moda, ciuchy etc...

Sea, jack wolfskin robi ciuchy super ciepłe i ładne 🙂
sea Puchowe z Esprita polecam, cieplutko, a ja zawsze zmarźlak byłam. Chyba pierwsza kurtka, w której potrafi mi być za ciepło w zimie, jak np. się ruszam sporo.
Mam dwa pytanka - damski golf z wycięciami na ramionach - gdzie poza orsayem/new yorkerem mogę szukać? Drugie to gdzie dostane ładne męskie krawaty w takie nieklasyczne wzory - kwiaty, kropki, etc? 🙂
gdzie jest największy wybór sukni i jednocześnie żeby to był zaufany sklep? poszukuję sukni w stylu greckim, najlepiej na ramiączka. wyskakują mi głównie suknie ślubne, a jednak nie ja będę najważniejsza na uroczystości. :p
mils   ig: milen.ju
18 lutego 2017 15:10
keirashara są takie golfy w Croppie, w takim bladym odcieniu różu.
https://lou.pl/product-pol-112-ZOE-BRUDNY-ROZ-GORSETOWA-SUKIENKA.html
gzie dostane sukienkę w tym typie? Tu niestety zostało tylko L a ja potrzebuję jakoś XS-S 🙁
mils   ig: milen.ju
21 marca 2017 17:21
Czy wypada iść na ślub w sukience do ziemi? Czy tak niezbyt?
Czy wypada iść na ślub w sukience do ziemi? Czy tak niezbyt?


Nie wiem czy pomogę, bo może od lat jestem nietaktowna, ale ja inne rzadko noszę - na ogół chodzę na wesela w długich.
Wypada 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 marca 2017 21:45
Nie rzuciła się Wam w oczy w jakiejś sieciówce bluzka - jednolity golf bez rękawów?  kolor obojętny byle stonowany. Help!  :kwiatek:
efeemeryda   no fate but what we make.
23 marca 2017 13:39
h&m ?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 marca 2017 14:00
Widziałam, że mają na stronie ale już wyprzedane.. zajrzę do sklepu stacjonarnego, może będą mieć  👀 Dziękuję!  :kwiatek:
smarcik, - orsay jeszcze, jakiś czas temu takie widziałam tam 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 marca 2017 14:16
Nie ma w Orsay (byłam wczoraj)  🙁 Chodzi mi o taki zupełnie bez rękawów, nie z odkrytymi ramionami. O taki:

rybka   Różowe okulary..
24 marca 2017 18:45
Dziewczyny pomocy!
Szukam spodni czarne (raczej eleganckie), które się nie gniotą i są normalnej długości, NIE 7/8!! Już chyba zelówki zdarłam i wszędzie są teraz albo 3/4 albo 7/8 no jakaś masakra....
rybka, - witam w klubie 🥂 Znalezienie spodni normalnej długości to ostatnio jakaś magia. Możesz próbować w levisie, mieli chinosy swojego czasu, tak samo we wszystkich sklepach, gdzie rozmiarówka jest osobno na długość i szerokość.
gdzie oprócz zalando jest spory wybór sukienek? Szukam jakiejś na połowinki, koniecznie etui (nierozkloszowanej) i ciężko mi idzie
Szukam koszulki, nie luźnej, najlepiej polo lub golfu z krótkim rękawem w kolorze jasnego, pudrowego różu - ktoś gdzieś widział? 🙂
keirashara, wydaje mi się, że online na mango outlet są cienkie golfy, niestety nie wiem jak z dostępną rozmiarówką.

Dziewczyny, gdzie szukacie inspiracji modowych? Nie mam czasu i cierpliwości na przeglądanie pinteresta, szukam raczej ciekawych blogów, takich do poczytania przy kawie. Obecnie mam fazę na blogi Kasi Tusk i Kasi Szymków. Może znacie coś w tym stylu? 🙂
Poncioch, mi się zdarza wpisywać w Pinteresta "ciuch, który mam + outfit", kiedy kompletnie nie mam pomysłu 😀
Dziewczyny, orientujecie się jak wypada męska rozmiarówka Pull&Bear? :kwiatek: Wymiary na stronie wymiarami, ale nie wiem czy brać w ciemno czy iść do sklepu rzucić okiem i porównać chociaż do innego ciucha...
edit: Już nieważne 😉
mils   ig: milen.ju
02 kwietnia 2017 21:46
W jakich sklepach dostanę teraz białe jeansy dla drobnego krasnala (158cm wzrostu)?
mils, ja spodnie na taki wzrost kupuję tylko i wyłącznie w mango (przez sklep internetowy).
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 kwietnia 2017 06:00
Jeszcze warto sprawdzić h&m dla dzieci, tam mają całkiem spore rozmiary 😉
Czy ktoś może mi polecić jakiś stanik sportowy trzymający, ale nie wypłaszczający biustu w całości? 😁 Albo jakis z pushupem czy coś takiego...
Mo B Panache Sport 🙂
mils   ig: milen.ju
09 kwietnia 2017 10:55
Gdzie kupię stanik z takim "tyłem"?
mils, może tu:
marletto lingerie
Pursat   Абсолют чистой крови
10 kwietnia 2017 09:30
Gdzie kupię stanik z takim "tyłem"?

http://godsavequeens.com
Dziewczyny, to ja dalej w temacie bieliźnianym. Szukam ładnego, białego biustonosza. Gdzie kupujecie bieliznę?
(2 wyżej wymienione strony sprawdziłam)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się