PSY

bajaderka-zorro, RaDag dziękuje  🙂 Po lewej nasz najmłodszy- Basza, po prawej moja najstarsza miłość  😍 - Bomber, no i w środku dziewczyny-mama(Buba) z córką(Chaszma) 😉
ushia   It's a kind o'magic
22 marca 2017 11:05
cuuudne 😀

ludkowie uzywający foresto, fcb mi takie cos pokazało:

"Obroża Foresto dla psów i kotów.
Mała w cenie 72,99zł. Duża w cenie 89,9 zł
Oferta ważna do wyczerpania zapasów !"

https://www.facebook.com/sklepzwierz/photos/a.1061349070562222.1073741828.1058074547556341/1470396612990797/?type=3&theater

Konkretna promocja - tydzień temu płaciłam 121 zł.
Pytałam znajomej, która robi u weta i też mówi, że tak cenowo stoją.

Podrożały od zeszłego roku.
Moon   #kulistyzajebisty
22 marca 2017 11:17
Ja wczoraj placiłam 130, a rok temu też 120. Fajna promocja, pytanie czy jest opcja przesyłki PP/kurierem 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
22 marca 2017 11:20
Foresto w hurtowni kosztuje ok 72-74zł więc reszta to wecia marża😉


a ile u Was stoi bravecto?
ja za 10-20 kg  w wioskowym gabinecie dałam 92zł i uważam, że to niezła cena w porównaniu do 120 zeszłego roku🙂
Moon   #kulistyzajebisty
22 marca 2017 11:21
derby, hehe, wiadomka, w takim razie ZOOKarina ma marżę kozacką, bo u nas Foresto dla dużych psów 170zł :P
Ja wczoraj placiłam 130, a rok temu też 120. Fajna promocja, pytanie czy jest opcja przesyłki PP/kurierem 🙂

Rok temu nieco ponad 100 zł wydałam na nią.
Ubolewam, że mój pies nie mieści się w małym przedziale wagowym...

Moon   #kulistyzajebisty
22 marca 2017 11:38
maluda, No Nero "jedyne" 20 kg, więc też się nie mieści :P

A moja siostra właśnie napisała do tego sklepu, czy jest opcja wysyłki no i "Przepraszamy ale na ten moment tylko odbiór osobisty.Przepisy się zmieniły i takich środków nie można wysyłać." - Tak więc promocja fajna, ale tylko dla krakowian 😉
Lil zacne 16 kg ostatnio miała.
derby, ja za Bravecto dla dużych (ten z owczarkiem, ponad 20kg) płaciłam najdrożej 105zł w zeszłym roku. Teraz potrzebuję to zobaczymy ile wyjdzie.
ushia   It's a kind o'magic
22 marca 2017 12:34
a to dziwne, bo jeszcze wczoraj pisali ze wysylaja kurierem

ale jak ktos bardzo bedzie chcial to moge sie przejechac, kupic i wyslac 😉 - nawet nie zwrocilam uwagi ze to krakowski sklep 😉
derby ja za Bravecto do 20kg płaciłam 100zł, a za 20-40kg 110zł.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
22 marca 2017 13:42
łeee, czyli 92 to nie mega promocja więc 😀
Dziewczyny, a czy któraś próbowała psy na czarnej Absorbinie?
Bo dla koni to chyba najlepsze jest, a w ulotce psy też są wyszczególnione.
Duże foresto na zooart bodajże 90zł
jett   success is the best revenge
22 marca 2017 16:22
Co do karm ze średniej półki to przetestowałyśmy Brita Care, Boscha lamb&rice i Lukullusa i zdecydowanie najlepiej wypada ten ostatni  🙂

patid1220, aaaa! cudowna ekipa!!  😜  😍

skoro TTB w wątku to i my się przypomnimy  😉




i nowa ulubiona zabawka  🤣

A od siebie dodam, że jettowa bestia jest kulką chodzącego szczęścia i miłości do świata. 🙂
Odnośnie foresto to ja zamawiałam w zooart też mają fajną cenę poniżej 90, a z karmą zamawiałam więc wysyłka darmowa. Na stronie musi być inf, że tylko odbiór osbisty ale normalnie kurierem można zamawiać🙂
jett TTB najlepsze  😍
derby, ja za tą największą tabletkę (40-56 kg) w Warszawie płaciłam 125 zł. U rodziców w Radomiu są po 100 zł.
Moon   #kulistyzajebisty
23 marca 2017 07:03
Magdzior, to ja już nic nie rozumiem z tymi przepisami 😜 - przecież wysyłka w 3/4 przypadków i tak odbywa się pocztą/kurierem, to albo odbiór osobisty, albo przesyłka.
Na fp napisali że kurier możliwy, a potem mojej siostrze (zapewne inny pracownik sklepu) napisał że jednak tylko odbiór osobisty możliwy, z uwagi na nowe przepisy. Bądź mądry i pisz wiesze!  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 marca 2017 07:51
Oficjalnie jest zakaz, ale nieoficjalnie robią to, ponieważ na tym zarabiają.
Zapewne ktoś im zwrócił uwagę o zakazie wysyłki leków stąd zmiana stanowiska.
Nasz pies na aktualnym Foresto tegorocznym , z połowy lutego , właśnie zachorował na babeszjozę i mało brakowało do zejścia suki .
Jesteśmy już po uderzeniowym leczeniu , z opcją że będzie OK
W tym tygodniu zachorowały jeszcze 3 psy z najbliższej okolicy , w tym jeden na obroży
Wet uważa skuteczność Foresto na jakieś maks 70 % ,realnie  60% jeżeli chodzi o profilaktykę babeszjozy . Według niej tylko Bravecto - skuteczność 90 %
Tak więc jak tylko suka przechoruje do końca , ładujemy w nią Bravecto i dodatkowo na wierzch regularnie Fiprex , bo podobno kolejnego zarażenia się może nie przeżyć

Koszmar 🙁 Nigdy tego dziadostwa u nas nie było .....
dominoxs, a skąd jesteś? Fiprex też powoli przestaje działać, z kropli najlepsze teraz są practic i Vectra. U nas Foresto już od jakiegoś czasu notuje spadek działania.
efeemeryda   no fate but what we make.
23 marca 2017 09:58
fiprex to od dawna nie działa, jeśli już krople to advantix
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
23 marca 2017 10:48
dominoxs skąd jesteś? jakie rejony?
zuza   mój nałóg
23 marca 2017 10:55
fiprex to od dawna nie działa, jeśli już krople to advantix


Nie wiem od czego to zależy bo ja stosuje tylko fiprex i w zeszłym roku (i teraz) ani jednego kleszcza.A sporo przemieszczam się z psem głównie pd PL ale wakacje w wlkp.W każdy weekend robimy 10km spacery po polach i lasach
Czy jest tu jakaś łódzka psiara? mam trochę pytań o psie życie w Ldz 🙂
Foresto w hurtowni kosztuje ok 72-74zł więc reszta to wecia marża😉


Nie no, w ogóle hurtownie to za darmo rozdają.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
23 marca 2017 17:41
pokemon a w jakim celu ten sarkazm? jakiś ból czy jak?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się