Konie zimnokrwiste i pogrubiane

kitty, no mała to ona nie jest 😀
szakalowa, piękny 😍 co to za rasa?

Polski Koń Zimnokrwisty😀
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
15 stycznia 2017 21:15
Odkopuje bo muszę się pochwalić stajennym nowym nabytkiem klik za komentarze na filmie z góry przepraszam ale były ogólne emocje 😉.

Kobyłka od klaczy Bulońskiej po Perszeronie.
Mała dalej rośnie... I kimaczek w lutowym słoneczku obowiązkowy  😀
Odkurzam!!! bo coś tu się zmulili wszyscy  😤
Moje dziecko dorosło  😍 jest cudownym, mądrym koniem, niej jej tylko zdrowie dopisuje.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
05 marca 2017 19:00
Piękna smoczyca 😍
kitty, rany boskie, ona jest fantastyczna!!! 🙂
MajaK   Tina 2000-2013
05 marca 2017 19:45
O to i my możemy się pokazać bo dorobiliśmy się zdjęć w sobotę  😀
Zmieniliśmy stajnię tydzień temu, warunki pogodowe pozwoliły na porzucenie hali to i mogliśmy wyjść na zewnątrz  i jeszcze trafić na spontaniczną sesję.

MajaK    piękne zdjęcia, piękny koń 😀 super razem wyglądacie!
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
06 marca 2017 08:19
Ale konisko!!!! 😜 Ile ma w kłębie?
MajaK   Tina 2000-2013
06 marca 2017 09:49
MajaK    piękne zdjęcia, piękny koń 😀 super razem wyglądacie!


Dziękujemy🙂

Ale konisko!!!! 😜 Ile ma w kłębie?


Nie mierzyłam, na pewno powyżej 175 cm ale on jeszcze rośnie. Mama ma 177 a tata 195.
MajaK Piękny chłop. Możesz puścić mi jego rodowód? Może być na PW. :-)
MajaK   Tina 2000-2013
12 marca 2017 10:03
MajaK Piękny chłop. Możesz puścić mi jego rodowód? Może być na PW. :-)

A dziękuję 🙂
PW wysłałam.

Szykujemy się powoli do oprzęgania. Póki co zamierzyłam szory - nie zrobiło to na nim wrażenia, teraz oponę trzeba znaleźć stosownych rozmiarów i zaczynamy. Bryczka już czeka.
MajaK ale smok, ja bym do niego potrzebowała drabinkę żeby go wyczyścić  🤣

Wrzucam mojego pół grubego dzieciaka 🙂

Rudzielc_23, fajna! Co to za mieszanka?
MajaK  😍 😍 😍
tiaaaaa, też sobie kiedyś kupię konie nie z haka i psa z hodowli! tylko coś mi słabo idzie  😜 MajaK wiesz, jakbyś sprzedawała to daj cynk, przeabsolutnie piękny!
harja tatuś KWPN, matka zimnokrwista Ale w woli scisłości ma w paszporcie wpisany typ zimnokrwisty, niewiele o niej wiem bo NN-ka
MajaK   Tina 2000-2013
13 marca 2017 19:25
[quote author=Rudzielc_23 link=topic=4119.msg2660188#msg2660188 date=1489409725]
MajaK ale smok, ja bym do niego potrzebowała drabinkę żeby go wyczyścić  🤣

[/quote]
posiadam  🤣
przy moich całych 160 cm przydaje sie do czesania i plecenia, do czyszczenia daję radę z ziemi



MajaK  😍 😍 😍
tiaaaaa, też sobie kiedyś kupię konie nie z haka i psa z hodowli! tylko coś mi słabo idzie  😜 MajaK wiesz, jakbyś sprzedawała to daj cynk, przeabsolutnie piękny!

Ja szukałam przedziwnych krzyżówek i kolorowych - nawet znalazłam kilka ale w końcu znalazł się taki. Chwilowo myślimy nad drugim do pary  😉
Moja śliczna paróweczka w kreacji od kitty, 😍
Paróweczka a raczej Pan Parówek wygląda jak zwykle świetnie.
My aż tak okazałych zdjęć nie mamy.
asds   Life goes on...
14 marca 2017 22:25
Burza

Pączuś w masełku. 😉


Polecam obejrzeć poniższy filmik od 2:30 😀 :



Pomijając beztroskę i bezpieczeństwo, wymiękłam 🤣 ja chce takiego miśka 😜
Znając mojego większego wrażenia by to na nim nie zrobiło haha
ale patrząc na te dzieciaki, aż żal patrzeć na jakim poziomie sprawności fizycznej jest dzisiejsza młodzież... i nie mówię tego tylko na podstawie tego filmiku 🙂
Cobrinha, ee tam- okazałe to wiesz... błyski światła, drogie blingi- my tam codziennie i zwyczajnie 🙂

asds, 🙂 film fajny, milutki koń 🙂

Rudzielc_23, wybuchowo 😀 Jak się sprawuje?
Burza, obśliniłam biurko przez ciebie! Piorek wieczne ciasteczko 😍 tego pięknego, gęstego i zadbanego ogona to wam szczególnie zazdroszczę 😀

i ja ponownie dołączam do grona "grubasów" 😉 co prawda jeszcze z niezbyt okazałym gabarytowo smarkaczem, ale myślę, że z czasem się wyrobi 😉 Tylko dziwnie mi tak, że nie jest siwy :-))

Pozdrawiamy z Porto cały kącik i prosimy o baty, jak będziemy wam już z lodówek wyskakiwać 😉
Burza piękny model 🙂, ile ja bym dała żeby móc swojego ogolić i nie męczyć się z tym futrem 🙁

harja rudy mega szybko się uczy (tych złych rzeczy również  :mad🙂, ale nie wiem czy jest tak bo to taki egzemplarz czy porostu z racji młodego wieku chłonie jak gąbka. Nie pracowałam nigdy z aż tak młodym koniem, zaraz skończy 4 lata a pracujemy od listopada. Coś tam gamoń skacze i nawet nieźle się do tego zabiera. Na razie próba skoczenia płotu padoku o wysokości jakieś 140 nie do końca udana, jednej nodze się nie udało :/. Jest miły, grzeczny i bardzo opanowany jak na młodego konia, pracę przyjmuje zadaniowo, nie złości się jak czegoś nie rozumie, dla mnie to bardzo miła odmiana. Zobaczymy co z dziada wyrośnie.
Słodki ten Twój włochaty mały stworek, dobrze mu z oczu patrzy. Ile on teraz ma?


O to i my możemy się pokazać bo dorobiliśmy się zdjęć w sobotę  😀
Zmieniliśmy stajnię tydzień temu, warunki pogodowe pozwoliły na porzucenie hali to i mogliśmy wyjść na zewnątrz  i jeszcze trafić na spontaniczną sesję.

MajaK Jaki piękny  😍 Wnioskuję o więcej zdjęć  😉
harja, wspaniale, że wróciłaś i to z mamucikiem! 😀

Rudzielc_23, dajesz- 3 derki i można golić 🙂
Burza Ja mam wszystko, derki, maszynkę, on się da ogolić wszędzie. Tylko nie ma mi kto tych derek zmieniać. W przyszłym roku może spróbuję bo jeden koń już u nas w stajni przełamał w tym roku tabu derkowania. W tym musiałam się zadowolić częściowym goleniem tego mamuta.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
16 marca 2017 17:54
Piękne te Wasze grubaski.

harja cudny maluch, niech rośnie zdrowy i wrzucaj foty koniecznie, ech... niedawno moja była takim włochatym kłębuszkiem a tu już strzeliło 5 lat.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się