Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Mówisz masz. Niestety mój fotograf siedzi w robocie więc tylko takie, o
http://re-volta.pl/galeria/foto/164787
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 marca 2017 12:36
Jakie one są duże! Myślałam, że o wiele mniejsze  🙂 Super, świetnie to wygląda!  😀
Bardzo fajne! Szczególnie ten czarny  😀 I miejsce super, też mam dziarki w okolicy obojczyków właśnie po jednej z każdej strony i uważam, że to jedno z najlepszych miejsc na ciele!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 marca 2017 14:29
Przez Was mam ochotę na dziarę pod obojczykami  😂 Tylko coś delikatnego, jak infantil  😍
Cieszę się, że się podobają 🙂
Chociaż powiem Wam, że po wczorajszym przeszła mi ochota na takie duże, mocne plamy koloru. Kolorowe pióra to były przy tym łaskotki ._. 🤣
Sporo krwi potem wyciekało spod folii ale wieczorem już było okej. Aktualnie jestem na etapie wymyślania ciągu dalszego kotów *__* Na razie wymyśliłam sobie linię biegnącą od łapek fioletowego kota, gdzieś tam się kręcącą i na końcu układającą się w prostego, kreskowego kota albo inny kształt. Na razie to taka totalnie luźna wizja.
Dobra, zdecydowane. Zamiast wybierać jedna opcję po prostu zrobię dwa tatuaże, jeden nie dlugo. Drugi w przyszłości.

Nawet wzór mniej więcej w glowie jest, pójdę w ślady Chess i będzie kot. Symbolika i możliwości co do wzoru są akurat tym czego szukałam  😀 (jakim cudem nie wpadłam na to wczesniej to nwm)
Tylko teraz kwestia miejsca, wymagania mam takie- żeby nie byl widoczny (np co do wymagań przy pracy stewardessy, kelnerki, banku) ale żebym sama mogła go widzieć (czyli plecy odpadają).
Może bark/ramie albo ok. biodra.
Drugi tatuaż to będzie napis na udzie.
I teraz umawiać się do tatuażysty i z nim konsultować miejsce i wybrac wzór czy najpierw samemu sobie "namalować" na kartce to co się mniej więcej chce i iść z projektem ?

Polecacie kogoś w Lublinie ? Zastanawiałam sie nad Valhalla
Sonika, fajnie, że już masz jakiś plan. Odnośnie twoich wymagań w temacie miejsca to mogę polecić te, które ja sama wybrałam. Jeśli jest potrzeba to bez problemu mogę je zakryć bez konieczności zakładania ciuchów z dłuuuugim rękawem i nie ma problemu.
Ja się wkręciłam w temat kotów. W końcu jest tyle możliwości ich "rysowania"... Linie, dotwork itp *_* Myślę, że na tych dwóch nie skończę tylko stworzę jakąś większą kocią kompozycję w różnych stylach.

Co do projektu to ja 2 razy mówiłam o co mi chodzi i wzór projektowano mi w studiu w dniu sesji, przy kotach wysłałam konkretnie co i gdzie chcę. Wstępna konsultacja i wycena jak najbardziej może być internetowa. Jeśli chcesz coś nie do końca konkretnego ale w stylu danego tatuażysty to mówisz co i jak i prosisz o projekt, jeśli masz swój bardzo konkretny zamysł to go pokazujesz.

Koty się goją. Wylazły mi siniaki naokoło... widać jaka to delikatna robota była 🤣 Już nic się nie paćka, nie wycieka, tylko sobie są i bolą.
Sporo siedzę w domu więc foliuję je tylko na wyjścia. Smaruję na zmianę easy tattoo, który tanio kupiłam w studiu i taką całkiem fajną maścią, którą miałam w domu.
Umówiłam się na pierwszy tatuaż, 8 maja, już mam miękkie nogi.  😁 chciałam niewidoczny, ale tak mi się podobają pod obojczykiem, że chyba zaryzykuję...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 marca 2017 11:03
Nav gdzie się podziewasz ze swoją nową dziarką? My tu czekamy!  👀  😉

Wpadło mi w oko kilka dni temu jedno zdjęcie. Zdjęcie, które już widzę oczami wyobraźni na moich plecach. Mam za dużo pomysłów, gdybym chciała zrealizować wszystkie, to będę cała pokryta tuszem  😵
Umówiłam się na pierwszy tatuaż, 8 maja, już mam miękkie nogi.  😁 chciałam niewidoczny, ale tak mi się podobają pod obojczykiem, że chyba zaryzykuję...

Kto Cię dziara?
Umówiłam się na pierwszy tatuaż, 8 maja, już mam miękkie nogi.  😁 chciałam niewidoczny, ale tak mi się podobają pod obojczykiem, że chyba zaryzykuję...


Skąd ja to znam.  😁
Zawsze miał być niewidoczny, niewidoczny, ni hu hu. Dziaram się w przyszłym miesiącu i od tygodnia myśl: ale niby dlaczego niewidoczny?! I taki diabeł w dupala dźga, żeby zmienić miejsce...
Gniadata   my own true love
21 marca 2017 18:36
Głupie pytanie: czy ktoś się spotkał z kupowaniem samych projektów? Ostatecznie mam upatrzonych kilku tatuatorów i chciałabym zobaczyć, jak mój zamysł wyglądałby w ich wykonaniu ale nie chcę od razu przerzucać go na skórę, gdyby coś mi nie leżało, a nigdy nawet nie słyszałam o takiej opcji i tak się zastanawiam jak wielką wtopę zaliczę jak zapytam o coś takiego 😁
maluda, Monika z Tattoo.pl na Długiej.  🙂
Aprilla, ja chciałam pod kostką na początek, ale tam tak mało miejsca, że szkoda upraszczać wzór do granic możliwości. Więc chyba jednak stanie na tym obojczyku, to przecież nie środek czoła żeby każdy od razu zwracał uwagę.  🤣
To i ja się chwalę!  😀 19.04 jadę na swój pierwszy tatuaż. Meeeega się cieszę, bo już całkiem długo się zbierałam. 💃
maluda, Monika z Tattoo.pl na Długiej.  🙂


Nie znam, musiałabym się zapoznać.
Miss Pank będzie w czerwcu w stolicy.
Czy któraś z was dziarała się na konwencie? W przyszłym miesiącu jest Warsaw Tattoo Days i rozważam zrobienie sobie czegoś małego (oczywiście nie u pierwszej lepszej osoby). Ale nigdy nie byłam na takiej imprezie i nie za bardzo wiem czy rozsądnie jest się tam tatuować. Ktos coś?
kurczak_wtw, ja 13 maja będę szła na walk-in day w Toruniu 🙂 nie wiem czy rozsądnie, ale dam znać jak wrócę! 😀
22 maja  😀
Mam ustalony termin na pierwszy tatuaż 😀
Teraz tylko dograć projekt i będzie kotek  😍
Ale jestem zła, moja skóra postanowiła zastrajkować w trakcie tatuażu. Trzeba się będzie drugi raz spotkać.  🙄
A ja jestem po swoim pierwszym tatuażu, na który myślałam, że nigdy nie dotrę 😀 Tyle przygód i przeciwności losu mnie spotkało, że do samego końca nie wierzyłam, że będę go mieć. Ale jest!

i teraz mam oto dwa koty Garfieldy 😀


PS: gdybym wiedziała, że to tak prawie nie boli (przynajmniej w tym miejscu) zdecydowałabym się znacznie wcześniej, a teraz planuję już kolejne  🏇
A, więc to Ty!
Właśnie mi Miss dzisiaj wskoczyła z tym tatuażem na tablicy.
Ha!

Moja znajoma jest nim zachwycona.

Ja zaś mam termin na czerwiec i już przebieram nóżkami.
Gniadata   my own true love
25 kwietnia 2017 19:39
Też dzisiaj się zachwycalam na tablicy 😍 cudny!
Bardzo zacne koto 🙂
Ja ostatnio miałam zabawną rozmowę z babcią. Babcia niewiele ogarnia, niedosłyszy, pamięć ma pięciominutową itp ale ogólnie . Siedzimy, oglądamy jakąś bzdurę w telewizji. Tłumaczę babci, że chłopak w programie ma tatuaż. Babcia coś tam pomarudziła i na końcu - Pamiętam, że Ty też jakieś miałaś. Ech, dobrze, że je zmazałaś.
Uświadomiłam ją, że nie, nie zmazałam 🤣 Dodałam, że nie bardzo jest jak to zrobić. No i świadomość babci zatrzymała się jakieś 2 tatuaże temu.
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Też jestem nim zachwycona, że nie mogę się na niego napatrzeć, co chwilę zerkam i wciąż nie wierzę, że go mam  😜 Jest taki cuuudny i idealnie oddaje minę mojego rudzielca 😉
Widzę koty w modzie

A mnie w moim pomyśle co do wzoru kota utwierdził fakt, że właśnie jedną moją kochaną kotkę 10 miesięczną straciłam. Wczoraj wyszla i nie wróciła -obawiam się że juz nigdy nie wróci. 🙁 naprawdę kocham tego kota i tatuaż będzie nawiązywał do niej
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 kwietnia 2017 05:48
A, więc to Ty!
Właśnie mi Miss dzisiaj wskoczyła z tym tatuażem na tablicy.
Ha!



Same here  😁 ja czekam na zapisy od Miss, chociaż jeszcze kminię, bo przemawia do mnie też nowy styl Magdy Bujak, no i Marta Szumigaj wraca do Polski w lipcu!



Sonika rany boskie, weź Ty nie rób teraz tego tatuażu dobra kobieto..
[quote author=kurczak_wtw link=topic=110.msg2672164#msg2672164 date=1492414734]
Czy któraś z was dziarała się na konwencie? W przyszłym miesiącu jest Warsaw Tattoo Days i rozważam zrobienie sobie czegoś małego (oczywiście nie u pierwszej lepszej osoby). Ale nigdy nie byłam na takiej imprezie i nie za bardzo wiem czy rozsądnie jest się tam tatuować. Ktos coś?
[/quote]

Tak, ja. Raczej niekomfortowe warunki - zwykle ciasno, gorąco, miejsca mało, więc niewygodnie. Wolę w studiu.

Ja dalej nie mam zdjęcia mojego ostatniego dzieła Magdy Bujak. Nie wiem jak to jest możliwe  🤣 obiecałam jej fajne foto i obietnicy chcę dotrzymać, a jakoś nie ma czasu na dobre zdjęcie. A telefonem nie chcę 😀
[quote author=maluda link=topic=110.msg2675160#msg2675160 date=1493145427]
A, więc to Ty!
Właśnie mi Miss dzisiaj wskoczyła z tym tatuażem na tablicy.
Ha!



Same here  😁 ja czekam na zapisy od Miss, chociaż jeszcze kminię, bo przemawia do mnie też nowy styl Magdy Bujak, no i Marta Szumigaj wraca do Polski w lipcu!



Sonika rany boskie, weź Ty nie rób teraz tego tatuażu dobra kobieto..
[/quote]
Rób u Miss.
Wyskoczysz mi na tablicy.  🤣
Potrzebuję pomocy: jak dbać o świeży tatuaż?
Wychodząc ze studia wszystko wiedziałam, ale z emocji mi się pomerdało.  😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się