęcia Naszych Koni cz.X (2017)

wątek zamknięty
harja, czad, gratuluję!!!!!
maluda, wyjątkowo fotogeniczna 😉 😉
wątek zamknięty
harja gratulacje!

Maluda boskie miny robi  :-D

Mój do zdjęć "pozuje" tak:



Edit: literówka
wątek zamknięty
wątek zamknięty
No modelka niesamowita  😀
Rudzielc_23 cóż za zaangażowanie hahaha  😁
To cos ode mnie
wątek zamknięty
Zuza_123   Mój ulubieniec
11 marca 2017 19:10
Piękne koniki zazdro 😍
wątek zamknięty
anil tylko z pupci strony? 😉
I  jak, dogadujecie się?
wątek zamknięty
Moja druga (a właściwie pierwsza) końska córeczka. Niezbyt chciała pozować "bo przecież powiedziałaś, że będziemy biegaaaać i biegać i... pobiegamy jeszcze, praaawda..." Czasem mam wrażenie, że ona jest nie do zmęczenia  😀iabeł:





wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
11 marca 2017 22:45
SzalonaBibi jaka ona piękna
anil22 ogon 😜
wątek zamknięty
SzalonaBibi jaka ona piękna


Bo kucyki są najpiękniejsze  🤣
I szczerze powiem, że jak szukałam konia to była pierwsza myśl... No i ją kupiłam w momencie gdy ujrzałam... Wiem, głupio... Ale głupi ma szczęście i trafił mi się najlepszy koń na świecie... Tylko coś mi ją ostatnio córka próbuje przejąć  😎
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
12 marca 2017 08:14
SzalonaBibi, jaka słodycz! No toffi z bitą śmietaną. Ile ma w kłębie?
wątek zamknięty
Jakieś 132-133. Ja tylko 155 więc są przyzwoite proporcje. A ona tylko tak niewinnie i słodko wygląda, to kawał cholery jest. Ale ja lubię konie z charakterem. Jak kogoś kucyk lubi to zrobi dla niego prawie wszystko... Biada temu kogo nie zaakceptuje. No i natychmiast "poprawia" błędy i niedociągnięcia pokazując "robisz to źle".
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
12 marca 2017 15:47
hajra gdzieś mi umknęło, ale nadrabiam i mam nadzieję, że "maluszek" będzie tutaj często gościł.
SzalonaBibi dogadała by się z moim 😁
wątek zamknięty
maluda Wczoraj mieliśmy mały konflikt  😁 skończyło się na tym, że mnie koń wywiózł z ujeżdżalni, a dzisiaj chodził jak złoto do tego stopnia, że wsadziłam męża  🤣

lusia722 Ogon ma piękny, już nie mogę się doczekać aż mu go wypiore.
SzalonaBibi Super ten kuc  😍

łobuzy

o matka przyszła  😉
wątek zamknięty
anil22,,anai,  dziękuję bardzo dziewczyny :kwiatek:
Rudzielc_23, hahah, te emocje! prawdziwy model ;-)
SzalonaBibi, ależ urodziwa babeczka!! :-)
lusia722, byleby wam z lodówek nie zaczął wyskakiwac:-)) ale pewnie będziemy się pokazywać :-)
wątek zamknięty
Witam. Zdjęcia moich "pyłko-żerców". Od jesieni do wiosny dostają pyłek kwiatowy. Nie tylko bardzo smaczny, zdrowy  ale i  dostarcza naturalną energie!. GAGA nie wie, że, jej konie zajadały się nim na pastwisku usianym kwiatami .[img][/img]

Gigantyczne zdjęcia!

Nie kasuj komentarzy moderacji! Proszę też nie wrzucać ponownie ogromnych zdjęć - dopuszczalny rozmiar to 960 px!
wątek zamknięty
anil konflikty zdarzają się każdej parze.
Ja i siwa to ten sam biegun, obie jesteśmy strasznie uparte. Kompromis? Ustępstwa jakieś są, ale najczęściej muszę ryknąć jak lwica.
wątek zamknięty
Ja nie chcialam sie z koniem szarpac, w sumie bardziej jego szarpac. Ale dzisiaj musialam twardo z nim. Ktos musi rzadzic. Chociaz mojego meza sluchal  , bardziej jak mnie
wątek zamknięty
SzalonaBibi dogadała by się z moim 😁


Pewnie tak  😀iabeł: Podejrzewam o to geny konika polskiego (bo dobrze pamiętam, że twój ma konika w rodowodzie?)


A to trzeci mój-nie mój. Mam go pod opieką już czwarty rok a przyjechał "na chwilę" i mam wrażenie, że dłuuuugo zostanie. Z racji wzrostu i imienia (Okapi) zwany żyrafą. Poczciwe z niego konisko, ale jak na moje 155 wzrostu trochę za wielki. Najfajniej się przesiąść bezpośrednio z Bibi  😂



wątek zamknięty
SzalonaBibi, ale fajny ciapek! I nawet ogon ma, jak na taranta :P
harja, super ekstra, niech się chowa dorodny. I zgubi futro 😁
maluda, oo i dla siwej spóźnione sporo sto lat. Myślałam, że starsza ona, a to młodsze niż mój  👀

Ja w tym wątku chyba zamieszkam, bo rekreancki nie dla mnie z racji mega rzadkich jazd :P Praca jest do dupyyy.

wątek zamknięty
Sporo? Ile obstawiałaś?  😁
Twój ile ma?
wątek zamknięty
W sensie, że sporo spóźnione życzenia 😁 Dawałam jej z dyszkę jakoś. Mój 9 w tym roku.
wątek zamknięty
Panna dyszki jeszcze nie ma, ale póki co to i w głowie pstro.
Ta sztuka wiecznie źrebakiem.  😁
wątek zamknięty
Nirvette   just close your eyes
13 marca 2017 09:28
SzalonaBibi, cudowny ten Okapi! Się napatrzeć nie mogę na jego umaszczenie 😀
Mój zgred musiał zostać spacyfikowany łańcuszkiem, bo chyba wolę jak się szarpnie i go zaboli, niż jak się wyszarpnie i kolejny raz pójdzie w długą z powiewającym uwiązem... Nie na moje nerwy ganianie go wokół maszyn, ludzi i samochodów. Jeszcze nie przywykliśmy do dużego ruchu w stajni.  🙄
[img]https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s600x600/17309395_424322731243840_4057084966085601432_n.jpg?oh=e7a06fbd3fd1cbdeee3d7cf4062f963a&oe=59685056[/img]
wątek zamknięty
harja  😅 Zdrowia małemu, tylko zdrowia! Rozumu jeszcze zawsze zdąży nabrać, gdyby zbrakło.  😁
Fajny jest - misiozaur taki! Mam wrażenie, że jak człowiek raz w życiu do stajni wejdzie to koniec - już z niej tak szybko, łatwo nie wyjdzie.
Przeczytałam, że to Belg? To chyba będzie całkiem poważny kawał konia z niego? A jak znasz konie od małego to w sumie idealnie.
Wiesz co się z nim działo, jakie miał przygody. Ja swoją rudą znałam odkąd miała rok a od jej urodzenia znała ją moja przyjaciółka i nic się nie ukryło.  😀iabeł:
Powoli do mnie dociera, że Ruda będzie miała 10 lat w tym roku... Ja się pytam - kiedy to zleciało?  😵

[quote author=lusia722 link=topic=100618.msg2659739#msg2659739 date=1489272314]
SzalonaBibi jaka ona piękna


Bo kucyki są najpiękniejsze  🤣
I szczerze powiem, że jak szukałam konia to była pierwsza myśl... No i ją kupiłam w momencie gdy ujrzałam... Wiem, głupio... Ale głupi ma szczęście i trafił mi się najlepszy koń na świecie... Tylko coś mi ją ostatnio córka próbuje przejąć  😎
[/quote]

Czy ja wiem czy głupio? Ja sobie postanowiłam, że Rude będzie moje jak pierwszy razy przyjechałam do stajni i była jedynym koniem, który przyleciał do ogrodzenia się przywitać.
Kupiłam ją dwa lata później - czy myślałam logicznie? Zdecydowanie nie  😜 Ale warto było!  😂
wątek zamknięty
SzalonaBibi, ładny masz zwierzyniec, kropek wymiata! 😀
budyń, dziękuję! Też już czekam, aż je zgubi, bo muszę go grzebieniem i szczotką do grzywy całego czesać, mam dość 😁
jaki lśniący twój czarnuch, uwielbiam tę jego odmianę na pysku 🙂
Euphorycznie, dziękujemy, zdrowie się przyda najbardziej ze wszystkiego 🙂 Masz rację, ciężko tak rzucić coś, to mocno weszło w krew, stąd ta decyzja. Tak, to belg. Czy będzie z niego kawał konia, to się okaże, zapowiada się całkiem ciekawie. Rodzice słusznych gabarytów, więc w sumie nie ma po kim być karzełkiem, oby tylko nie urósł zbyt wielki, bo pójdzie ze mną jak z latawcem :P
Fajnie tak znać konia od urodzenia, czy od młodziaka, zgadzam się z tobą 🙂😉 Wiem wszystko co ma, a czego nie ma ( 😉 ), jaki jest, na co się zapowiada. Tak jak i ty z Rudą - super, że jesteście ze sobą tyle lat i się zgrałyście. Mam nadzieję, że my też do tego dojdziemy i nie schrzanię niczego po drodze 🙂 Wszystkiego dobrego dla was!
Nas jutro czeka kowal, wszystko musi być glancuś 😉 Nogi co prawda już ładnie podaje, czeka aż kopyta zostaną wyczyszczone, ale zawsze mam stres, z Kubą też miałam, chociaż on był przy tym praktycznie bezproblemowy :P
Pozdrawiamy wszystkich ciepło i lecimy dalej! 😀


i z tatą (PumCass :kwiatek:)
wątek zamknięty
harja, ta ostatnia fota  😍 😍 😍
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
13 marca 2017 22:51
harja Ty się lepiej módl, żeby owłosienie ciałka odziedziczył po tatusiu, a nie mamusi  😂
wątek zamknięty
harja, jaki tata! 😍
wątek zamknięty
PumCass, zdecydowanie się o to modlę 😁
budyń, Burza, :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.