UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

m4b5, blankowe, polecam jako kupujące  🙂
Hajduczek - uczciwy sprzedawca polecam
Serdecznie Polecam protoniasta wymiana bardzo pozytywna, szybka, przyjemna i super kontakt  💘
Osoba godna zaufania 🙂
Polecam Eulin, super kontakt i szybka wysyłka i ogólnie bardzo przyjemna osoba 😉
Wielki plus jak zwykle dla OK. jako sprzedającej :kwiatek:

oraz dla Lemoniada również jako sprzedającej, szybka wysyłka i towar zgodny z opisem  :kwiatek:
Ircia   Olsztyn Różnowo
28 lutego 2017 18:27
Ogromny PLUS dla igulecsrulec, jako sprzedająca, polecam i na pewno coś jeszcze kupię, tylko kolor trzeba wybrać  :kwiatek: 
MEEEEEGA PLUS dla Carunia jako sprzedającej!  😍 Świetny kontakt i super ekspresowa wysyłka. Polecam!  👍
Mega wielki PLUS dla  Madzia5333 produkt zgodny z opisem i ekspresowa wysyłka. POLECAM  :kwiatek:
bardzo polecam Livie 🙂
Ircia   Olsztyn Różnowo
08 marca 2017 14:55
Ogromny + dla Armagedon, jako sprzedająca, super kontakt, sprzęt i cena. Polecam  :kwiatek:
Wielki plus dla kociarnia jako sprzedająca za ekspresową wysyłkę i towar zgodny z opisem  :kwiatek:
PLUSIAK dla Kori - jako sprzedającej. Wszystko w jak najlepszym porządku. POLECAM  :kwiatek:
Plus dla malem za bdb kontakt i możliwość odbioru osobistego kantarów o 23 w nocy 🙂
PLUS dla kasablanka jako sprzedającej. Wszystko w jak najlepszym porządku. POLECAM  :kwiatek:
PLUS dla fajna_jula polecam jako kupująca - ekspresowy przelew i miły kontakt 😀 😅
Wielki plus dla użytkowniczki zembria :kwiatek: suuuuuper kontakt, sprawna transakcja! 🙂
Polecam kamila25 jako sprzedającą - bardzo szybko, sprawnie, świetny kontakt, towar zgodny z opisem  :kwiatek:
Polecam wikaa1507 jako sprzedającą , bardzo dobry kontakt, towar zgodny z opisem, a osoba bardzo uczcziwa 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
15 marca 2017 16:10
Plus dla użytkowniczki liderowa 🙂 Dobry kontakt, towar zgodny z opisem  :kwiatek:
Wielki plus dla xxagaxx w roli sprzedającej 😀 Miły kontakt i szybka wysyłka. Dziękuję i polecam !  :kwiatek:
plus dla melisa_lu jako sprzedającej 🙂
Szybko i konretnie i SUPER oferta przy zakupie hurtem.
Polecam  :kwiatek:
Ogromny plus dla Dramka, jako sprzedającej
Nie dość, że znosiła moje fochy i marudzenie (kupowałam bryczesy dla kogoś, zależało mi aby dotarły zanim ten ktoś wróci z zagranicy), to jeszcze dorzuciła sympatyczny gratis  😍
A mi teraz aż głupio za moje maile - sympatyczne inaczej  😡 (znacie mój "milutki" ton wypowiedzi  😁 )
Polecam kupujące : fioukova oraz anggelkaa
Jeszcze raz dziękuję za miłą współpracę :kwiatek:
Jak najbardziej polecam sprzedającą Małgonia miły kontakt, przedmiot zgodny z opisem i zdjęciami.
[s]sakra, super szybka wpłata - polecam![/s] niestetty przenoszę opinię do wątku o nieuczciwych...
kitty, towar w 100% zgodny z ogłoszeniem oraz szybka wysyłka!
Plusiki dla Sprzedających:
krolik92
jjaguss
szybka wysyłka, super kontakt i zgodnie z ogłoszeniem.  🙂
Plus dla Olo jako kupującej. Szybko, sprawnie i konkretnie.
Dziękuję quantanamera za szybką i bezproblemową wysyłkę 🙂
trochę spóźniony plusik dla LatentPony, bardzo szybka wymiana i ogólnie to miła osóbka 🙂
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
31 marca 2017 16:04
PLUS dla monia tak tanio tak dobrych bryczesów nigdy nie kupiłam. Zapłaciłam za 2 pary, dostałam 5!!!! SUPER 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się