Wszystko, co chcielibyście poradzić, ale nikt nie pyta...

busch   Mad god's blessing.
22 marca 2017 16:18
AtlantykowaPanna,
Zazdrośnice
Hmmm... i jak grzecznościowo podtrzymać konwersację? Nasuwa się wyłącznie pytanie o szczegóły albo... efekty 😉
Hmmm... i jak grzecznościowo podtrzymać konwersację? Nasuwa się wyłącznie pytanie o szczegóły albo... efekty 😉
przepraszam oplułam monitor ze śmiechu. O szczegóły nie wiem czy wypada. A efekty, no cóż zawsze można w wątku dzieciowym sprawdzić . Przepraszam za offa juz znikam
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 marca 2017 16:54
Zazdrośnice


Tak siedzę i tak myślę czego by tu zazdrościć i wychodzi tylko tego, że ma takie fajne nogi, że może chodzić spokojnie w sukienkach. 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
22 marca 2017 17:00
Najbardziej mnie fascynuje świecenie własną buźką w avatarze przy takim wpisie na tak dużym, publicznym forum. Podaj od razu nr telefonu. Propozycje na pewno będą się sypać jedna za drugą   👍
Z drugiej strony... seks ludzka sprawa, nie?
😉
I w sumie dość oczywiste, że w mieszkaniu wygodniej niż w samochodzie. Tym bardziej na przednim siedzeniu.
galopada_   małoPolskie ;)
22 marca 2017 17:17
Ascaia, no ja wszystko rozumiem, stara nie jestem, ale żeby tak... publicznie? 😁 tak to sobie można plotkować w gronie dobrych znajomych, a tutaj pojęcia nie mamy kto nas podczytuje. Dla mnie siara na maxa 😁
No nie mów, że nie chcesz nam opowiedzieć o tej hmmm... płaszczyźnie życia 😉 w swoim ostatnim tygodniu 😉
Może to taki nowy trend, a my nie jesteśmy na czasie? 😉
W sumie można się pochwalić sprawnością fizyczną, kreatywnością... 😉
galopada_   małoPolskie ;)
22 marca 2017 17:27
Ascaia, marzę o tym :p chyba założę fanpage na fejsie
Po pierwsze
Żeby nie ciągnąć OT: zanim napiszesz coś na forum zastanów się dwa razy, zanim to wyślesz zastanów się jeszcze raz.
Po drugie
Trochę nie przesadzacie ciągnąc to nadal?
ogurek, przyznaję się - przez chorowanie nieco się nudzę. 😉
galopada_   małoPolskie ;)
22 marca 2017 17:30
ogurek, a ja powinnam siadać do onkologii, więc wolę poczytać głupoty na volcie 😁 czuję się usprawiedliwiona 😉
AtlantykowaPanna, haha karniak w sumie udany, można się nabrać 😉 Ale 'koleżankę' to Ty ogarnij 😉
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
23 marca 2017 11:39
Koleżanka stwierdziła fakt, że skoro nie mam FB to karniak może być wszędzie... Forum to nie przegięcie ale sms do moich rodziców już tak. Jedyna rada jaka mi się nasuwa to zawsze ale to zawsze zabieraj ze sobą telefon i wyłączaj laptopa.
A ja chyba nie pojmuję tego (wirtualnego) świata. Nie wyobrażam sobie, żeby komuś wejść w jego prywatną strefę. Żeby we własnym domu nie mieć swobody? Portfel też masz na kłódkę, żeby nie podebrała drobnych? Czyta Twoje wiadomości prywatne? Czyli list też by otworzyła? No, ja tego nie ogarniam. Potwierdza się, że jestem stara i nie z tej epoki  😵
A mi tu od razu coś nie grało. 😎
Dziewczyna, która w zasadzie nic nigdy o sobie nie pisze w towarzyskich nagle wyskakuje z takim wyznaniem... Zwłaszcza "przyszła teściowa" wydała mi się podejrzana.
Nie myliłam się. 😀
AtlantykowaPanna, kolejna rada jaka się nasuwa to może zakończyć taką znajomość
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
23 marca 2017 12:18
Padłam jak to zobaczyłam, bo jednak to internet i nic w nim nie ginie  😵 Ja jeszcze rozumiem żeby było to coś śmiesznego, a to jest jednak pogrążające mnie... Kazałam się jej spakować i niech jedzie do rodziców skoro prywatności nie umie uszanować...  Jeszcze raz bardzo wszystkich za nią przepraszam.
Nie przejmuj się. :kwiatek:
To wyłącznie o niej źle świadczy, nie o Tobie.
Nie wiem jak inni, ale ja nic złego sobie o Tobie nie pomyślałam (zakładając, że to Ty napisałaś). Tylko tyle, że ja bym się raczej taką przygodą na forum nie pochwaliła, ale bez przesady, nie bądźmy pruderyjni. W życiu nie przyszedłby mi do głowy taki komentarz jak galopadzie.
Nie takie wyznania na re-volcie już były.  😉
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
23 marca 2017 12:35
Cóż wątku nie czytałam, może czas najwyższy...
Najgorsze jest to, że ten głupi wpis zostanie....
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 marca 2017 13:18
Ja od godziny próbuję to sobie zwizualizować i dalej nie wiem, jak się można tam pomieścić i nie skręcić biodra. I o co można tak obedrzeć kolana. Tapicerka była z gruzu?


Siedzę w pracy i piję coldrex rozpuszczalny, gdy nagle widzę ten wpis - mina szefa bezcenna gdy zrobiłam głośne "phhh" próbując nie wypluć coldrexu i dławiąc się ze śmiechu jednocześnie  😵  😁
Cóż wątku nie czytałam, może czas najwyższy...
Najgorsze jest to, że ten głupi wpis zostanie....


Może napisz do któregoś z modów z prośbą o skasowanie? Na pewno zrozumieją, a to tylko Twój post plus kilka z cytatami do zmoderowania. 🙂
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
23 marca 2017 17:26
Sivrite tak zrobię, dziękuję  :kwiatek:
Tak zupełnie poważnie pytając - nawet gdyby założyć, że ktoś napisał coś takiego pod wpływem procentów... To takie straszne? 🙂 Zabawne owszem, ale... To co pisałam wcześniej - seks ludzka rzecz. W sumie żadna sensacja, bo w samochodzie niejednemu się zdarzyło. Ani to nic obscenicznego, ani wulgarnego.
AtlantykowaPanna, koleżanka wredna, więc chyba warto się rzeczywiście pożegnać. Ale tak czy siak moim zdaniem nie ma co robić tragedii z takiego wpisu. 🙂

Graba.   je ne sais pas
23 marca 2017 17:45
swoją drogą ta koleżanka to musi być jakas forumowa, bo nie sądzę,żeby ktoś zielony wygrzebał z czeluści akurat ten wątek?
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
23 marca 2017 17:48
Koleżanka nie raz czytała forum ode mnie z konta, pozwalałam się jej logować jako ja. Miałam zaufanie do niej i nie sądziłam, że odwali coś takiego, no ale cóż co się stało to się nie odstanie. Stanęło na tym, że wyprowadziła się ode mnie przed czasem i chyba w sumie mi ulżyło... Ps. tak hasło też już zmieniłam żebym więcej niespodzianek nie miała.
jeeeny bez przesady. nigdy nikomu karniaka na facebooku nie napisaliście?  😀 Wcale to się nie łączy z grzebaniem i czytaniem prywatnych wiadomości. Ten był trochę ostry, ale no cóż. Ja się uśmiałam.  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się