Galopem po plaży- gdzie nad morzem?

W kwietniu, w okolicy świąt wybieram się do Łeby 🙂 Polecacie może jakieś konkretne stajnie? Najlepiej w granicach +/- 20 km.
ogurek, z tego co się orientuję Kopalino jest dość niedaleko?

W Nowęcinie są 2. Stajnia Nowęcin niepochlebnie opisana strone temu i dokładnie za nią Stajnia senny. One wręcz wyglądaja jak jeden kompleks. Ja byłam u Sennego i byłam zadowolona 🙂
Nieustająco Stajnia Grzywa z Dąbrówki.

Dziękuję bardzo  :kwiatek:

A może by tak stworzyć listę polecanych stajni?
majek   zwykle sobie żartuję
16 marca 2017 10:55
melehowicz, a do plazy to sie wierzchem jedzie czy podjezdza samochodem? Na mapie wyglada to na spory kawalek.

Mam taki pomysl, ze jak przyjade w okolicy tych swiat wielkanocnych do pl, to chcialabym mame zabrac na teren po plazy. Raczej jednodniowy wypad z Warszawy.  Wyjazd rano, wieczorem powrot. Da sie w ogole? Gdzie uderzac? Jezdzimy w miare ok obydwie, mama to troche tchorz...

Pod koniec kwietnia wybieram sie do Ustki na 3dni. Czy w okolicy jest stajnia z możliwością wyjazdu na plaze?
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
16 marca 2017 11:33
Ja byłam w stajni Anka w Przewłoce, całkiem sympatyczny wyjazd na plażę
majek: można wierzchem, ale z tego co wiem to można ruszyć z bliskości plaży. Siedziba stajni, to ich zimowa kwatera. Są dość mobilni. ponadto ta odległość nie jest taka straszna.... kwestia organizacyjna.
majek   zwykle sobie żartuję
16 marca 2017 12:58
ok, dziekuje, odezwe sie pewnie.
Ja byłam w stajni Anka w Przewłoce, całkiem sympatyczny wyjazd na plażę

A wymagali jakiejs jazdy próbnej na miejscu? Szkoda mi czasu i kasy na wykupowanie dodatkowej godziny zeby ktos ocenił czy umiem jeDzic...
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
16 marca 2017 14:21
Z tego co pamiętam to od razu było ruszenie w teren.
LatentPony   Pretty Little Pony :)
12 lipca 2017 05:13
Orientuje się ktoś, czy nad morzem (dowolna okolica) znajduje się stajnia z dobrymi warunkami dla koni (widne przestronne boksy, scielenie i brak kłótni o plasterek siana więcej), parkurem z kompletem przeszkód i możliwością bliskiego wyjazdu na plażę i wjazdem razem z koniem do morza?

Moje pytanie jest o tyle nietypowe, że stajnia musi dysponować około 10 wolnymi boksami dla koni. Kross bardzo miłe widziany, ale nie jest to jakiś mega priorytet.

W tym roku zaspalismy z organizacją, ale naszym marzeniem jest wyjechać w przyszłym roku na zgrupowanie sportowe razem z naszą trenerka. Warszawiakom zamarzylo się po treningach schłodzić koniom nogi w morzu i dlatego rozgladamy się za stajnia, która w przyszłym sezonie dałaby radę przyjąć nasza wesoła ekipę i naprawdę grzeczne konie na około tydzień i umożliwić nam treningi połączone z wypoczynkiem 🙂
Gillian   four letter word
12 lipca 2017 08:10
LatentPony, Pogorzelica, Lewiccy. Zapytaj, chociaż ilość boksów hmm utrudnia 😉
LatentPony, Pogorzelica, Lewiccy. Zapytaj, chociaż ilość boksów hmm utrudnia 😉

Bardzo polecam!!!
Aktualnie stoi tam mój jeden koń w treningu a drugi przyjeżdża w poniedziałek 🙂
Co do ilości boksów to proponuję dzwonić dużo wcześniej jeśli myślisz o przyszłym sezonie.
Hej, mogłabym prosić o polecenie jakiejś stajni, która organizuje tereny po plaży w okolicy Rowów? Oprócz stajni Anka! Niestetyk tereny organizują tylko pomiędzy turnus i kolonie a mija się to z moim przyjazdem. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
Czy w samej Stegnie znajduje się jakaś stajnia, w której organizują wyjazdy w teren po plaży?
Ktoś coś wie? 🙂
Polecacie jakiś ośrodek w Łebie lub w okolicy na taki wypad?
Czy w samej Stegnie znajduje się jakaś stajnia, w której organizują wyjazdy w teren po plaży?
Ktoś coś wie? 🙂


W zeszłym roku pracowałam w Krynicy Morskiej i jedna z klientek naszego pensjonatu jechała jakiegoś dnia właśnie w teren na plażę. Tylko nie pamiętam czy to dokładnie do Stegny czy kawałek wcześniej do Jantara. W Jantarze na pewno prowadzą, sama kiedyś jeździłam. Tylko nie wiem jak tam z wjazdem na plażę w sezonie. Ale tamtejsze stajnie na pewno są do wyszukania gdzieś na Facebooku albo Google 😉
Czy znacie ośrodek godny polecenia (nie tylko nad morzem, mogą być też Mazury, Bieszczady, generalnie cała Polska, o ile są fajne tereny) gdzie można przyjechać sobie na spokojnie w październiku we 2 osoby? Zależałoby mi na jazdach raz dziennie (głównie tereny ok. 2h, ale też techniczne rzeźbienie na ujeżdżalni). Może być z wyżywieniem, ale nie musi. Koniecznie poza zorganizowanym obozem dla dorosłych.
Stajnię Anka w Ustce już znam i sobie bardzo chwalę i polecam 🙂

Generalnie chciałabym gdzieś po sezonie wybrać się z koleżanką i wypocząć w towarzystwie koni.
Czy w okolicy Międzyzdrojów jest jakaś stajnia organizująca tereny na plaże? 😀
Cześć! Którą ze stajni polecacie w okolicach od Mikoszewa / Jantaru do Krynicy Morskiej na tereny w ostatnim tygodniu sierpnia (może udałoby się zaliczyć też plażę)? Wujek Google podpowiada 3 lokalizacje:
1. Szkoła jazdy konnej Jantar (ul. Gdańska 1A),
2. Buffalo Bill (ul. Gdańska 2 - czy to to samo co pkt 1?),
3. Stajnia Dwa Dęby w Stegience,
4. Ośrodek Jazdy Konnej Mierzeja, Sztutowo.

Będę wdzięczna za każdą odpowiedź / podpowiedź gdzie jeszcze próbować 😀
ozzy_bb

Nie znam wymienionych przez Ciebie stajni, ale w Sztutowie jest jeszcze Stajnia u Bohuna, a tą już baaardzo polecam 🙂
Bardzo dziękuję!  :kwiatek:
Stronę znalazłam, są wszystkie namiary 🙂
Znacie cos godnego polecenia blisko ustki? Jadę właśnie na jeden dzień, spontaniczny wyjazd, fajnie byłoby sie na cos załapać 🙂
Czy znacie ośrodek godny polecenia (nie tylko nad morzem, mogą być też Mazury, Bieszczady, generalnie cała Polska, o ile są fajne tereny) gdzie można przyjechać sobie na spokojnie w październiku we 2 osoby? Zależałoby mi na jazdach raz dziennie (głównie tereny ok. 2h, ale też techniczne rzeźbienie na ujeżdżalni). Może być z wyżywieniem, ale nie musi. Koniecznie poza zorganizowanym obozem dla dorosłych.
Stajnię Anka w Ustce już znam i sobie bardzo chwalę i polecam 🙂

Generalnie chciałabym gdzieś po sezonie wybrać się z koleżanką i wypocząć w towarzystwie koni.


Jeśli mogą być Bieszczady, to miejscem magicznym, cudownym, fantastycznym i wzruszająco pięknym jest http://kwiatkonie.com/
Na miejscu można nocować i jeść.

Jeśli zaś chodzi o jazdę po plaży, to wspaniałe warunki ma http://stajniapestka.pl/ - wsiada się na chwilę na konia przed wyjazdem w teren i sprawdzają, jak się siedzi. Jak ktoś sobie nie radzi, oddają pieniądze.
Jeździłam u nich w sezonie po plaży, kawałek za Mrzeżynem jest plaża na której mało kogo można uświadczyć i jest absolutnie magicznie. Po drodze do plaży fajna droga przez las. W trakcie jazdy po plaży są też momenty z wejściem do morza.
Aha i wyjazdy nie są o 4 rano 😉 tylko normalnie, po południu.
Czy ktoś może podzielić się opinią na temat Stajni Choczewo?
byłam w Stajni Mierzeja w Sztutowie ceny bardzo przystępne fajne koniki tylko trochę daleko na plaże i na godzinną jazdę to w sumie po plaży był tylko galop od jednego wejścia do drugiego i tyle ale myślę że to kwestia dogadania się na indywidualną jazdę lub dłuższego terenu ale mimo wszystko byłam zadowolona 
Będąc w Gdyni wraz ze znajomą umówiłyśmy się w teren na plażę w Stajni w Bernadowie (Zielony koń) i byłyśmy bardzo zadowolone. Kameralnie, tak jak miało być, konie przyjazne i spokojne, miła atmosfera.🙂
Orientuje się ktoś, czy nad morzem (dowolna okolica) znajduje się stajnia z dobrymi warunkami dla koni (widne przestronne boksy, scielenie i brak kłótni o plasterek siana więcej), parkurem z kompletem przeszkód i możliwością bliskiego wyjazdu na plażę i wjazdem razem z koniem do morza?

https://pl-pl.facebook.com/pg/hoteldlakonidogaressa/about/?ref=page_internal
Karwieńskie Błota II. Byłam tam jakieś 6 lat temu, więc sporo mogło się zmienić, ale właścicielka sensowna, boksy spoko, czysto, padoki i pastwiska. Nie wiem jak z sianem i czy będzie aż tle wolnych boksów.
Szukam kogos kto zna od dluzszego czasu (10+ lat) stajnie w Nowecinie kolo Łeby. Odezwe sie na priv.
A czy coś warte polecenia  w okolicach Kołobrzegu :kwiatek:?
Gillian   four letter word
05 kwietnia 2018 07:28
Niewiele. Grzybowo, Mrzeżyno. To z tych najbliżej Kołobrzegu. I tak praktycznie wszędzie wyjazd polega na tym, że jedziesz asfaltem przez miasto, potem zapierdzielasz galopem po plaży i wracasz znowu miastem do stajni 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się