Wszystko, co chcielibyście poradzić, ale nikt nie pyta...

kenna, 🤣. Myślisz, że Chińczyk zna się na polskich banknotach? 🙂 Jeszcze sprawdzę, czy łyknie stare franki 🙂

Takie info, żeby ktoś nie leciał od razu do serwisu, że drukarka/kopiarka popsuta, bo nie da się powielać kasy 😁
Wiedziałam, że ta stara to skarb, ale nie wiedziałam, że aż taki  🙇
Gdy siadł ten Epson, byłam rozżalona, to coś jakby wysiadło stare, słuszne Volvo - takiego już się nie kupi.
W takich momentach tracę resztki przekonania w wezwania do ekologicznego podejścia. Bo stara drukarka  w 100% naprawialna, nawet da się wymienić "pampersy". Ale "nie naprawiają", i trzeba było się rozstać  🙁.
halo, i za co tu żyć, jak się nie da drukować 
😉
ogurek, dokładnie 😀
halo Nowe drukarki są beznadziejne  😵 Stare to były cuda, latami stały i drukowały tonami. Kupiłam nową, specjalnie z wyższej półki cenowej, żeby się nie denerwować. Ciągle się rozłącza z komputerem. Jeśli drukuję wiele stron to zawsze gdzieś w 3/4 pracy drukuje połowę kartki i ma jakieś straszne życiowe problemy. Tysiącpinćset opcji, ale nawet w "standardach" skrzeczy, piszczy i przerywa co po chwilę pracę bo... coś tam.

Tęsknię za staruszką 🙁
Atea, walczyłam o tę drukarkę. Rozkręciłam calutką (i zgrabnie złożyłam z powrotem) bo miałam nadzieję, że tylko bezpiecznik. Ale niestety 🙁 Umarła cicho. Po prostu się nie włączyła. Podejrzewam, że wystarczyłoby wgrać EEPROM i spoko.
Ale "Po co? Przecież nowe drukarki takie tanie!" To jest nowa, mało co nie gotuje, i A3; można se z nią pogadać jak ktoś zadzwoni. Ale to nie to samo. Że nie wspomnę, że atramenty były po 3 PLN 🙂 A zdjęcia jak z labu.
Teraz to chyba wszystko jest zrobione tak, żeby szybko sie psuło... :/ nowe telefony to jakaś mega porażka
Bischa   TAFC Polska :)
26 lutego 2016 23:27
No wlasnie, farelki Franie, radia starego typu wciaz dzialaja. Ktos gdzies kiedys dobrze powiedzial/napisal, ze "rzeczy dlugimi latami dzialaly i wciaz dzialaja, dopoki ktos nie odkryl, ze rzeczy nie psujace sie spowalniaja gospodarke" 🤔
Jesli ktos z was wlasnie wkracza w doroslosc i to na takim poziomie typu wlasna lodowka/pralka i te sprawy... Pamietajcie zeby po praniu uchylac szufladke na proszek zeby byl dostep swiezego powietrza... Inaczej niekonczaca sie walka z plesnia i grzybami! Masakra!
Bischa   TAFC Polska :)
03 marca 2016 14:32
Jesli macie kota lubiacego otwierac szafe, ktora znajduje sie nad lozkiem, ale na wysokosci jeszcze waszej glowy, pamietajcie by sprawdzic, gdy kladziecie sie po ciemku (zgasilam gorne swiatlo, bo chcialam cos obejrzec na kompie), czy szafa nie zostala otworzona, a wy chcecie z impetem walnac sie na lozko-efekt, rozcieta glowa 😵
korzysta ktoś z przeglądarki mozilla firefox? Możecie zobaczyć czy normalnie Wam działa? Czy to tylko ja mam awarie 😉
to chyba nie tutaj... 😉
Sluchajcie, ja chyba na nowoczesne technologie przygłupia jestem, bo mam, wydawałoby się proste urządzonko bluetooth do odtwarzania muzyki w samochodzie i nie wiem jak to podłączyć? Okazuje się, że samo włożenie do gniazdka nie wystarczy. Na wyświetlaczu pojawia się tylko numer 87,5 (częstotliwość?), po klikaniu w cokowliek nie ma reakcji, radio gra, ale ja chcę muzykę z USB.. Na radiu też klikam we wszystko po kolei i nic. Do urządzenia podłączam USB, nic. Włączam bluetooth w telefonie, pojawia się to urządzenie, łączę i dalej nic. Szukałam już w google, ale to niby takie proste, a mi po prostu nie łączy się to urządzenie, czy ja coś źle robię, czy coś jest nie tak? Urządzenie nowe.. Dostałam przy kupnie auta jeszcze z oryginalną naklejką ochronną. Cierpię, bo bezpośrednio do radia nie mogę USB podłączyć, a mam zestaw nagłaśniający w bagażniku i chciałabym to wykorzystać  😁

Edit: O matko, nagle mnie olśniło!! Ja chyba po prostu muszę ustawić na radiu tą samą częstotliwość, która mi się wyświetla na bluetooth! Sprawdzę i może będzie działać. Sorry  😉 😵 😎
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 lipca 2016 15:58
Tak w ogóle to zły wątek...
Jeju, nie wiem co sie ze mną dzieje  🙄 Oczywiscie mial byc watek "Wszystko o co chcielibyscie, ale wstydzicie sie zapytac". Przepraszam za balagan! :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
10 września 2016 13:03
Nie wrzucajcie piwa do zamrażalnika. A jak wrzucice dla szybkiego schłodzenia, jak ja, nie zapomnijcie wyjąć. Puszka rozwalona, zamrażalnik zaje*any piwem 🤔
Jak kroicie chilli to pozniej zawsze, porządnie umyjcie ręce, zanim zaczniecie trzec nimi oczy..  😵
Sonkowa, współczuję! Ja kiedyś zrobiłam to samo po obieraniu całej główki czosnku 😀
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
22 marca 2017 12:08
[s]Odkopuję  😀iabeł:
Nigdy, ale to nigdy nie uprawiajcie seksu w samochodzie na przednim siedzeniu w pozycji na jeźdźca a zwłaszcza po weselu, bo kolana będę tak obtarte, że nie założycie spodni a ludzie na poprawinach patrząc na Twoje kolana będą się dziwnie do Ciebie uśmiechać... 😵[/s]

Dopiero teraz zobaczyłam... Dla sprostowania mam głupią koleżankę, która tymczasowo mieszka ze mną i wstawiła taki post nie tylko tutaj...(zostawić odpaloną re-voltę i mieć wściekłą koleżankę) Z góry przepraszam za jej bezmyślne zachowanie. Ten post to coś w typie karniaka a skoro nie mam fb oberwały fora ...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 marca 2017 13:03
Odkopuję  😀iabeł:
Nigdy, ale to nigdy nie uprawiajcie seksu w samochodzie na przednim siedzeniu w pozycji na jeźdźca a zwłaszcza po weselu, bo kolana będę tak obtarte, że nie założycie spodni a ludzie na poprawinach patrząc na Twoje kolana będą się dziwnie do Ciebie uśmiechać... 😵


Zapewne tu też się będą dziwnie uśmiechać.
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
22 marca 2017 13:07
Do monitora, a wzrok przyszłej teściowej i teścia jest bezcenny
Averis   Czarny charakter
22 marca 2017 13:08
Ja od godziny próbuję to sobie zwizualizować i dalej nie wiem, jak się można tam pomieścić i nie skręcić biodra. I o co można tak obedrzeć kolana. Tapicerka była z gruzu?
Averis tapicerka mogła być ze skóry, wtedy wiesz: skóra o skórę... auć... coś jak jeździć w krótkich spodenkach w skórzanym siodle 😜
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
22 marca 2017 13:30
Tapicerka skurzana... Averis jestem wysoka i szczupła, ale po takiej dawce alkoholu to lepiej było zostać w samochodzie niż fatygować się na 3 piętro do mieszkania...
Co ten alkohol z głową robi...
Co ten alkohol z głową robi...
Jest szansa że wytrzeźwiejesz . Mam nadzieję że to nie jest trwałe uszkodzenie......
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
22 marca 2017 13:46
Majowa trwałe uszkodzenie na pewno nie, dziękuję za troskę...
He, he, no właśnie przydałaby się jeszcze jedna porada.

Nie otwieraj forum dopóki nie wytrzeźwiejesz.
😉
galopada_   małoPolskie ;)
22 marca 2017 15:43
Averis   Czarny charakter
22 marca 2017 15:46
Dzięki za wyjaśnienie kwestii tapicerki 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 marca 2017 16:03
Uwielbiam to forum 😍 😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 marca 2017 16:15
Averis, przy fotelach są plastikowe elementy i można w nie zaryć kolanem 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się